Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Scaut

Ranking Ulubionych firm ad 2020 WYNIKI!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za Twoje zaangażowanie! :)Omega nr 1 - przede wszystkim za wszechstronność swojej oferty.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za trud włożony w przeprowadzenie głosowania oraz przede wszystkim w podliczenie głosów👏👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł z porównaniem wyników 2017 i 2020. Dodatkowo podoba mi się krótka refleksja nad każdą pozycją z tegorocznego zestawienia👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scaut, świetnie, że Ci się chciało to ogarnąć, brawo :)

3 z moich ulubionych w top 10, więc dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Scaut, że Ci się chciało.

Fajna zabawa, zaskakujące 3 miejsce Panerai, a wcale Risti tłumnie nie głosowali ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sanik napisał:

Dzięki Scaut, że Ci się chciało.

Fajna zabawa, zaskakujące 3 miejsce Panerai, a wcale Risti tłumnie nie głosowali ☹️

Kryptoristi musieli głosować. 😉😉😉 ale fakt. Tez jestem zaskoczony 3 miejscem dla panerai. Podobnie jak 9 miejscem Sinna. 
Niska pozycja Breitlinga i Patka jest dla mnie sporym zdziwieniem. 

1 godzinę temu, mario1971 napisał:

Dziękuję za Twoje zaangażowanie! :)Omega nr 1 - przede wszystkim za wszechstronność swojej oferty.

Prawda. Od monnwatcha do po. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Scaut napisał:

Kryptoristi musieli głosować. 😉😉😉 ale fakt. Tez jestem zaskoczony 3 miejscem dla panerai. Podobnie jak 9 miejscem Sinna. 
Niska pozycja Breitlinga i Patka jest dla mnie sporym zdziwieniem. 

Co do PP to mnie nie dziwi, bo ciężko lubić obiekt z reklamy, który nawet dla chętnych jest mało dostępny. Może gdyby to był ranking podziwianych marek to podium wyglądałoby inaczej.

Natomiast Brajtek, fakt zasługuje na więcej, ale na forum jakoś go mało.

Co by nie pisać, Omega rządzi 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scaut - brawo, ze Ci się chciało to ogarnąć. Świeetna robota.

Moje 3 typy były w pierwszej "10", a wszystkie 5 w pierwszej "20"  - przeciętniak ze mnie 🙂

Cieszy wysoka pozycja OP (dalem na pierwszym lub drugim miejscu) i zaskakuje wysokie 17. miejsce Balla, który tam wskoczył z 50. pozycji.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git - mój faworyt zamyka pierwszą dziesiątkę 🙂 (a lider to jeden z mojej  listy).

Graty dla @Scaut za całość , wyniki niby oczywiste a jednak nieco zaskakujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling strasznie nisko... Ludzie jednak się nie znają😁... 

A czy ktos trafił całą piątkę? Powinna być nagroda... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla @Scaut.

Tag Heuer chyba otrzymał to na co zasłużył za ‚nienaganną’ obsługę klienta👊🏻
Mam wrażenie że gdyby podzielić listę na dwie
1 - firmy których zegarki mamy

2 - firmy, o zegarkach których marzymy.

Myślę że wtedy pozycja np. Patek Philip byłaby bardziej zbliżona do prawdy, bo przecież kto mógłby z Patkiem  konkurować😳 Dla mnie oczywisty numer 1, a głosowałem za Ball bo miałem, mam i będę miał więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blut napisał:

Mam wrażenie że gdyby podzielić listę na dwie
1 - firmy których zegarki mamy

2 - firmy, o zegarkach których marzymy.

 

 

Było by pewnie trochę zamieszania dla jednych "które chcemy" to byłby właśnie Patek ,A.LANGE & SOHNE etc, a dla innych Oris, Tudor, czy nawet dajmy na to Hamilton.

A tak jest prosto.

