Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
anna.j84

Zegarek męski Armani AR2453 czy AR 1451 i czy bransoleta ceramiczna czy zwykła?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Makiavel88 napisał:

Tamten komentarz dotyczył zestawienia z Eterną. Mikrobrandy budują swoją markę i muszą dbać o jakość. Inaczej zniknął.

 

Do tego znaczka doczepiony jest zegarek, który jak zauważył Szary Wilk, jest na poziomie Lorusa czy tańszych szwajcarów. Oferowany, dzięki znaczkowi nic nie znaczącemu w świecie zegarków, za dwa lub trzy razy wyższą cenę.

 

Dotyczyl zestawienia z eterna ze względu na duże podobieństwo w ważnym aspekcie wpływającym na ocenę współczynnika cena do jakości, mianowicie chodzi o wysoką cenę katalogową i gigantyczny rabat, bez zbędnego szukania. 

 

Armani za 1000 usd to słaba oferta, ale i tak chyba lepsza niż eterna na sellitcie za 2600 usd. 

Oba przykłady to jednak dobre oferty jeśli chodzi o współczynnik cena do jakości, jeśli uwzglednimy, że od ręki da się je kupić za 250, czy 400 usd plus opłaty. 

 

Zgadzasz się że mną czy dalej nie? 

 

Trochę się rozpedzilem z tym lorusem, lepszym odpowiednikiem byłby Citizen za parę stowek. 

Ale jak znalazłeś full black chrono od Lorusa, na bransolecie z pełnymi ogniwami i endlinkami za 180 zł to dawaj - może uchronisz autorkę wątku przed przeplaceniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Makiavel88 napisał:

Masz prawie 1200 pozytywnych opinii, dostałeś je za komentarze "kupuj co chcesz"? Wydaje mi się, że ten temat służy m.in. doradzaniu co warto kupować i za jaką cenę.

Powiem Ci tak - miałem podobne zdanie jakie Ty prezentujesz w tym wątku ale... jakiś czas temu zauważyłem że ciężko mi jest wytłumaczyć komuś dlaczego warto kupić jakiś zegarek za jakąś cenę  i jednocześnie mieć czyste sumienie i to niezależnie od marki, ani kraju pochodzenia rzeczonego zegarka...   ;) Niezależnie co kto kupi i tak przepłaci - a to czy zysk zgarnie firma szyjąca gacie (np Emporio Armani) czy koncern produkujący gadżety, ( np Porsche Design Group - właściciel marki Eterna), dla dużych chłopców - jest mi całkowicie obojętne... :)

 

No i teraz przeszedł mi już okres "jezuicki" i nikogo do niczego nie próbuje przekonywać...

 

Edytowane przez Daito
literówka

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej sporej kolekcji zegarków, marek cenionych na forum mam całkiem niedawno kupiłem armaniego - bo mi się podobał. Faktycznie, dałem za niego parę groszy ale to moim zdaniem kwestia tego ile ja chciałem wydać. Pamiętam jak szukałem SKXa, to też kierowałem się ceną, a nie tym, że dlatego, że to Seiko. Jeśli masz dystans do tematu, nie ubierasz się formalnie i nie zakładasz, że to pierwszy i ostatni zegarek to go kup. Aaa - ceramika w tym wypadku odpada

 

 

 

 

Edytowane przez Fraktale

<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2021 o 20:56, Makiavel88 napisał:

Masz prawie 1200 pozytywnych opinii, dostałeś je za komentarze "kupuj co chcesz"?

🤣

Na tym forum "plusiki" dostaję się za wrzucanie na potęgę zdjęć zegarków. Swoich, nie swoich, nie ma różnicy. Ewentualnie za postowanie w dziale z żartami :P

 

Pomocne tematy, pomocne posty i konstruktywne dyskusję rzadko są doceniane :)

 

A nowi forumowicze proszący o pomoc w tym dziale nie mogą się odwdzięczyć, bo zazwyczaj mają za mało postów. 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.