Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gdz10

Tissot

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Mam pytanie czy ten zegarek Tissot PSR 516 jest oryginalny. Na jednym z zagranicznych portali aukcyjnych jest w bardzo korzystnej cenie ~1250zł.

Zdj. poniżej (wiecej fotek nie ma).

Dziekuję za pomoc :)

 

s-l1600 (1).jpg

s-l1600 (2).jpg

s-l1600 (3).jpg

s-l1600 (4).jpg

s-l1600 (5).jpg

s-l1600 (6).jpg

s-l1600 (7).jpg

s-l1600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, więc się wypowiem.

To chyba najczęściej podrabiany zegarek na świecie.

Nie oznacza to, że ten akurat jest podróbką, jednak zachowałbym dużą ostrożność.

Jest masa wątków w internetach na temat jak odróżnić podróbę od oryginału, więc w międzyczasie zanim koleżanki i koledzy odpowiedzą pogrzeb w czeluściach sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wygląda podejrzane. Zwróć uwagę na wskazówki sekundnik chrono i minutnik. Porównaj z oryginałem np. tutaj: www.zegarmistrz.com/pl/p/Zegarek-Tissot-PRS516-Chronograph-Ceramic-T100.417.36.051.00-T1004173605100/11067

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście budzi obawy aczkolwiek wyprzedażowe oferty na tego Tissot'a oscylowały w okolicach 500 Euro (byłem kiedyś zainteresowany tym modelem).

Sam zegarek wygląda nieźle, porównywanie go do renderów na stronach zegarmistrz.co.pl nie ma sensu.

Większość podrabianych Tissot nie jest pakowana w pudełka a ich jakość jest raczej słaba (brak dbałości o detale).

Metka też chyba jest OK ale przecież łatwiej jest ją podrobić niż sam zegarek. 

Bez zdjęć mechanizmu (co i tak może niewiele pomóc) chyba nic więcej nie można powiedzieć.

 

 


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pan Tarhei napisał:

Cena rzeczywiście budzi obawy aczkolwiek wyprzedażowe oferty na tego Tissot'a oscylowały w okolicach 500 Euro (byłem kiedyś zainteresowany tym modelem).

Sam zegarek wygląda nieźle, porównywanie go do renderów na stronach zegarmistrz.co.pl nie ma sensu.

Większość podrabianych Tissot nie jest pakowana w pudełka a ich jakość jest raczej słaba (brak dbałości o detale).

Metka też chyba jest OK ale przecież łatwiej jest ją podrobić niż sam zegarek. 

Bez zdjęć mechanizmu (co i tak może niewiele pomóc) chyba nic więcej nie można powiedzieć.

 

 

Na stronie zegarmistrz.com jest filmik z oryginałem. Po przyjrzeniu się dłużej zegarek z aukcji o której pisze kolego wygląda jednak może ok. Sam jednak bym nie ryzykował bez lepszych zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno - z porównywaniem trzeba trochę uważać, by nie porównywać podróbki z podróbką, albo co gorsza oryginału z podróbką :)

W sieci jest tyle zdjęć wersji PRS 516, że łatwo wtopić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.