Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Vonziej

Prezent od siebie dla siebie. 1500-2000 PLN niewiemco do 41 mm

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze jeden z moich pierwszych zegarków, który dał i nadal daje mi najwięcej frajdy, wersje z szafirem też są, ceny teraz też przyzwoite. Tarcza jest niesamowita.

0E8665FF-5E81-497B-91B4-83CA8AED9215.jpeg

Edytowane przez lukighost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sielwolf napisał:

Mnie ostatnio wpadl w oko taki model

https://newmarkwatchcompany.com/newmark52field/

Na YT na kanale just one more watch jest świeża recenzja.  Jak nie masz nic przeciwko kwarcom ( ale tu oryginalnie 21600 bph) to to jest fajna opcja). Wysyłka z GB.

 

świetny jest... w końcu coś w tym budżecie co nie lata na nh35 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukighost napisał:

Szczerze jeden z moich pierwszych zegarków, który dał i nadal daje mi najwięcej frajdy, wersje z szafirem też są, ceny teraz też przyzwoite. Tarcza jest niesamowita.

 

 

Miałem, świetny zegarek, ale tak jak wcześniej wspomniałem - ja już nie przełknę logo Orient...

 

52 minuty temu, michszy napisał:

 

świetny jest... w końcu coś w tym budżecie co nie lata na nh35 😃

 

Prawda, bardzo urokliwy zegarek. Natomiast to kwarcyk, a takiego nie szukam 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to marka z historią ale zegarek fajny i w swojej cenie daje bardzo dużo:

 

https://montagewatches.com/collections/montage-diver

 

62890E27-375E-411E-B5FC-DB20222DF507.thumb.jpeg.28dcc9ad7ae664b5162dc2feed022c9d.jpeg
 

Pre-order now at $259 (Future retail price $349). Delivery in March 2021.
 
Specifications:
  • Miyota 9015 Automatic Movement
  • High Grade Stainless Steel Case & Bracelet
  • Sapphire Domed Lens
  • BGW9 Lumed Index & Watch Hand Markers
  • Decorated Stainless Steel Caseback
  • 30 ATM Water Resistance
  • Screw-down Watch Crown
  • Uni-directional Aluminium Bezel

Measurements:

  • Case Diameter: 40 mm
  • Lug-to-lug width: 46 mm
  • Lug width: 20 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro używki wchodzą w grę to może coś takiego? Tylko 3atm, ale jak dla mnie  ☺️ petarda jeśli chodzi o wygląd. 7mm „grubości”...

https://www.chrono24.pl/edox/edox-les-bemonts-ref82001-automatic-36mm--id16889581.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad budżet trochę ale marka z historią a i sam zegarek IMO ciekawy - Certina DS Action Day Date. Może warto poszukać, ponegocjować?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, LabuddaM napisał:

 

Klingert jest pod moją obserwacją. Ciągle się nad nim zastanawiam, także trafiłeś zdecydowanie.

 

Ja się zastanawiam w sumie, co pasowałoby do tego co już mam? Czego brakuje najbardziej? Divera? Pilota? Eleganta jakiegoś? Nie wiem... Jeżeli chodzi o sam typ zegarka to co myślicie? Bo może ja podchodzę od tyłu do tego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Klingert jest pod moją obserwacją. Ciągle się nad nim zastanawiam, także trafiłeś zdecydowanie.
 
Ja się zastanawiam w sumie, co pasowałoby do tego co już mam? Czego brakuje najbardziej? Divera? Pilota? Eleganta jakiegoś? Nie wiem... Jeżeli chodzi o sam typ zegarka to co myślicie? Bo może ja podchodzę od tyłu do tego???
Ogladalem Klingerta. Tisell moim zdsniem lepszy. A moze Certine DS Action? Ma powermaticu uzywke do 2 spokojnie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dropie jest fajny Glycine, minimalnie większy od wymagań i prestiż już nie ten, co kiedyś ale całościowo wpisuje się w wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Bulova devil diver chociaż spory trochę, ale nie powinien być większy od Willarda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikas napisał:

A może Bulova devil diver chociaż spory trochę, ale nie powinien być większy od Willarda

 

Mierzyłem u jednego z kolegów na forum. Fajny jest, ale nie kupiłbym dla siebie. Dziękuję za propozycje. Ach i kolega trochę narzekał na mechanizm, to już w ogóle... :) 

 

1 godzinę temu, artooro napisał:

Na dropie jest fajny Glycine, minimalnie większy od wymagań i prestiż już nie ten, co kiedyś ale całościowo wpisuje się w wymagania

 

o którą chodzi? Glycine miałem piękną 24h i sprzedałem tylko właśnie dlatego, że nie wziąłem 12 h... Żałuję, a teraz już nie są dostępne...

