Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hecke

Zegarki na WOŚP

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

dwa lata temu, jak odbierałem w Warszawie wylicytowaną książkę na licytacji WOŚP obiecałem, że wystawię na licytację za pośrednictwem naszego Klubu zegarek kieszonkowy Lanco PKP, które wtedy był w opłakanym stanie. Udało mi się ostatecznie skompletować wszystkie brakujące lub uszkodzone części. 

Dzisiaj odebrałem od mojego kolegi zegarmistrza zegarek Lanco PKP po naprawie. 

Zegarek ma już swój wiek co widać na zdjęciach Nie chodziło mi jednak o jego odrestaurowanie lecz o przywrócenie mu sprawności i pozostawienie na nim patyny, która odbiła na nim swój ślad. 

W załączeniu przesyłam kilka zdjęć zegarka, które mają być załączone do licytacji Allegro. 

Uprzejma prośba o informację jak mogę przekazać zegarek na licytację za pośrednictwem Klubu.

Dodatkowo proponuję zorganizowanie wspólnej licytacji zegarków, na której każdy chętny mógłby podarować na licytację dla WOŚP swój zegarek z kolekcji. 

Najbliższa zbiórka będzie szczególnie trudna uwzględniając obecną sytuację.

Pozdrawiam

Piotr 

 

470FC451-29EF-452B-B6A2-A535D52B485D.heic DF16CF45-A0C3-4453-822E-3C2B6EB3C670.heic C86C2E55-528D-46F3-8CD2-133D8D00D439.heic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najwyższa oferta to 930 zł. 

Zapraszam do dalszej licytacji i przyłączenia się do wystawienia swoich zegarków z kolekcji na WOŚP. 

Pozdrawiam

Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

chciałbym poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się licytacja zegarka PKP Lanco dla WOŚP. Najwyższa oferta to 1550 zł. 

Wszystkim, którzy brali udział w licytacji serdecznie dziękuję. 

 

Pozdrawiam

Piotr 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wystawiam zegarek na WOŚP, co Finał od kilku lat - gratuluję bardzo dobrego wyniku.

Przyznam, że poszedłem za Twoim pomysłem i napisałem o aukcji też na Forum i być może stąd wyższa kwota - cieszę się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku "kopiowanie" pomysłów jest jak najbardziej na miejscu. Nie czuję się jednak jego autorem. Inspiracja pochodzi od Zarządu Stowarzyszenia KMZiZ, który zorganizował pierwsze licytacje na WOŚP (według mojej wiedzy) i w których miałem przyjemność brać udział z różnym skutkiem ale zawsze z pozytywnym dla obdarowanego. 

Miło słyszeć, że dzięki Forum, udało się uzyskać lepszy wynik zbiórki na szczytny cel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

To kolejny rok kiedy wystawiam na aukcji WOŚP zegarek z mojej prywatnej kolekcji. Z uwagi na ograniczenia czasowe zegarek pojawi się na akcji w dniu 20 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00. Poniżej kilka zdjęć, które będą załączone do aukcji. Jak wiecie w poprzednim roku udało się uzyskać kwotę 1550 zł. z licytacji zegarka Lanco PKP. Na tej aukcji wystawiam również zegarek Lanco ale tym razem górniczy.

Przypomnę się jeszcze w tym temacie jak tylko aukcja będzie aktywna. IMG_1966.thumb.jpeg.98177b8ebfbea0b931737a8d6d1ea53a.jpegIMG_1962.thumb.jpeg.26c68e595338f0eefd1fcab6f34c051d.jpegIMG_1960.thumb.jpeg.52932926cdcad028e5358e5ecb47678f.jpegIMG_1959.thumb.jpeg.06febf1449a92c7f28ce0ca4ddad2395.jpegIMG_1954.thumb.jpeg.81f0119338b0a9aac4e5f2b4bcc557d2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

chciałbym poinformować, że od dzisiaj, od godziny 20:00 będzie już aktywna licytacja ww. zegarka Lanco dla WOŚP. Zachęcam do licytacji. Zegarek po przeglądzie przez zegarmistrza. Pozdrawiam Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2022 o 19:47, sanik napisał(-a):

Mam w obserwowanych. Ciekawy zegarek. Chciałbym go mieć w swojej kolekcji ale kwota już spora. Skoncentrowałem się na zegarkach kolegi z` forum wystawionych na WOŚP. Mam nadzieję, że któryś stanie się moją własnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hecke napisał(-a):

Mam w obserwowanych. Ciekawy zegarek. Chciałbym go mieć w swojej kolekcji ale kwota już spora. Skoncentrowałem się na zegarkach kolegi z` forum wystawionych na WOŚP. Mam nadzieję, że któryś stanie się moją własnością. 

To może niebieska limitka Warszawy by Cię skusiła. Jest jeszcze 6 szt. do wzięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

To może niebieska limitka Warszawy by Cię skusiła. Jest jeszcze 6 szt. do wzięcia.

A jaka cena i jaki limit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Hecke napisał(-a):

A jaka cena i jaki limit?

2699 zł, limitacja 67 szt.