Szacunek, za włożoną pracę dla autora opracowania:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też tak że jedni posiadają Orisa czy Tudora a inni Patka czy A. Lange & Sohne. 
Pewnie masz rację ale może fajnie byłoby wiedzieć co mamy i kochamy a o czym marzymy. Przecież jakże często żona jest tą jedyną a fashion. tv oglądamy z błyskiem w oku😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest też tak że jedni posiadają Orisa czy Tudora a inni Patka czy A. Lange & Sohne. 
Pewnie masz rację ale może fajnie byłoby wiedzieć co mamy i kochamy a o czym marzymy. Przecież jakże często żona jest tą jedyną a fashion. tv oglądamy z błyskiem w oku

Jak chcesz to mogę Ci podpowiedzieć nawet lepsze rzeczy, niż fasiontiwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, na przykład nowe wydanie magazynu ‚Zegarki i pasja’😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, na przykład nowe wydanie magazynu ‚Zegarki i pasja’

O kurde, nie mam - koniecznie muszę dziś zgarnąć, bo wnioskuję, że jest coś dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie zestawienia, statystyki itp. Oczywiście nie było zaskoczenia Omega nr 1 :D w pełni zasłużenie, to manufaktura, która robiła/robi wspaniałe czasomierze, dostępne dla każdego (od zegarków vintage po działa sztuki z turbillionem), super dokładne mechanizmy, ogromny wybór modeli, naprawdę piękne egzemplarze. Liczba głosów mówi sama za siebie 612 wow :D 

Rolex nr 2, szczerze nie rozumiem i nigdy nie rozumiałem fenomenu tej marki (z wiekiem może to się zmieni ;), tej popularności i utożsamiania w kulturze masowej Rolexa z luksusem.

Panerai nr 3 bardzo dobra lokata, oryginalne zegarki, jedyne w swoim rodzaju niepowtarzalny styl, super, ale jak dla mnie za wysoko w zestawieniu ;)

 

Z zaskoczeń bardzo dobre miejsce Sinn i JLC, odległe miejsce Patek Phillipe, z kolei moja ulubiona marka i zegarek marzeń Vacheron Constantin też daleko, szkoda, może dlatego że zegarki z tej manufaktury są poza zasięgiem moim i większości klubowiczów.

Dzięki za zestawienie, za pracę jaką Autor włożył w opracowanie całości, pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Uznanie dla @Scaut za inicjatywę i podjęty wysiłek.

2. Trochę szkoda, że z ponad 71 tys. zarejestrowanych użytkowników Forum zagłosowało tylko 141 osób.

3. Zaskakująco duża przewaga Omegi. Zaskakująco wysoko Sinn. Zaskakująco nisko Audemars Piguet i Patek Philippe, a na dodatek łącznie zdobyły niewiele więcej punktów niż A. Lange & Sohne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange przed AP i PP - wypadkowa wynikająca z różnicy w podejściu tej pierwszej do klienta. Audemars i Patek traktują potencjalnych klientów jak, hmmm, no właśnie wcale ich nie traktują :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla z punktu widzenia dizajnu i czysto użytkowego to Patek i AP nie jest wart pieniędzy - równie dobry albo i lepszy użytkowo (dokładny, niezawodny i ergonomiczny) i wizualnie ciekawy zegarek można dostać za ułamek ceny.
Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że celowo te zegarki są słabo dostępne, żeby właśnie były bardziej atrakcyjne i jednocześnie gawiedź nie zobaczyła, że król jest nagi. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przyłączam do podziękowań za fajną inicjatywę i wykonaną pracę.  :) Niestety, jeżeli wziąć pod uwagę proporcję zarejestrowanych użytkowników forum (wspomniano nieco wyżej), a liczbą oddanych głosów, to wygląda to... no, szkoda.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, gratulacje za pomysł i podziękowania za kawał dobrej roboty!
Omega mnie nie zaskoczyła, R także. Mimo wszystko zaskoczeniem dla mnie jest dosyć niska pozycja Zenitha.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Scaut, pewnie trochę czasu to zabrało.

Dla mnie interesujące są wysokie miejsca dla JLC i przede wszystkim IWC. Myślałem również, iż Nomos będzie w stanie wskoczyć do "dychy".

Edytowane przez GaltJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.