Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ZegarkoManiak.pl

Przedstawia się Wam ZegarkoManiak

Recommended Posts

Drogie Forumowiczki, Drodzy Forumowicze!

Mam zaszczyt przedstawić Wam nowy portal internetowy traktujący o tematyce zegarkowej, zegarowej, zegarmistrzostwie i szeroko pojętej branży...ZegarkoManiak.pl.

Zadaniem portalu jest prezentacja w jednym miejscu pojawiających się w polskojęzycznym internecie wszelkich informacji związanych z zegarkami, zegarami i zegarmistrzostwem.

Dzięki portalowi ZegarkoManiak będziecie mogli w wygodny sposób śledzić co dzieje się w branży, wybierać i zapoznawać się z interesującymi każdego z Was materiałami informacyjnymi.

Portal został podzielony na jednoznaczne kategorie tematyczne, a każdy z materiałów oznaczony tagami, co znacząco ułatwia ewentualne poszukiwania informacji o bieżących, a w przyszłości także o archiwalnych publikacjach.
Zachęcamy do przetestowania portalu www.ZegarkoManiak.pl .

Staramy się działać zgodnie z naszym hasłem, które doskonale opisuje charakter serwisu: „Zegarkowy maniak o zegarkowych publikacjach w mediach elektronicznych wie wszystko. Zbiera je, propaguje, zachęca do czytania”.

Wykonując naszą pracę mamy nadzieję, że portal ZegarkoManiak będzie Wam przydatnym, a równocześnie liczymy na Waszą pomoc w gromadzeniu i publikowaniu wyjątkowych informacji branżowych.

Dla osób, które preferują śledzenie nowości poprzez serwis społecznościowy stworzyliśmy także profil ZegarkoManiaka na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia profilu: https://www.facebook.com/zegarkomaniak/

Cieszę się, że udało się nam zaprezentować ZegarkoManiaka w przededniu święta branżowego – imienin patrona zawodu - Świętego Eligiusza.

Z okazji tego święta życzymy Wam satysfakcji i radości z wykonywanego zawodu i co oczywiste: dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobistym.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków za wsparcie i możliwość poinformowania o powstaniu naszego portalu.

Adam Zawadzki
Redaktor Naczelny portalu ZegarkoManiak.pl

350601959_zegarkomaniak_logo_biae.PNG.ef9ddb127ecbd1fabd3fedb6fb578eac.PNG

Klikłem, zobaczyłem i raczej nie wroce. 

Jak mam być szczery to ani to czytelne, ani miłe dla oka. Nie przeczytałem jednak żadnego artykułu. Może merytorycznie jest znacznie lepiej. Tak czy siak życzę powodzenia w prowadzeniu tego bloga. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.