Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ZegarkoManiak.pl

Przedstawia się Wam ZegarkoManiak

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Forumowiczki, Drodzy Forumowicze!

 

Mam zaszczyt przedstawić Wam nowy portal internetowy traktujący o tematyce zegarkowej, zegarowej, zegarmistrzostwie i szeroko pojętej branży...ZegarkoManiak.pl.

Zadaniem portalu jest prezentacja w jednym miejscu pojawiających się w polskojęzycznym internecie wszelkich informacji związanych z zegarkami, zegarami i zegarmistrzostwem.

 

Dzięki portalowi ZegarkoManiak będziecie mogli w wygodny sposób śledzić co dzieje się w branży, wybierać i zapoznawać się z interesującymi każdego z Was materiałami informacyjnymi.

 

Portal został podzielony na jednoznaczne kategorie tematyczne, a każdy z materiałów oznaczony tagami, co znacząco ułatwia ewentualne poszukiwania informacji o bieżących, a w przyszłości także o archiwalnych publikacjach.
Zachęcamy do przetestowania portalu www.ZegarkoManiak.pl .

 

Staramy się działać zgodnie z naszym hasłem, które doskonale opisuje charakter serwisu: „Zegarkowy maniak o zegarkowych publikacjach w mediach elektronicznych wie wszystko. Zbiera je, propaguje, zachęca do czytania”.

Wykonując naszą pracę mamy nadzieję, że portal ZegarkoManiak będzie Wam przydatnym, a równocześnie liczymy na Waszą pomoc w gromadzeniu i publikowaniu wyjątkowych informacji branżowych.

 

Dla osób, które preferują śledzenie nowości poprzez serwis społecznościowy stworzyliśmy także profil ZegarkoManiaka na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia profilu: https://www.facebook.com/zegarkomaniak/

 

Cieszę się, że udało się nam zaprezentować ZegarkoManiaka w przededniu święta branżowego – imienin patrona zawodu - Świętego Eligiusza.

Z okazji tego święta życzymy Wam satysfakcji i radości z wykonywanego zawodu i co oczywiste: dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobistym.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków za wsparcie i możliwość poinformowania o powstaniu naszego portalu.

 

 

Adam Zawadzki
Redaktor Naczelny portalu ZegarkoManiak.pl

 

350601959_zegarkomaniak_logo_biae.PNG.ef9ddb127ecbd1fabd3fedb6fb578eac.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikłem, zobaczyłem i raczej nie wroce. 

Jak mam być szczery to ani to czytelne, ani miłe dla oka. Nie przeczytałem jednak żadnego artykułu. Może merytorycznie jest znacznie lepiej. Tak czy siak życzę powodzenia w prowadzeniu tego bloga. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.