 

2 godziny temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:
2 godziny temu, Vonziej napisał:
 
Klingert jest pod moją obserwacją. Ciągle się nad nim zastanawiam, także trafiłeś zdecydowanie.
 
Ja się zastanawiam w sumie, co pasowałoby do tego co już mam? Czego brakuje najbardziej? Divera? Pilota? Eleganta jakiegoś? Nie wiem... Jeżeli chodzi o sam typ zegarka to co myślicie? Bo może ja podchodzę od tyłu do tego???

Pokaż więcej  

Ogladalem Klingerta. Tisell moim zdsniem lepszy. A moze Certine DS Action? Ma powermaticu uzywke do 2 spokojnie kupisz.

 

Mówisz? wydaje się bardzo ładny... Cytryny oglądam, ale trochę do przeglądnięcia mam. Nie kojarzę katalogu tej marki tak jak innych, ale chętnie poznam. PH200 najbardziej znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie odejść od tej historii i nie chwycić Richarda Legrand OCEANFARER Diver (Polar White). Co sądzicie? Widziałem, że to świetny zegar. W cenie się raczej zmieści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku jest Orient Star Seeker GMT. Wyceniony na 2100, więc pewnie da się dogadać. Świetny zegar, doskonale wykonany. Mam taki i ma u mnie dożywocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Reborn napisał:

Na bazarku jest Orient Star Seeker GMT. Wyceniony na 2100, więc pewnie da się dogadać. Świetny zegar, doskonale wykonany. Mam taki i ma u mnie dożywocie. 

 

2100?? Przewidziałem się i myślałem, ze to 2700 😮

 

Chyba muszę tam zajrzeć raz jeszcze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję. Masz rację, że to większy. Raczej nie przeboleję tego, bo on ma aż 50 mm, a tu nie będzie komfortu u mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@Vonziej

 

Gdzieś wcześniej wspomniałeś o tych nowych seiko 5tkach. Jak mamy 2k do wykorzystrania to brałbym właśnie taką piąteczkę jak na filmie poniżej i dołożył do niej bransę od uncleseiko lub strapcode za resztę kasy. Z resztą sam zobacz jak to ci leży, moim zdaniem petarda:

 

Seiko 5 SRPE51/61: A rare, all around perfect watch for the people? - YouTube

 

ghyftjft.PNG.3929864cb4fabb0f2106633188a44438.PNG

 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Noodles napisał:

@Vonziej

 

Gdzieś wcześniej wspomniałeś o tych nowych seiko 5tkach. Jak mamy 2k do wykorzystrania to brałbym właśnie taką piąteczkę jak na filmie poniżej i dołożył do niej bransę od uncleseiko lub strapcode za resztę kasy. Z resztą sam zobacz jak to ci leży, moim zdaniem petarda:

 

Seiko 5 SRPE51/61: A rare, all around perfect watch for the people? - YouTube

 

 

 

Właśnie cały czas się nad nim zastanawiam. Ciągle ciągnie mnie San Martinem, bo mogę go wyrwać nówkę w świetnej cenie 750 PLN... Wiem, że homar, ale świetnie zrobiony i jednak troszkę inny jest. A wtedy nadal mógłbym dobrać coś fajnego, np właśnie tą piątkę, którą podsyłasz, czy nawet Laco

 

 5d1b033e73da5d20a242bfb12bf284a9.thumb.jpg.7b705a12b30ba09572d91552dc04a912.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na tego eposa sportive 3411. Na olx wisi od jakiegoś czasu za 1800. Może jeszcze coś do urwania. Klasyczne, męskie EDC. Trochę Explorera, trochę Conquesta ale więcej w nim życia

3411_4_small-369x600.jpg

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.