Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ZetKa

Longines? prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Państwa może mi powiedzieć,  czy mogę za ten zegarek zapłacić, gdy przyjdzie pocztową przesyłką za pobraniem? Nie będę miała szansy przy listonoszu sprawdzić, zresztą nie znam się na tym. 

Zegarek kupilam na  prezent,  bo była oferowana dobra cena. Zegarek nie ma pudełka ani żadnych papierów. Czy można wizualnie określić czy to oryginał czy "replika"? Będę wdzięczna za podpowiedź. 

Screenshot_20201231-113838_Photos.jpg

Edytowane przez ZetKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jedyne zdjęcie które posiadasz?

Co masz na myśli pisząc "dobra cena"? Przepraszam, ale jak sama piszesz, że 'nie znasz się na tym' to skąd możesz wiedzieć czy oferowana cena jest dobra czy nie?

Ja bym go nie kupił.

Edytowane przez zegarsk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,  mam inne.

IMG_5870001.jpg

IMG_5873.jpg

IMG_5886.jpg

Czy widział Pan te inne zdjęcia?

14 minut temu, zegarsk1 napisał:

Czy to jedyne zdjęcie które posiadasz?

Co masz na myśli pisząc "dobra cena"? Przepraszam, ale jak sama piszesz, że 'nie znasz się na tym' to skąd możesz wiedzieć czy oferowana cena jest dobra czy nie?

Ja bym go nie kupił.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Longinesy są hurtowo podrabiane i ten wygląda na podróbkę. Według mnie powinien mieć napis Swiss s nie Swiss Made

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny, to po prostu tak mi się wydaje. Tyle!

Ludzie kupują różne przedmioty z drugiej ręki. Ten zegarek, dla mnie laika, jest "ładny", "estetyczny" etc. , ale nie chcę być narażona na kontakt z podrobkami, więc dla pewności przyszło mi do głowy, że poszukam sugestii u Państwa fachowców. Proszę więc mnie nie oceniać "z góry". To chyba dobrze, że sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym na 4 zdjęcia, 3 są na innych tłach i w innych odcieniach co sprawia, że na każdym zegarek wygląda inaczej.

Jeżeli osobie dla której był robiony prezent nie przeszkadza to, że nie jest to oryginał a cena to kilkadziesiąt polskich złotych, to możesz zapłacić.

Zegarek kupiony przez portal OLX? Można prosić link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, zegarsk1 napisał:

poza tym na 4 zdjęcia, 3 są na innych tłach i w innych odcieniach co sprawia, że na każdym zegarek wygląda inaczej.

Jeżeli osobie dla której był robiony prezent nie przeszkadza to, że nie jest to oryginał a cena to kilkadziesiąt polskich złotych, to możesz zapłacić.

Zegarek kupiony przez portal OLX? Można prosić link?

Jaja sobie robisz? 

To nie jest forum miłośników podróbek. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zegarsk1 napisał:

poza tym na 4 zdjęcia, 3 są na innych tłach i w innych odcieniach co sprawia, że na każdym zegarek wygląda inaczej.

Jeżeli osobie dla której był robiony prezent nie przeszkadza to, że nie jest to oryginał a cena to kilkadziesiąt polskich złotych, to możesz zapłacić.

Zegarek kupiony przez portal OLX? Można prosić link?

Nie kolego. Na tym forum nie namawiany do kupowania podrobionych zegarków. Tutaj podróby nie mają żadnej wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, eye_lip napisał:

Jaja sobie robisz? 

To nie jest forum miłośników podróbek. 

 

11 minut temu, marekvegas napisał:

Nie kolego. Na tym forum nie namawiany do kupowania podrobionych zegarków. Tutaj podróby nie mają żadnej wartości.

Chyba źle to brałem w słowa, wcześniej pisałem, że ja bym go nie kupił. Nie namawiam do zakupu podrobionego zegarka, Autor postu zapytał, ja udzieliłem grzecznie odpowiedzi. Do tej osoby należy ostateczna decyzja czy zapłaci za ten zegarek czy nie. Jesteśmy miłośnikami zegarków - zgadza się, ale czy mamy ukamieniować każdego, kto chce kupić podróbkę, tym bardziej nieświadomie jak Autor tego postu?

Biję się w pierś.

@ZetKa jeśli chesz kupić jakiś dobry zegarek na prezent, to możesz założyć nowy temat z prośbą o pomoc w odpowiednim dziale, podaj budżet jakim dysponujesz i z pewnością koledzy pomogą.

 

PS. nie miałem odświeżonej karty i nie widziałem ostatniego komentarza przed dodaniem swojego

31 minut temu, ZetKa napisał:

ale nie chcę być narażona na kontakt z podrobkami,

Mam nadzieję, że już wszystko jasne.

Panowie, trochę luzu na koniec tego smutnego roku i Szczęścia w Nowym!

Edytowane przez zegarsk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Panów wypowiedzi zrozumiałam, że to podróbka.

A zatem dziękuję bardzo za te opinie!

Pozdrawiam i życzę pięknego Nowego Roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P O D R Ó B A !!!!!!!!!!!!!!   Szczęśliwego NOWEGO ROKU i oby byl lepszy niż ten który się kończy własnie .......... :):):):) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.