Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wsebus

Zakup jomashop.com, eBay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem zegarka Mido. Przez jakiś czas pojawiają się ciekawe oferty na jomashop. com. Zauważyłem że na ebay. pl jest też oferta jomashop. Bardzo proszę o informację jakie macie doświadczenia z joma, ewentualnie jakie są różnice w zakupie na jednej czy drugiej platformie. Dzięki bardzo za pomoc, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ludzie kupuja i sa zadowoleni, ja sprobowalem raz i nigdy wiecej. Zegarek mial byc na prezent, sprawdzilem telefonicznie dostepnosc - wszystko ok. Przez 2 tygodnie slyszalem codziennie, ze 'zegarek jest wlasnie pakowany i bedzie wyslany jutro', ostatecznie anulowalem zamowienie. Jako ze Amazon Pay ani Pay Pal nie chcialy mi przejsc skorzystalem z karty kredytowej, dane zostaly wykradzione i ktos probowal nia placic za Netflix w USA, moj bank na szczescie wszystko zablokowal. Skonczylo sie na spoznionym prezencie i duplikacie karty co ciezko uznac za pozytywny final :D

 

Pamietaj tez, ze Joma daje swoja gwarancje tylko a nie producenta. Jesli roznica w cenie jest taka, ze w razie co masz jeden serwis gratisowo porownujac do cen sklepowych w EU to warto, jesli nie - to ja bym temat odpuszczal (choc ebay chyba oferuje jakies zabezpieczenie kupujacego - nie wiem bo nie korzystam).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się liczy. Kupowałem 2 razy w Jomashop, ale towar przyszedł na adres w USA do rodziny a na wakacje przywieziono mi zakupy do Polski. W obu przypadkach wszystko było OK.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło, więc może temat już nieaktualny, ale moje doświadczenia z Joma są jak najbardziej ok. Nawet byłem zdziwiony szybkością przesyłki (ostatni zakup w 2019). Kwestia opłacalności to już indywidualna sprawa, no i zawsze należy doliczyć cło (choć, nie zawsze to cło zostanie naliczone :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem troszkę zdziwiony że jomashop ma stronkę na ebay. Zastanawia mnie różnica w zakupie. Czy są jakieś plusy zakupu na ebay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.