Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Laponek

Zegarki podobne do corum 1957

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podoba mi się taki zegarek, bardzo klasyczny, koniecznie z małą sekundą w postaci takiego krzyżyka i ręcznym naciągiem. Niestety takie corum kosztuje 2800 funtów i to za dużo jak dla mnie. Czy są inne, tańsze zegarki, podobne do tego?

image.png.7d4e129499d61598bfd7001087a0712c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Laponek napisał:

Bardzo podoba mi się taki zegarek, bardzo klasyczny, koniecznie z małą sekundą w postaci takiego krzyżyka i ręcznym naciągiem. Niestety takie corum kosztuje 2800 funtów i to za dużo jak dla mnie. Czy są inne, tańsze zegarki, podobne do tego?

image.png.7d4e129499d61598bfd7001087a0712c.png

Napisz trochę więcej o wymaganiach (max. cena, szkło, kolor tarczy, rozmiar, kraj pochodzenia, nowy/używany, etc.) to coś będzie można doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Laponek napisał:

Bardzo podoba mi się taki zegarek, bardzo klasyczny, koniecznie z małą sekundą w postaci takiego krzyżyka i ręcznym naciągiem. Niestety takie corum kosztuje 2800 funtów i to za dużo jak dla mnie. Czy są inne, tańsze zegarki, podobne do tego?

Takie corum kosztuje 1500 dolarów na ebay, pewnie można znaleźć taniej albo przynegocjować, jakiś czas temu było na dropie i z oplatami wychodziło poniżej 6k pln, także wszystko kwestia chęci i cierpliwości. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są skromne:)

36 do 38 mm

ręczny naciąg

mała sekunda w formie takiego krzyżyka

Lepiej szafir, ale jak będzie budżetowo mineralne szkiełko przeżyję.

Budżet max 700 funtów/3500 złotych bo mam za dużo zegarków i takiego wcale nie potrzebuje, ale bardzo chce:)

Może być używany.

 

Godzinę temu, marekvegas napisał:

Wersja bardzo budżetowa. Zegarek ładny, mechaniczny naciąg. HTB1vqrpKFXXXXabXXXXq6xXFXXX1.jpg_640x640Q90.jpg_.webp

Najnowszy-8mm-grubo-Klasyczne-Rodina-Wrist-Watch-europejskich-stylu-m-czyzna-zegarek-OEM-drog-Morsk-Frajer.jpg

Śliczna ta Rodina. Nawet nie znałem tej firmy. Gdyby była inna mała sekunda byłaby idealna.

7 godzin temu, luukasz napisał:

Festina f20250/3, inne kolory tez mozna znalezc.

 

3BF6FD6F-D72E-4741-AD4C-C6A6415FA8E0.jpeg

Bardzo fajna, srebrna jeszcze fajniejsza. Super bransoleta. Minus, że quartz. Plus, że taka niska cena:)

Edytowane przez Laponek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomysł taki trochę od czapy, ale niech tam.

Vintage'owy Longines.

Można coś takiego znaleźć na Chrono24 lub na Catawiki. W budżecie się zmieści a mała sekunda w starych Longinesach potrafi wyglądać pięknie.

 

obraz.thumb.png.1f8bcf682eddc3002784dc3fa41d0e75.png

 

obraz.thumb.png.3eb0065710a060cc0c74cb0c74f7196f.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Może pomysł taki trochę od czapy, ale niech tam.

Vintage'owy Longines.

Można coś takiego znaleźć na Chrono24 lub na Catawiki. W budżecie się zmieści a mała sekunda w starych Longinesach potrafi wyglądać pięknie.

 

obraz.thumb.png.1f8bcf682eddc3002784dc3fa41d0e75.png

 

obraz.thumb.png.3eb0065710a060cc0c74cb0c74f7196f.png

 

Piękne, ale zazwyczaj 34mm i plastikowe szkiełko. Niezbyt prakryczne niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Laponek napisał:

Piękne, ale zazwyczaj 34mm i plastikowe szkiełko. Niezbyt prakryczne niestety

 

Tak. To prawda. A do tego jeszcze potrafią być kłopotliwe i niespecjalnie tanie w serwisowaniu. 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę taniej podobny;)

 US $144.00  60%OFF | 2020 New seagull men 's watch customized manual mechanical watch simple cowhide belt casual business ultra-thin watch D519.612
https://a.aliexpress.com/_BVdVu3

Ten ze srebrną kopertą I złotą lunetą super wygląda. Bardzo dziękuje za znalezienie. Dziś wieczorem zamówię:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2021-01-26_10-35-25

Szybko przyleciał:) Bardzo fajny, będzie cieszył:) Dziękuję za pomoc, szczególnie Staremu Wilkowi

Edytowane przez Laponek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulację z zakupu! 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.