Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Grudzień

Rekomendowane odpowiedzi

Ho, ho, ho!

 

Na dworze robi się coraz mroźniej, w radiu zaczynają puszczać świąteczne piosenki, a większość z nas myśli już tylko o zasłużonym odpoczynku.

Nadszedł grudzień, a to oznacza, że...

 

 

1262762503_Poranaprezenty.thumb.jpg.c50bd83a35bf8f0cdaf5631ebe1c6713.jpg

 

Pora na prezenty!

 

W grudniu liczymy na iście prezentowo-świąteczny klimat. Możliwości jest mnóstwo! 

Każdy z nas zapewne marzy aby pod choinką pojawił się wymarzony zegarek. 

Kto wie czy Mikołaj obserwuje nasze konkursy? Może warto pokazać mu co nas interesuje? :) 

 

A w temacie Mikołaja i prezentów, udało nam się przygotować dla zwycięzców tej edycji dodatkowe nagrody!

 

Za 1 miejsce przyznamy 10 punktów, klubowy kalendarz ścienny oraz biurkowy!

Za 2 miejsce przyznamy 6 punktów oraz klubowy kalendarz biurkowy!

Za 3 miejsce przyznamy 4 punkty oraz klubowy kalendarz biurkowy!

 

 

Termin nadsyłania zdjęć: 19.12.2020 godz. 21:00

Zdjęcia wysyłamy na adres [email protected] podając w temacie tytuł konkursu i forumowy nick.

Możecie dodatkowo zatytułować swoje fotki.

 

Regulamin konkursów jest tutaj.

 

Przypominam dodatkowo, że do zwycięzcy całej rocznej edycji trafi zegarek Balticus Gwiezdny Pył!

 

Czekamy na wasze zdjęcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piotoman napisał:

No to już zaczynam pisać list do św. Mikołaja 🎅

Warto mieć plecy w naszych konkursach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji przyda się nam wszystkim odrobina dobrej energii i pozytywnych myśli, które, mam nadzieję, ten temat spowoduje. Mam nadzieję, że zarówno praca nad zdjęciami, jak i ich późniejsze oglądanie będzie tym razem wielką przyjemnością i nie przyprawi nikogo o ból głowy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłem trochę św. Mikołaja i właśnie kurier przyniósł kalendarze 😍. Kto nie ma niech już rozgrzewa aparat i walczy o podium bo warto 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piotoman napisał:

Uprzedziłem trochę św. Mikołaja i właśnie kurier przyniósł kalendarze 😍. Kto nie ma niech już rozgrzewa aparat i walczy o podium bo warto 👍

Super! Wrzucisz fotkę jak wyglądają? Jak oceniasz dobór zdjęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ przyjemny temat ;)
[mention]Carrot [/mention] czy artykuł o świątecznych zegarkach też będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nocny duch napisał:

Ależ przyjemny temat ;)
[mention]Carrot [/mention] czy artykuł o świątecznych zegarkach też będzie? emoji3.png

Hmm, nie wiem jakby tu w jednym artykule zmieścić nasze wymarzone prezenty zegarkowe😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Masu napisał:

Super! Wrzucisz fotkę jak wyglądają? Jak oceniasz dobór zdjęć?

Zdjęcie wrzucę jutro (dziś sztuczne światło psuje efekt). Dobór zdjęć - każdy zegarek bym z chęcią przygarnął. Duża różnorodność, od klasycznych garniturowcow, przez te codzienne, po fantastyczne divery (za tego Squale to bym chyba nerkę sprzedał 😉). Nawet przedstawiciel microbrendu się znalazł 👍. Jeszcze wczoraj objecalem sobie, że nie będę przeglądał kalendarzy i co miesiąc będzie niespodzianka - nie wytrzymałem 😔. Na pewno nie ułatwi to następnego zakupu, lista "must have" niebezpiecznie się wydłużyła. Reasumując: spokojnie mógłbym wysłać kalendarze św. Mikołajowi zamiast listu, mógłby przynieść którykolwiek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piotoman napisał:

Zdjęcie wrzucę jutro (dziś sztuczne światło psuje efekt). Dobór zdjęć - każdy zegarek bym z chęcią przygarnął. Duża różnorodność, od klasycznych garniturowcow, przez te codzienne, po fantastyczne divery (za tego Squale to bym chyba nerkę sprzedał 😉). Nawet przedstawiciel microbrendu się znalazł 👍. Jeszcze wczoraj objecalem sobie, że nie będę przeglądał kalendarzy i co miesiąc będzie niespodzianka - nie wytrzymałem 😔. Na pewno nie ułatwi to następnego zakupu, lista "must have" niebezpiecznie się wydłużyła. Reasumując: spokojnie mógłbym wysłać kalendarze św. Mikołajowi zamiast listu, mógłby przynieść którykolwiek. 

