Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ZegarkoManiak.pl

Przedstawia się Wam ZegarkoManiak

Recommended Posts

Drogie Forumowiczki, Drodzy Forumowicze!

Mam zaszczyt przedstawić Wam nowy portal internetowy traktujący o tematyce zegarkowej, zegarowej, zegarmistrzostwie i szeroko pojętej branży...ZegarkoManiak.pl.

Zadaniem portalu jest prezentacja w jednym miejscu pojawiających się w polskojęzycznym internecie wszelkich informacji związanych z zegarkami, zegarami i zegarmistrzostwem.

Dzięki portalowi ZegarkoManiak będziecie mogli w wygodny sposób śledzić co dzieje się w branży, wybierać i zapoznawać się z interesującymi każdego z Was materiałami informacyjnymi.

Portal został podzielony na jednoznaczne kategorie tematyczne, a każdy z materiałów oznaczony tagami, co znacząco ułatwia ewentualne poszukiwania informacji o bieżących, a w przyszłości także o archiwalnych publikacjach.
Zachęcamy do przetestowania portalu www.ZegarkoManiak.pl .

Staramy się działać zgodnie z naszym hasłem, które doskonale opisuje charakter serwisu: „Zegarkowy maniak o zegarkowych publikacjach w mediach elektronicznych wie wszystko. Zbiera je, propaguje, zachęca do czytania”.

Wykonując naszą pracę mamy nadzieję, że portal ZegarkoManiak będzie Wam przydatnym, a równocześnie liczymy na Waszą pomoc w gromadzeniu i publikowaniu wyjątkowych informacji branżowych.

Dla osób, które preferują śledzenie nowości poprzez serwis społecznościowy stworzyliśmy także profil ZegarkoManiaka na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia profilu: https://www.facebook.com/zegarkomaniak/

Cieszę się, że udało się nam zaprezentować ZegarkoManiaka w przededniu święta branżowego – imienin patrona zawodu - Świętego Eligiusza.

Z okazji tego święta życzymy Wam satysfakcji i radości z wykonywanego zawodu i co oczywiste: dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobistym.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków za wsparcie i możliwość poinformowania o powstaniu naszego portalu.

Adam Zawadzki
Redaktor Naczelny portalu ZegarkoManiak.pl

350601959_zegarkomaniak_logo_biae.PNG.ef9ddb127ecbd1fabd3fedb6fb578eac.PNG

Klikłem, zobaczyłem i raczej nie wroce. 

Jak mam być szczery to ani to czytelne, ani miłe dla oka. Nie przeczytałem jednak żadnego artykułu. Może merytorycznie jest znacznie lepiej. Tak czy siak życzę powodzenia w prowadzeniu tego bloga. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.