Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jacek.k.s

Zegarek męski 500-700zł, bez chrono

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chciałym sobie kupić zegarek, bo dostałem bon od znajomych na allegro.

Generalnie zależy mi na czymś nieco klasycznym, koniecznie bez chrono i nie lubię bransolet + dodatkowo z datownikiem. Ogólnie myślę, że bym coś mógł sam znaleźć tylko nie wiem w sumie jakie marki są tak naprawdę godne zaufania w tych pieniądzach. Możecie coś polecić

Najbliżej mi do takich modeli:

spacer.pngspacer.png

 

 

EDIT: teraz znalazłem fajne zegarki z wyglądu, ale nie wiem czy to godna zaufania firma - swiss military hanowa

spacer.png

 

Edytowane przez jacek.k.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen będzie dobrym wyborem zwłaszcza Eco-Drive ale weź pod uwagę, że te czarne powłoki po jakimś czasie użytkowania będą średnio wyglądać z ryskami. Bezpieczniejsza będzie wersja w stali bez powłoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Citizeny które pokazałeś, jak i Swiss Military Hanowa będą się dobrze spisywać. Możesz też poszukać Casio - będzie więcej "bajerów" w tych samych pieniądzach, a zegarki Casio są solidne jakościowo. Jeżeli znajdziesz jakieś faje, solarne Seiko, to też możesz brać w ciemno. Dobrze gdyby wybrany zegarek miał szafirowe szkło, to ułatwia codzienne życie.

Czarną, utwardzaną powierzchnię nie jest tak łatwo zarysować, ale jak już zarysujesz, to taka rysa zostanie i będzie widoczna. W tym przedziale cenowym te czarne powierzchnie nie będą jakieś specjalnie twarde ani wytrzymałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Alpina to fajny jest :) Tylko szkoda, że do allegro jestem ograniczony.

Dzięki za podpowiedzi, seiko przeglądałem i nie za bardzo mi coś wpadło w oko. Ulegnę Waszej sugestii i poszukam czegoś bez powłoki. Mam w takim razie do wyboru citizena z solarem, albo SMH z szafirowym szkiełkiem... Z tego co widziałem to mógłbym jeszcze poszukać w orientach i fossilach, wyczytałem między innymi na tym forum, że nie są złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero doczytałem o bonie😀

Wszystkie pozostałe propozycje jak najbardziej OK . Powodzenia.

 

ps. I oczywiście po zakupie czekamy na fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym to ja jeszcze ładne fotki umiał zrobić. W rzeczywistości dużo lepiej wygląda ;)

 

 

citizen.thumb.jpg.928dd3d960107c4fa09df099b8c276d9.jpg

 

Tutaj jest dobre video: (sorry ale nie wiem jak zmniejszyć to okno z youtube)

 

Edytowane przez jacek.k.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git malina. Niech się dobrze nosi i cieszy właściciela 

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.