Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ladek22

Jak się dostać z Poznania do Koziegłów?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z Poznania i okolic obeznany w ruchu autobusowym i tramwajowym mógłby mi pomóc? W niedługim czasie będę zmuszony pojechać do Koziegłów.

 

Jestem z okolic Słupcy. Do Poznania będę jechał pociągiem.

 

Wyszukałem, że z Poznania do Koziegłów można dojechać autobusem wsiadając na Rondzie Śródka liniami 312 i 341 https://moovitapp.com/index/pl/transport_publiczny-Koziegłowy-Poznan-site_46799082-5416

 

Nie mam zielonego pojęcia jak dojechać z dworca PKP Poznań Główny do Ronda Śródka?

 

A może lepiej mi będzie się dostać do Koziegłów, gdy wysiądę wcześniej np. na Antoninku czy na Garbarach? Zupełnie nie orientuję się w komunikacji poznańskiej.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ladek22 napisał:

Cześć, czy ktoś z Poznania i okolic obeznany w ruchu autobusowym i tramwajowym mógłby mi pomóc? W niedługim czasie będę zmuszony pojechać do Koziegłów.

 

Jestem z okolic Słupcy. Do Poznania będę jechał pociągiem.

 

Wyszukałem, że z Poznania do Koziegłów można dojechać autobusem wsiadając na Rondzie Śródka liniami 312 i 341 https://moovitapp.com/index/pl/transport_publiczny-Koziegłowy-Poznan-site_46799082-5416

 

Nie mam zielonego pojęcia jak dojechać z dworca PKP Poznań Główny do Ronda Śródka?

 

A może lepiej mi będzie się dostać do Koziegłów, gdy wysiądę wcześniej np. na Antoninku czy na Garbarach? Zupełnie nie orientuję się w komunikacji poznańskiej.

 

Lepiej z Garbar

 

https://jakdojade.pl/poznan/trasa/z--POZNAŃ-GARBARY--do--KoziegłowyOs.-Leśne?fn=POZNAŃ GARBARY&tn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&tc=52.45242:16.99137&fc=52.41628:16.93752&fsn=POZNAŃ GARBARY&tsn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&ft=LOCATION_TYPE_STOP&tt=LOCATION_TYPE_STOP&d=12.01.21&h=12:27&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0

 

Z Głównego

 

https://jakdojade.pl/poznan/trasa/z--POZNAŃ-GŁ.--do--KoziegłowyOs.-Leśne?fn=POZNAŃ GŁ.&tn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&tc=52.45242:16.99137&fc=52.402037:16.911894&fsn=POZNAŃ GŁ.&tsn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&ft=LOCATION_TYPE_STOP&tt=LOCATION_TYPE_STOP&d=12.01.21&h=12:27&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0

 

 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zainstaluj sobie apkę jakdojadę.

Możesz też jechać pociągiem, ale zależy, gdzie w Koziegłowach chcesz wylądować.

Całkiem blisko jest stacja Karolin (to jakby przed Koziegłowami), a następna to Czerwonak (za K.).

Wybierasz wtedy przewoźnika Koleje Wielkopolskie i jedziesz w kierunku Wągrowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie może ktoś z Poznania wyjechać po Kolegę ? porozmawiacie sobie o zegarkach... :) Jakbyś lądował w Szczecinie to bym po Ciebie wyjechał...

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszalałeś? Przecież my Poznaniacy jesteśmy, nie opyla się 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Iko napisał:

Oszalałeś? Przecież my Poznaniacy jesteśmy, nie opyla się 🤣

😆tak myślałem... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem również z okolicy Słupcy (może tylko trochę inny kierunek "za" - do Lądu mam kilkanaście km)- jakby co, to zapraszam na PW..

może uda się wypracować jakiś wspólny termin spotkania i rozmowy w drodze do Koziegłów ..😋

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w niedzielę będę musiał jechać do Poznania na pocztę. Jest czynna poczta na ulicy Głogowskiej. Zupełnie nie znam Poznania. Czy z dworca PKP Poznań Główny daleko jest do ulicy Głogowskiej? A może z Garbar bliżej?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ladek22 napisał(-a):

Cześć, w niedzielę będę musiał jechać do Poznania na pocztę. Jest czynna poczta na ulicy Głogowskiej. Zupełnie nie znam Poznania. Czy z dworca PKP Poznań Główny daleko jest do ulicy Głogowskiej? A może z Garbar bliżej?

Z Dworca Głównego to jakaś 1 minuta na piechotę. Wychodzisz wyjściem przez Dworzec Zachodni w lewo i jesteś praktycznie na Poczcie Głównej Poznania.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info! Powinienem trafić, bo wiem gdzie jest Dworzec Zachodni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.