Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
karol.biernacki@gmail.com

Smartwatch dla Kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję zegarka typu smart dla kobiety. Zegarek ma przed wszystkim monitorować kroki i różne aktywności, ale ma wyglądać na tyle kobieco by można było go używać bardziej oficjalnie, czyli spotkania praca. Zastanawiałem się nad Xiaomi amazfit gtr moonlight white i szukam czegoś w podobnych pieniądzach. Fajnie jak by zegarek posiadał łatwo dostępne w zakupie paski, bransolety wymienne. Możecie coś polecić? Z góry jestem bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael Kors.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Kajper Mors. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Koledzy powyżej piszecie jak nie macie pojęcia ..

 

https://www.zegarki.pl/pl/alpina-al-285btd3c6b?gclid=EAIaIQobChMI6eG4poTS7QIVB5OyCh34vQeeEAQYBSABEgKcn_D_BwE#code_AL-285BTD3C6B

 

Ta Alpina z linku nie wygląda jak Smatwatch a nim jest, dodatkowo diamenty nadają damskiego charakteru, cena bardzo dobra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena Alpiny ma się nijak do Xiaomi wspomnianego w 1 poście. Sam pod choinkę wybrałem własnie GTRa 42mm ale nie podzielę się opinią bo obdarowana dowie się o tym dopiero 24go :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jan napisał:

cena Alpiny ma się nijak do Xiaomi wspomnianego w 1 poście. Sam pod choinkę wybrałem własnie GTRa 42mm ale nie podzielę się opinią bo obdarowana dowie się o tym dopiero 24go :)

a jaki jest wygląd tegoż X versus pokazanej Alpiny ? nie ma porównania... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.