Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ladek22

Jak się dostać z Poznania do Koziegłów?

Recommended Posts

Cześć, czy ktoś z Poznania i okolic obeznany w ruchu autobusowym i tramwajowym mógłby mi pomóc? W niedługim czasie będę zmuszony pojechać do Koziegłów.

Jestem z okolic Słupcy. Do Poznania będę jechał pociągiem.

Wyszukałem, że z Poznania do Koziegłów można dojechać autobusem wsiadając na Rondzie Śródka liniami 312 i 341 https://moovitapp.com/index/pl/transport_publiczny-Koziegłowy-Poznan-site_46799082-5416

Nie mam zielonego pojęcia jak dojechać z dworca PKP Poznań Główny do Ronda Śródka?

A może lepiej mi będzie się dostać do Koziegłów, gdy wysiądę wcześniej np. na Antoninku czy na Garbarach? Zupełnie nie orientuję się w komunikacji poznańskiej.

Licytacja dla Krzysia

1 godzinę temu, ladek22 napisał:

Cześć, czy ktoś z Poznania i okolic obeznany w ruchu autobusowym i tramwajowym mógłby mi pomóc? W niedługim czasie będę zmuszony pojechać do Koziegłów.

Jestem z okolic Słupcy. Do Poznania będę jechał pociągiem.

Wyszukałem, że z Poznania do Koziegłów można dojechać autobusem wsiadając na Rondzie Śródka liniami 312 i 341 https://moovitapp.com/index/pl/transport_publiczny-Koziegłowy-Poznan-site_46799082-5416

Nie mam zielonego pojęcia jak dojechać z dworca PKP Poznań Główny do Ronda Śródka?

A może lepiej mi będzie się dostać do Koziegłów, gdy wysiądę wcześniej np. na Antoninku czy na Garbarach? Zupełnie nie orientuję się w komunikacji poznańskiej.

Lepiej z Garbar

https://jakdojade.pl/poznan/trasa/z--POZNAŃ-GARBARY--do--KoziegłowyOs.-Leśne?fn=POZNAŃ GARBARY&tn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&tc=52.45242:16.99137&fc=52.41628:16.93752&fsn=POZNAŃ GARBARY&tsn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&ft=LOCATION_TYPE_STOP&tt=LOCATION_TYPE_STOP&d=12.01.21&h=12:27&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0

Z Głównego

https://jakdojade.pl/poznan/trasa/z--POZNAŃ-GŁ.--do--KoziegłowyOs.-Leśne?fn=POZNAŃ GŁ.&tn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&tc=52.45242:16.99137&fc=52.402037:16.911894&fsn=POZNAŃ GŁ.&tsn=Koziegłowy~2FOs. Leśne&ft=LOCATION_TYPE_STOP&tt=LOCATION_TYPE_STOP&d=12.01.21&h=12:27&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Faktycznie zainstaluj sobie apkę jakdojadę.

Możesz też jechać pociągiem, ale zależy, gdzie w Koziegłowach chcesz wylądować.

Całkiem blisko jest stacja Karolin (to jakby przed Koziegłowami), a następna to Czerwonak (za K.).

Wybierasz wtedy przewoźnika Koleje Wielkopolskie i jedziesz w kierunku Wągrowca.

A nie może ktoś z Poznania wyjechać po Kolegę ? porozmawiacie sobie o zegarkach... :) Jakbyś lądował w Szczecinie to bym po Ciebie wyjechał...

Edited by Zolw

Oszalałeś? Przecież my Poznaniacy jesteśmy, nie opyla się 🤣

10 godzin temu, Iko napisał:

Oszalałeś? Przecież my Poznaniacy jesteśmy, nie opyla się 🤣

😆tak myślałem... 🙂

A ja jestem również z okolicy Słupcy (może tylko trochę inny kierunek "za" - do Lądu mam kilkanaście km)- jakby co, to zapraszam na PW..

może uda się wypracować jakiś wspólny termin spotkania i rozmowy w drodze do Koziegłów ..😋

Edited by zadra

Cześć, w niedzielę będę musiał jechać do Poznania na pocztę. Jest czynna poczta na ulicy Głogowskiej. Zupełnie nie znam Poznania. Czy z dworca PKP Poznań Główny daleko jest do ulicy Głogowskiej? A może z Garbar bliżej?

Licytacja dla Krzysia

17 minut temu, ladek22 napisał(-a):

Cześć, w niedzielę będę musiał jechać do Poznania na pocztę. Jest czynna poczta na ulicy Głogowskiej. Zupełnie nie znam Poznania. Czy z dworca PKP Poznań Główny daleko jest do ulicy Głogowskiej? A może z Garbar bliżej?

Z Dworca Głównego to jakaś 1 minuta na piechotę. Wychodzisz wyjściem przez Dworzec Zachodni w lewo i jesteś praktycznie na Poczcie Głównej Poznania.

Dzięki za info! Powinienem trafić, bo wiem gdzie jest Dworzec Zachodni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Licytacja dla Krzysia