Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Iko

Dział Rynek - proponowane zmiany

Recommended Posts

Obecnie Rynek składa się z:

Sprzedam

- oferty sprzedawców profesjonalnych

- poszukuję - czyli kupię, co jest sprzeczne z podległością tego podforum działowi "Sprzedam"

Proponuję tak:

Dział: Rynek

Podfora:

1. Sprzedam

- oferty sprzedawców profesjonalnych

- oferty ogólne

2. Kupię

- poszukuję

- oferty rynkowe - czyli przeniesienie wątku "Zegarkowe okazje z różnych źródeł" z podforum " Jaki zegarek".  To w końcu lista ofert komercyjnych zakupu, a nie dywagacje jaki zegarek kupić.

Co myślicie?

Jestem za ! Wszystko co prowadzi do skupienia  tematyki "kupno-sprzedaż" w jednym dziale poprawi przejrzystość  forum.

Chociaż ja jestem forumowiczem z młodym stażem., Zdanie bardziej doświadczonych kolegów  bedzie  miarodajne.

W dniu 14.01.2021 o 06:06, basil napisał:

Chociaż ja jestem forumowiczem z młodym stażem., Zdanie bardziej doświadczonych kolegów  bedzie  miarodajne.

W tym aspekcie się nie zgodzę :) Dla wielu "jest jak jest" albo "po co zmieniać, przecież nikomu to nie przeszkadza" oraz "jak było to niech tak zostanie" to główne argumenty, za tym, aby nic nie zmieniać bo się już przyzwyczaili. 

Pewnego rodzaju potrzeba uporządkowania spraw jest niezależna od stażu czy wieku. Dla jednych bajzel (żeby nie nazwać rzeczy bardziej po imieniu) jest ok, a drugi ma bardziej pedantyczne podejście do sprawy.

Dla mnie rażące są pewne kwestie braku segregacji tematów czy subforum (którym w innym temacie w tym dziale już informowałem), ale ja znowu wręcz do przesady lubię mieć pewne rzeczy poukładane :)

W dniu 13.01.2021 o 23:02, Iko napisał:

czyli przeniesienie wątku "Zegarkowe okazje z różnych źródeł" z podforum " Jaki zegarek".  To w końcu lista ofert komercyjnych zakupu, a nie dywagacje jaki zegarek kupić.

Co myślicie?

Jest to myśl, nie jestem do końca przekonany czy zostanie tam zauważony, ale biorąc pod uwagę Twój tok myślenia to tak - w końcu to głównie oferty sklepów.

To już jest nas 2, którzy chcą porządku :).

Myślę, że zmiana tego wątku na komercyjny - czyli "Rynek" spowoduje, że z czasem się do tego przyzwyczaimy , a forum zyska JEDNO miejsce, gdzie będą oferty sprzedawców profi, forumowiczów, gdzie będziemy chcieli coś konkretnego kupić, a także obejrzeć okazje zakupowe.

To co @DawPi, działamy?

Co potrzebujemy i kto jest potrzebny do tej zmiany?

Teraz, Iko napisał:

Co potrzebujemy i kto jest potrzebny do tej zmiany?

Decyduje Zarząd. Ja zmieniam fizycznie i technicznie wszystko co oni zarządzą (sic).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Ja bym proponował również tą sprawą się zająć...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.