Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zolw

Jaka lodówka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

   muszę zakupić cały sprzęt AGD do domu i o ile wiem jakiej firmy chcę pralkę, kuchenkę, suszarkę (mam) to pojęcia bladego nie mam jaką lodówkę wybrać. Na pewno musi być wysokości 180-190 ale jakiej firmy? Miałem Amicę to padł agregat dość szybko, oczywiście wiem, że nie można generalizować bo mogłem mieć pecha ale jakie są Wasze typy na co patrzeć przy wyborze czy w tych czasach są jakieś fajne (niezbędne :) ) funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być duża, żeby weszło dużo piwa 😁. Tak serio to mam Samsunga z komorą zero i komorą fresh i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodówki liebherr są dobre.

Edytowane przez ekskalibur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto poczytać różnego rodzaju rankingi i porównania. Ja używam od 11 lat dużą lodówkę LG side by side. Jest cicha, pakowna, wydajna, ma kostkarkę do lodu. I co najważniejsze - jest bezawaryjna.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Amice porażka. Od 4 lat mam no Frosta od Samsunga i sobie chwalę. Tylko teraz bym zrobił inaczej meble i wstawił taką podwójną z kostkarka ale i o LG czytałem dobre opinie. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Panasonica, tak wiem niezbyt znany  u nas producent lodówek, ale naprawdę sprzęt pierwsza klasa, wiem bo mam ;)

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do adremu, ja mam Electroluxa i już 10 rok robi. Ale nie wiem, czy przebije starego Mińska, który ciągnie już 25 lat. Podobnie z pralką, mam polara lunę rocznik 85-ty i nie chce się ni cholery zepsuć.

P.S. Jak już się kupiło lodówkę, to trzeba szukać takiego kochanka albo kochanki, która(y) zmieści się w lodówce. Nie wiem czego tu można nie rozumieć?:unsure:


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Sharp side by side. Wybrałem ją dlatego, że nie ma przedziałka 😁 po środku i można przez to włożyć np dużą brytfannę czy całego wegorza😁. Poza tym cicha, ma jakiś system oczyszczania zapachów, regulacja temp zarówno w komorze głównej jak i w zamrażarce. Niestety nie robi loda😁, ale nikt nie jest doskonały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) Niestety nie robi loda, ale nikt nie jest doskonały. 

to może chociaż lód robi... w kostkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku tego wieku przyszedł czas na wymianę starego, obskurnego i nieekologicznego Polara z lat siedemdziesiątych. Zaszalałem i kupiłem "Mercedesa" wśród lodówek, czyli Liebherr. Po sześciu latach doszło do rozszczelnienia i " mercedes" poszedł na śmietnik. Zaszalałem drugi raz i kupiłem AEG. Tu było trochę lepiej, bo rozszczelniła się po dziesięciu latach z tym, że po dwóch latach na dolnych drzwiach zaczęły robić się purchle jak na Polonezie.  Za trzecim razem postanowiłem nie zaprzątać sobie głowy wyborem, bo to wszystko g..wno warte, tylko poszedłem do sklepu, obejrzałem kilka w pewnym przedziale cenowym i wybrałem taką, której wnętrze najbardziej mi odpowiadało. Wypadło na LG. Na razie jest ok. Jeszcze jest na gwarancji.

Jak policzyć Polara to wychodzi, że mam czwartą lodówkę w ciągu dwudziestu lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama pracowała swego czasu w serwisie agd , prowadzili serwis pogwarancyjny praktycznie wszystkich marek ,jej zdaniem najlepsze lodówki robi Whirlpool.Ja mam swojego Whirlpoola już ok 20 lat i nie był naprawiany.Jak w końcu padnie to też kupię Whirlpoola.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Po przeczytaniu Waszych odpowiedzi i przeanalizowaniu cen skłaniam się ku lodówką Samsunga lub LG, bardziej podoba mi się Samsung ale jeszcze zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.