 

Takie opinie aż miło czytać :)  Co do oglądania całego kalendarza to kiedyś miałem to samo postanowienie i też nie dałem rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, u mnie nawet mąż obejrzał:DNajbardziej mu się podobały zegarki @lysolek007

Warto się postarać w grudniowym konkursie, nawet jeśli już zamówiliscie kalendarze. Mogą być fajnym upominkiem dla kogoś bliskiego:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak żona oglądała to się spytała czy są tu pracę Tego co nas ciągle tak ogrywa w konkursach 😂 (pozdrowienia dla @PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotoman napisał:

Zdjęcie wrzucę jutro (dziś sztuczne światło psuje efekt). Dobór zdjęć - każdy zegarek bym z chęcią przygarnął. Duża różnorodność, od klasycznych garniturowcow, przez te codzienne, po fantastyczne divery (za tego Squale to bym chyba nerkę sprzedał 😉). Nawet przedstawiciel microbrendu się znalazł 👍. Jeszcze wczoraj objecalem sobie, że nie będę przeglądał kalendarzy i co miesiąc będzie niespodzianka - nie wytrzymałem 😔. Na pewno nie ułatwi to następnego zakupu, lista "must have" niebezpiecznie się wydłużyła. Reasumując: spokojnie mógłbym wysłać kalendarze św. Mikołajowi zamiast listu, mógłby przynieść którykolwiek. 

chyba musze zrobić jakieś prześwietlenie ,czy ja mam komplet nerek ??? 😁 a co do tematu konkursu na razie brak weny ;] 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień, góra dwa, jak już zaczniemy gromadzić i pakować prezenty, pomysły same powinny się zjawić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Carrot napisał:

Za tydzień, góra dwa, jak już zaczniemy gromadzić i pakować prezenty, pomysły same powinny się zjawić:)

Ja tam już odpalam muzykę świąteczną i czuję powoli klimacik :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla tych, którzy nie doczytali w poście na górze - dla zwycięzców na podium przygotowaliśmy klubowe kalendarze z pięknymi zdjęciami zegarków. Jest o co walczyć :) 

DSCF9029.JPG

DSCF9031.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Masu napisał:

Ja tam już odpalam muzykę świąteczną i czuję powoli klimacik :) 

Jeszcze mandarynki trzeba dokupić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Masu napisał:

Wrzucisz fotkę jak wyglądają?

Proszę bardzo

IMG_20201202_112450.jpg

Świeży drób prosto z lodówki 

IMG_20201202_105618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotoman napisał:

Proszę bardzo

IMG_20201202_112450.jpg

 

Super :) Fajny kadr Ci wyszedł tak przy okazji :) 

 

16 minut temu, Carrot napisał:

Jeszcze mandarynki trzeba dokupić:D

 

Wiedziałem, że czegoś mi brakuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bajer! A to z kawą to już mistrzostwo świata!!! Wrzuć to proszę w wątku z kalendarzami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Masu napisał:

Ale bajer! A to z kawą to już mistrzostwo świata!!! Wrzuć to proszę w wątku z kalendarzami :) 

Tak tak tak! Super😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam idą przygotowania do zrealizowania grudniowego tematu ? Pomysły gotowe, a może już pstrykacie? Widziałam, że niektórzy już mają choinki poubierane, także ten... 

U mnie pierwsze kroki poczynione, jakiś pomysł już jest😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem wsuwać kilogramy mandarynek, tak więc chyba można to zakwalifikować jako przygotowywanie się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Masu napisał:

Ja zacząłem wsuwać kilogramy mandarynek

Ja też! Dobrze, że to można bezkarnie jeść kilogramami😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.