Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
drobnypijaczek

Hubolt

Rekomendowane odpowiedzi

Coś pięknego:) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, drobnypijaczek napisał:

Serio oryginał czy to jakaś kicha? Ja tylko w ruski siedzę.

Pomocy.

Kiszka niestety

Prawdziwy Hubolt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak to sprawdzić, czy to ori? Czy tylko patrząc na zdjęcia można coś o nim powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz Kolego napisane, że to Hubolt a nie Hublot..........., patrz na śrubki, wykonanie mechanizmu, już chyba lepiej by było jakby był pełny dekiel :)  Wesołych fajerwerków i Nowego Roku !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, drobnypijaczek napisał:

Paweł jak to sprawdzić, czy to ori? Czy tylko patrząc na zdjęcia można coś o nim powiedzieć?

 

poszukaj oryginalu w necie, wez swoje zdjecie po jednej stronie monitora, oryginalnego zegarka po drugiej.

pobaw sie w "znajdz 38 szczegolow, ktore roznia te obrazki" (nawiasem swietna zabawa dla dzieciakow) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w poniedziałek... Dwa monitory w pracy.... Dzięki za opinie. Szczęśliwego nowego roku, wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Paweł jak to sprawdzić, czy to ori? Czy tylko patrząc na zdjęcia można coś o nim powiedzieć?

Nie wiem jaki ten zegarek model ma przedstawiać ale weź coś z netu poszukaj i najlepiej od strony mechanizmu porównaj - te zegarki to naprawdę drogie zabawki i wykonanie jest z górnej półki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Paweł Bury. napisał:

Nie wiem jaki ten zegarek model ma przedstawiać ale weź coś z netu poszukaj i najlepiej od strony mechanizmu porównaj - te zegarki to naprawdę drogie zabawki i wykonanie jest z górnej półki

raz widziałem oryginała u pewnego księdza... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kiniol napisał:

raz widziałem oryginała u pewnego księdza... 

Aaa nooo - kto bogatemu zabroni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki... z ciuchami się dobrze komponował...

Hublot Big Bang 44 mm Automatic / Hublot / Zegarki / Apart


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to te zegarki kompletnie mi się nie podobają, nie podobają mi się też  Audemars piguet i suby Rolexa ale już Daytona czy ten z karbowanym bezelem rewelacja

Kompletnie nie rozumiem zachwytu zegarkami Panerai itd.... dziwny chyba jakiś jestem

Ale innym widać podchodzą, są gotowi wydać ogromne pieniądze i ja to szanuję - ja po prostu lubię inne

 
 
 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest po prostu tak, że ktoś kto ma kasę, musi to zamanifestować innym, bo tylko tym może określić swoją pozycję w stadzie... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat tak ma. Ostatni nabytek BMW 7 6,6 benzyna 12V limitowana edycja 2020 rok... Ja to bidok jestem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Mój brat tak ma. Ostatni nabytek BMW 7 6,6 benzyna 12V limitowana edycja 2020 rok... Ja to bidok jestem. :)

Ale pewnie spoko gość jesteś i bez problemu patrzysz rano w lustro widząc swe oblicze... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kiniol napisał:

Ale pewnie spoko gość jesteś i bez problemu patrzysz rano w lustro widząc swe oblicze... ;)

Czyli wg Ciebie brat w BMW 7 V12 nie może spokojnie patrzeć ? jakieś dziwne te Twoje pseudopsychologiczne szufladkowanie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

Czyli wg Ciebie brat w BMW 7 V12 nie może spokojnie patrzeć ? jakieś dziwne te Twoje pseudopsychologiczne szufladkowanie ..

