Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
d_box

Pierwszy rosyjski Diver do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Amfibie z dobrej lumy nie słyną... Moja ma tuningowaną fabrycznie i już jest spoko.

Co do jakości, jak dla mnie są spoko. Naprawdę dają dużo frajdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, petruss napisał:

Amfibie z dobrej lumy nie słyną...

Czyli tak jak starsze Casio

 

A jak tam wygląda ustawianie daty kręcimy i kręcimy jak w starszych Casio czy tak jak w Seiko pierwszy klik koronki data drugi godzina ?

Edytowane przez d_box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, d_box napisał:

A jak tam wygląda ustawianie daty kręcimy i kręcimy jak w starszych Casio czy tak jak w Seiko pierwszy klik koronki data drugi godzina ?

 

Kręcimy. Ale wostok dopuszcza cofnięcie wskazówek po przeskoczeniu daty i zakręceniu w przód do następnego przeskoczenia. Nie trzeba więc kręcić 24h do przeskoczenia daty o 1 dzień


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z bezelkiem obraca sie z kliknięciami w przeciwna stronę do ruchu wskazówek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obracany w 2 strony - ślizgowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie OK Nie ma się czego obawiać (ale też nie nastawiać nie wiadomo na co...), ale może lepiej inni się wypowiedzą. Ja mam jedną amfibię, a wielu przerobiło kilka modeli...  Na bazarku była, chyba, fajna na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, d_box napisał:

Powiecie mi coś o tym zegarku nigdy w rękach nie miałem rosyjskich zegarków ani mechanizmów, do tej pory kupowałem Japończyki.

To tak jak ja :)

Do tej pory nie miałem nic ze wschodu oprócz popsutej rakiety 24h, która ciągle leży w szufladzie.

Jakiś czas temu zamówiłem sobie pierwszą amfibię i jestem bardzo mile zaskoczony. Zegarek daje mi naprawdę wiele radochy , a w porównaniu z innymi w pudełku, kosztował niewiele,wręcz mało :)

Tak mi się to spodobało, że obecnie czekam na dwa inne zegarki i bezele ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa wymiany bezela na inny.

Jak jest z dokładnością.

Karloss kupowałeś w Polsce czy w Rosji

 

 

 

Edytowane przez d_box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, d_box napisał:

Jak wygląda sprawa wymiany bezela na inny.

Jak jest z dokładnością.

Karloss kupowałeś w Polsce czy w Rosji

 

Bezel kupujesz dedykowany, jest tego dużo.

Polecam zakup w Czystopolu (meranom, komandirskie.com), miesiąc poczekasz ale dużo taniej. I można od razu dokupić części na zmianę, np. bezel. 

Kupiłem ponad 10 współczesnych amfibii i działają ok. Chronometry to nie są ale jak na tak tanie automaty są spoko. No i frajda naprawdę jest duża


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, d_box napisał:

 

Karloss kupowałeś w Polsce czy w Rosjiq

 

W Rosji:

Komandirskie.com

Meranom

Soviet market

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego kupujesz automata za 500pln a zadajesz pytania jakbyś miał 4 wypłaty wysupłać :P

 

amfibia to chyba najlepsza jakość/cena , mechanicznie dobrze wychodzą też parnisy , ale brak im np WR , poza tym maja kontrowersyjny design


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.