Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
outofthecool

Rolex Submariner 41mm - 126610LN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Odebrałem dziś rano swojego pierwszego divera :) Świeżutki submariner 126610LN. Pokażcie zdjęcia swoich - szukam inspiracji do wieczornej sesji foto :) Rezultaty wylądują przez weekend w niniejszym wątku. 

 

Udanego piątku :)

OOC

 

 

Screenshot 2020-11-27 at 13.33.07.png

Edytowane przez outofthecool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje . Gdzie zamawiałeś j kiedy, na samym początku przyjmowania zapisów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, outofthecool napisał:

Cześć, 

 

Odebrałem dziś rano swojego pierwszego divera :) Świeżutki submariner 124060. Pokażcie zdjęcia swoich - szukam inspiracji do wieczornej sesji foto :) Rezultaty wylądują przez weekend w niniejszym wątku. 

 

Udanego piątku :)

OOC

 

 

Niestety oszukano Cię, ponieważ dali Ci 126610, a nie 124060. Możesz reklamować, bo nie będzie Ci łatwo usunąć lupkę. 🙂 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minutes ago, memento mori said:

 

Niestety oszukano Cię, ponieważ dali Ci 126610, a nie 124060. Możesz reklamować, bo nie będzie Ci łatwo usunąć lupkę. 🙂 

 

Faktycznie - mam zamówione obydwa, pomyłka referencji (#facepalm).  Czy mam jak zaktualizować tytuł wątku? (edit: zrobione :))

 

1 hour ago, proki1971 said:

Gratulacje . Gdzie zamawiałeś j kiedy, na samym początku przyjmowania zapisów ?

 

 

Dzięki - zamawiam je zawsze w 'swoim' salonie Kruka. Miałem wpłacone zaliczki na poprzednie modele, które ponowiłem w dniu premiery. 

Edytowane przez outofthecool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, czy 124060 też zostawisz, czy wybierzesz "lepszy"😀


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel nie centruję. Naprawa bardzo kosztowna, więc mogę w dobrej cenie odkupić z wadą😉🤷🏻‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, zasadas said:

Gratuluje, czy 124060 też zostawisz, czy wybierzesz "lepszy"😀

 

Wybiorę „lepszy”. Lubię proste tool watche, do tego klasyczny Sub bez daty ma w sobie coś ciekawego. Z drugiej strony prawie za każdym gdy noszę Explorera I lub Speedmastera, tęsknię za lupką z DJ. Zobaczymy jak przyjdzie, ale jest duża szansa, że wygra funkcjonalność datownika.

 

15 minutes ago, rafalmosty said:

Bezel nie centruję. Naprawa bardzo kosztowna, więc mogę w dobrej cenie odkupić z wadą😉🤷🏻‍♂️

 

Haha, faktycznie, to chyba szmelc - dość tego, zaraz ląduje na allegro 😉

Edytowane przez outofthecool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, outofthecool napisał:

Dosyłam kilka zdjęć z wczoraj :) Nadal przyzwyczajam się do rozmiaru - jest dość duży jak na mój gust.

 

33B51290-764D-4195-9809-1869D4A24310.thumb.jpeg.6201daab7d9e994e5a414e29c797e49d.jpeg8E855976-C225-48A6-B833-6C93353D9A9A.thumb.jpeg.14a8ebed4ba59e202cd1a30cf3c4866e.jpeg5A27F7C5-F8A4-4968-9E86-D2C2E9B59EB3.thumb.jpeg.cd5f63c2cfcdebdefe30fac9882f128b.jpeg

Gratuluję. Piękny diverek, fajne foto z pudełkiem w tle.

Ile łącznie czekałeś, biorąc pod uwagę zapis na wcześniejszą referencję i czy miałeś historię rolkową?
jeszcze raz graty.

tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, I_love_britney said:

Gratuluję. Piękny diverek, fajne foto z pudełkiem w tle.

Ile łącznie czekałeś, biorąc pod uwagę zapis na wcześniejszą referencję i czy miałeś historię rolkową?
jeszcze raz graty.

tomek

 

Dzięki. Czekałem łącznie ok 4-5 miesiecy. Przyfarciło mi się :) Na szybki odbiór zamówionego Kermita się nie nastawiam :)

 

Mam jeszcze ostatni EXP I i nowy DJ 36mm fluted jubilee czarny (na fotce w tle). Idą jakieś zmiany w zestawie bo za gęsto się zrobiło...  Gdybym nie dostał suba, DJ+EXP to perfekcyjny duet. Teraz pewnie zostanie DJ + Sub, lub tylko sub i zapoluję na stare GMT 🤷‍♂️

Z ciężkim sercem bo uwielbiam tego Explorera...

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.