FB_IMG_1643229731985.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Pomyślę nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

uprzejmie informuję, że aukcja zegarka Lanco na WOŚP zakończyła się. W tym roku zegarek został wylicytowany za rekordowe 2715 zł. Dziękuje wszystkim uczestnikom aukcji. Pozdrawiam i miłego wieczoru Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pomyśleć o tym roku :) Co planujemy? Ja jeszcze nie zdecydowałem, ale coś fajnego na pewno wystawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno pomyślane. Na WOŚP idzie zegarek kieszonkowy Ball z podróży po USA wraz z albumem nr 01. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, mocno :)

 

Ode mnie będą dwie aukcje, ale za to w towarzystwie - wkrótce opis i zdjęcia.

 

1. Zestaw historyczny z zegarkiem w towarzystwie Tadeusza Woźniaka z zegarmistrzem światła w tle;

 

2. Kultowy zegarek znanego filmowca Erica Fernihough wraz z filmikiem na jego temat produkcji Dariusza Basińskiego z Mumio - forma improwizacyjnego żartu z użyciem mojego zegarka jako rekwizytu.

 

Ot i tyle zapowiedzi na dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z mojej strony jako finał Ball Adventure na aukcje trafiły oba zegarki wraz z albumami 1 i 2. Poniżej linki do aukcji.

https://allegro.pl/oferta/zegarek-kieszonkowy-ball-watch-co-13125106190

https://allegro.pl/oferta/zegarek-nareczny-ball-engineer-iii-ohio-13157922460

Także zapraszam do licytacji. Finał 29 stycznia 2023 roku. 

 

IMG_7381.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze,

Masz gest i zacięcie dobroczynne - ja już zalicytowałem i wygrywam :) ... piękny zestaw i bardzo ciekawa historia spełniania marzeń w kontekście :)


 

Moje aukcje mają już odsłonę już bodajże 8 lub 9 i tym razem z Gośćmi, którzy okazali się miłośnikami zegarków.

Także kończą się tym razem w dniu Wielkiego Finału czyli 29 stycznia 2023 r., po 18.00...

 

Zapraszam!

 

Zegarek kultowego Erica z filmem RadioWizji Mumio

https://allegro.pl/oferta/zegarek-kultowego-erica-z-filmem-radiowizji-mumio-13157374957

 

Dariusz Basiński z Mumio, jako miłośnik starych zegarków (posiada bardzo ładnego naręcznego Revue), nagrał specjalnie improwizowaną opowieść o filmach Erica Fernihough (film w jednym egzemplarzu, z udziałem mojego zegarka) i dołączy do tego osobistą dedykację dla zwycięzcy, a ja dodam rekwizyt filmowy w postaci rzeczonego zegarka (bardzo ładny Unia z lat 20 z miedzianą tarczą).

 

Zaczarowany zegarek…T. Woźniak, E. Salwin...

https://allegro.pl/oferta/zaczarowany-zegarek-t-wozniak-e-salwin-13151574295

 

Tutaj jest propozycja zestawu z okolic I wojny światowej, z zegarkiem kieszonkowym w etui, fajka, medalikiem i orderem wojennym... a to we współpracy z p. Tadeuszem Woźniakiem (...zegarmistrz światła purpurowy...), który dołączył swój unikatowy i wyprzedany już dawno LP z osobista dedykacją oraz z p. Ewa Salwin, młodą zdolną pisarką, która specjalnie napisała opowiadanie (zwycięzca dostanie je na własność z wszelkimi prawami) o tymże zestawie historycznych przedmiotów (opowiadanie zostanie także opatrzone osobista dedykacją autorki).

Edytowane przez Grigoris1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa. Nie jestem jednak w tym osamotniony. Sporo osób zaangażowało się w mój pomysł na tegoroczną licytację. Wiele dobrego zrobił Eugeniusz aby urzeczywistnić ten projekt, Pan Andrzej właściciel drukarni PawDruk, który tak minimalny nakład zgodził się wydać i poświęcił swój i swoich pracowników czas, nieoceniony znawca języków obcych Grzegorz, który robił korektę językową wersji angielskiej albumu, nomen omen Twój imiennik, Panowie Piotr i Bartłomiej z firmy Ball, bez których ten duet nie powstałby i oczywiście mój syn Jan, który zaangażował się osobiście w organizację wyjazdu, tłumaczenie albumu i wykonanie części  zdjęć oraz małżonka, która dzielnie znosi moje wariactwa i chyba niedługo osiągnie najwyższy poziom opanowania i spokoju bliski chyba Dalajlamie. Nie zapominając też o kolegach i koleżankach  z forum, którzy swoimi wpisami do relacji z podróży po USA dodawali wiatru w żagle. 

Nie ukrywam, że również Twoja aktywność charytatywna jest zaraźliwa i dodaje energii do realizacji ciekawych projektów. Nie sposób ominąć Twoje aukcje i oczywiście będę walczył o wygraną.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasuje nie tu wlazło.

😁

 

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mistrz17 napisał(-a):

Kupa futra

IMG_20230128_212735.jpg

Też na WOŚP?

Pogadałbym z mamą i się zastanowił🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.