Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek82

Certina DS Nautic C542.7118.42.92

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarła do mnie Certina - https://www.jomashop.com/certina-watch-c542-7118-42-92.html

Do zegarka standardowo jest przyczepiona przywieszka/etykieta z numerem referencyjnym i numerem seryjnym. Na dekielku widoczny jest nr referencyjny ale nigdzie nie ma wybitego numeru seryjnego, który widoczny jest na etykiecie. We wszystkich Certinach, które przewinęły mi się przez ręce widoczny był nr seryjny na dekielku a tutaj nie ma. Trochę mnie to zaniepokoiło. Próbowałem się coś dowiedzieć i od znajomego otrzymałem info, że to model produkowany na rynek USA od 2007 roku do 2020 roku i wczesne wersje mogły nie mieć numeru na dekielku. Zegarmistrz stwierdził, że na 99 oryginał i nie warto otwierać dekielka i szukać numeru od wewnętrznej strony bo też może nie być. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jomashop to renomowany sklep, nie sądzę żeby pozwolili sobie na robienie jakichś wałków na zegarku za kilka stówek. Nie takie sprzedają i nie za takie pieniądze.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego na papierowej etykiecie jest numer seryjny a na zegarku nic nie ma wybite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Krzysiek82 napisał:

Tylko dlaczego na papierowej etykiecie jest numer seryjny a na zegarku nic nie ma wybite?

 Spytaj u źródła a nie mnie. Przecież mają adres mailowy do kontaktu z klientami. Na pewno udzielą odpowiedzi.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Krzysiek82 napisał:

Dotarła do mnie Certina - https://www.jomashop.com/certina-watch-c542-7118-42-92.html

Do zegarka standardowo jest przyczepiona przywieszka/etykieta z numerem referencyjnym i numerem seryjnym. Na dekielku widoczny jest nr referencyjny ale nigdzie nie ma wybitego numeru seryjnego, który widoczny jest na etykiecie. We wszystkich Certinach, które przewinęły mi się przez ręce widoczny był nr seryjny na dekielku a tutaj nie ma. Trochę mnie to zaniepokoiło. Próbowałem się coś dowiedzieć i od znajomego otrzymałem info, że to model produkowany na rynek USA od 2007 roku do 2020 roku i wczesne wersje mogły nie mieć numeru na dekielku. Zegarmistrz stwierdził, że na 99 oryginał i nie warto otwierać dekielka i szukać numeru od wewnętrznej strony bo też może nie być. Co o tym sądzicie?

 

Powinna miec gdzies numer seryjny. Mozliwe, ze jest wybity na deklu od wewnetrznej strony, moze na mechanizmie (w co watpie), moze na kopercie. 

Nie sadze, aby byla to podrobka... 

Z ciekawosci pokaz zdjecie dekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.