Ooo,,, były prezes jest z nami... czołem... słyszałem, że cookie też dotarł.... Do Siego roku... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paweł Bury. napisał:

 

A kto nie na pokus...😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Paweł Bury. napisał:

eśli mam być szczery to te zegarki kompletnie mi się nie podobają, nie podobają mi się też  Audemars piguet i suby Rolexa ale już Daytona czy ten z karbowanym bezelem rewelacja

Kompletnie nie rozumiem zachwytu zegarkami Panerai itd.... dziwny chyba jakiś jestem

Ale innym widać podchodzą, są gotowi wydać ogromne pieniądze i ja to szanuję - ja po prostu lubię inne

 

...bo co to byłby za  świat jakby każdemu podobało się to samo ;) z gustami się nie dyskutuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódemkę w topowej wersji bym przytulił, gdyby mnie było stać. Hublota - nie. W tej cenie można mieć tyle ciekawszych zegarków...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paweł Bury. napisał:

Jeśli mam być szczery to te zegarki kompletnie mi się nie podobają, nie podobają mi się też  Audemars piguet i suby Rolexa ale już Daytona czy ten z karbowanym bezelem rewelacja

Kompletnie nie rozumiem zachwytu zegarkami Panerai itd.... dziwny chyba jakiś jestem

Ale innym widać podchodzą, są gotowi wydać ogromne pieniądze i ja to szanuję - ja po prostu lubię inne

 
 
 
 
 

o gustach się nie dyskutuje. Najpiękniejsze są rolki, złote z brylantami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, goral_ napisał:

o gustach się nie dyskutuje. Najpiękniejsze są rolki, złote z brylantami.

Za młody jestem na złotego Rolka z brylantami, albo zbyt biedny :lol: 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, kiniol napisał:

Ooo,,, były prezes jest z nami... czołem... słyszałem, że cookie też dotarł.... Do Siego roku... :)

Najlepszego :)

dlaczego były ? masz zawężone pole widzenia :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Simon106
      Czołem wszystkim forumowiczom.
       
      Ostatnimi czasy oglądam sobie stare Fortisy i ogólnie zainteresowałem się bardziej marką (lubię piloty).
      Tajemnica to żadna, że akurat stare modele Fortisa Fliegera Cockpita są masowo podrabiane (szczególnie na E-bay-u z UK można trafić na całe podróby, zestawy podrabianych części tzw. Kit watch, dekle itd). Ewetulnie tzw. Lego watch - czyli mixy z częsci ori i fake.
       
      Sporo już się dokształciłem w zakresie różnic pomiędzy ori a fake przy tym modelu, ale nadal łatwiej kupić podróbę niż ori.
      Wiem, że na tym forum jest kilku fanów marki (w tym miejscu też podrwienia i podziękowania za merytoryczne wskazówki dla kolegi Rafała) dlatego proszę o opinie co do oryinalności zegarka ze zdjęć.
       
      Mnie niepokoi ten dekiel. Jakość, głębokość tłoczenia, jakość wzoru 3D logo korony Fortisa trąci jednak fakem.
      Jakie są wasze opinie?
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam
       


    • Przez Dareczek02
      Witam, posiadam zegarek Casio G shock ga 100b
      Zauważyłem że na dekielku widnieje napis "Japan mov't El cased in china".
      Na klamrze od zapięcia również napis " Casio china"
      Wzbudziło to moje podejrzenia, że może to być podróbka więc tu moje pytanie czy możliwe jest, że mimo tego to oryginał? 

    • Przez arrowhead_luke
      Cześć,
      czy ktoś z forumowych kolegów / koleżanek miał styczność z wyżej wymienionymi sklepami?
      Opinie w Internecie raczej dobre (szczególnie w przypadku tictime.pl), ale dość niewiele.
    • Przez szerszen1991
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś wie może jak rozpoznac oryginał patek?
       
      Bo wykonanie na prawdę dobre. Nawet ilość szwów przy pasku się zgadza itp.
       
      Tylko martwi mnie brak na tarczy napisu Genewa.
       
      Zegarek nawet ciężki, numer 5059 i w necie coś idzie znalesc ale prostokątnych tylko kilka
       
      Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.