Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Grudzień "Pora na prezenty" - GŁOSOWANIE

Pora na prezenty  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy wyniki!

 

1. Miejsce: PistolPete- 10 punktów

2. Miejsce: ZeRo_Six - 6 punktów

3. Miejsce: Masu- 4 punkty.


Gratulujemy!

 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, które wrzucić i w końcu jak sobie przypomniałem, to było po dedlajnie :D

Za to tym razem "moje" zdjęcie wygrało :D Pistol - naprawdę super fota!

 

IMG_7685.thumb.JPG.f7b643814ba93a3a6e77c342b058dfd8.JPGIMG_7698.thumb.JPG.ba1d3ade4a0053510f9f959980adb60d.JPG


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj, wielka szkoda bo miałeś super kadr,a do tego mega ciekawego Citka! Co to za ref?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gratuluję, świetne fotki 👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Masu napisał:

Ojj, wielka szkoda bo miałeś super kadr,a do tego mega ciekawego Citka! Co to za ref?

 

To bodajże BU0021 :) Taki prawie Campanola ;) 

Ale jest pod kilkoma referencjami.

Edytowane przez Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👏Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich uczestników, ktorzy znaleźli trochę czasu na zrobienie zdjęcia w przedświątecznej gonitwie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, gratulacje za pomysły i piękne kadry. Tym razem nie miałem dylematów: o ile fotka PistolPete rewelacyjna, o tyle dla mnie bliższa tematowi i na dodatek we wspaniałym świątecznym klimacie jest praca Masu 👍 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Watch-er napisał:

Panie i Panowie, gratulacje za pomysły i piękne kadry. Tym razem nie miałem dylematów: o ile fotka PistolPete rewelacyjna, o tyle dla mnie bliższa tematowi i na dodatek we wspaniałym świątecznym klimacie jest praca Masu 👍 

Bardzo Ci dziękuję za docenienie prezentowego klimatu. Nie było to wcale takie łatwe do pokazania, ale za punkt honoru postawiłem sobie, że postaram się zrobić coś innego niż po prostu choinka czy lampki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników , jednak zwycięzca mógł być tylko jeden ,PistolPete pomyślał nawet o magicznej dacie , gratulacje😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tym co oddali głos na moje zdjęcie a także pozostałym uczestnikom za świetną zabawę. Faktycznie w tej edycji frekwencja nie była za wysoka ale uczesnicy nadrobili to poziomem.

 

@Z_bych Szkoda, że nie wystawiłeś swojego zdjęcia. Mnie się podoba zwłaszcza to drugie i gdyby znalazło się w konkursie oddałbym na nie swój głos.

 

Uważam, że prace @zeRo_Six oraz @Masu słusznie znalazły się na podium. Teraz zauważyłem, że na jedną z nich nie oddałem głosu choć była wśród moich faworytów. Coś mi się przez przypadek pomieszało przy głosowaniu.

Jednak moim zdaniem najlepsze zdjęcie jest autorstwa @lysolek007. Świetne technicznie, bez wątpienia w klimacie świątecznym a ponad to z tym co wyróżnia fotki lysolka, poczuciem humoru i pogodną atmosferą. Zobaczyłem to zdjęcie i od razu zgadłem (prezentowany zegarek nie miał tu znaczenia) czyje to zdjęcie.🙂 Uważam, że powinno się znależć na podium. 

 

Co do mojego zdjęcia tak na szybko. Kombinowałem z różnymi wariantami a ponieważ śnieg wprowadzał sporo zamieszania (trzeba było non stop świeży z balkonu przynoisić 😆), zdecydowałem się ostatecznie na drugi testowany wariant. Miało być świątecznie z prezentami, zimowo i w kolorach, kojarzących się z Bożym Narodzeniem. Do tego lekko humorystycznie jako parodia "apartowego" klimatu.  Apartu tu na miejscu nie mam ale widziałem parodię reklamy i jakoś tak mi się skojarzyło. 

 

 

Zdjęcia z planu... 

Ostatecznie ani lampki ani choinka nie trafiły do kadru. Choinkopodobny stożek w tle to rękodzieło żony. 

 

1.jpg

 

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie zdjęcia od kuchni, wtedy jakoś bardziej doceniam efekt końcowy. Zdjęcie @PistolPete od razu było dla mnie faworytem, razem ze zdjęciem @lysolek007. Bardzo się zdziwiłem, że tego drugiego nie ma w ogóle na podium, ale to jest właśnie magia głosowania.

 

Co do mojego zdjęcia to nie za bardzo miałem na nie pomysł. Chciałem żeby było w klimacie unboxingu i radości jaką to daje, ale ciężko było to wyrazić zdjęciem. Tym bardziej cieszę się, że zdobyłem punkty i w sumie byłem bliski nawet drugiego miejsca :)

 

Bardzo dziękuję za głosy, gratuluję reszcie i doceniam tych, którzy w tym świątecznym okresie przesłali nam prace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę szczególnie oryginalna, jeśli napiszę, że największe wrażenie zrobiło na mnie zdjęcie @PistolPete. Świetny zimowy klimat, Piotrek jak zwykle zadbał o wszystkie szczegóły. 

Doceniłam też zdjęcie @Masu za bardzo świąteczne, ciepłe ujęcie, @Piotoman za fantastyczny pomysł ( nie chcę wiedzieć ile pracy zabrało przygotowanie scenografii😉) oraz @Olciakk, za fotkę z przymrużeniem oka. 

A wszystkim należą się gorące podziękowania za udział i chęć zabawy. Zrobiliście najlepszy świąteczny klimat.

 

Ps. Kolegów z podium zapraszam na PW. Kalendarze czekają 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Masu napisał:

Uwielbiam takie zdjęcia od kuchni,

Jak zwykle popieram. Uchylanie tajemnicy jak udało się wyczarować super fotki - dla mnie bezcenne. 

@PistolPete - tak właśnie się zastanawiałem czy to był prawdziwy śnieg 😄👍.

Osobiście zagłosowałem na te zdjęcia, które po prostu mi się podobały (bardzo subiektywna ocena). 

Do mojego zdjęcia (pomysł nr 5) potrzebowałem niewolników:

 

IMG_20201229_215356.jpg

A bałwan za krecenie rotomatem dostał swój lukrowany zegarek

IMG_20201229_215043.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było wkładu pracy! Tym bardziej się cieszę, że oddałem głos na Twój smaczny pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Masu napisał:

smaczny pomysł

Dzięki 👍

Co do "smacznego" to pomysł nr 3 zakładał same słodkości (i podkreślenie koloru tarczy otoczeniem) ale z "oreo" wyszedł brąz i nie pasował do czerni Certiny, obrus był szary itp. (chyba muszę popracować nad oświetleniem 😕). A z ciekawostek: tekst @Carrot o 65% udziale mandarynek w przedświątecznym człowieku poskutkował, że Dan Henry dostał pasek ze skórki mandarynki 😄. Ostatecznie skupiłem się na zegarku, który faktycznie był tegorocznym prezentem. 

IMG_20201215_120532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się jeszcze bardziej smakowicie :) A pasek z mandarynki wygląda mega fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, dzięki za głosy 😊, gratuluje wysokiego poziomu wszystkim uczestnikom. 

Wszystkiego dobrego w nowym roku! 


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mój głos nie poszedł na marne.  ;) Żałuję,  że nie wygrał.  :( Może następnym razem. Choć konkurencja jest mocna z czego się bardzo się cieszę. Bo fajnie oglądać takie foty. 

 

Gratuluję zwycięzcy. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.