Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Duke48

Która wersja kolorystyczna Festiny Skeleton

Recommended Posts

Wbrew powiedzeniu o gustach dyskutuje się non stop i jestem ciekawy innych gustów.

Dawno nie miałem nowego zegarka i dlatego postanowiłem się zarejestrować na forum. Przypadła mi do gustu nowa seria Festiny Skeleton i mam problem, bo z reguły wiem, która wersja kolorystyczna mi się najbardziej podoba, a tu podoba mi się każda, jedyne co zastanawiam się czy złota nie jest za bardzo odpustowa, choć brak rzeczywistych zdjęć złotego modelu. Z drugiej strony może to złota wersja jest najciekawsza, bo czarny kolor ukrywa detale wzornictwa. Opinie?

Skeleton-F20534-35-37.jpg
F205371-600x600.jpg
zegarek-meski-festina-automatic-skeleton
zegarek-meski-festina-automatic-skeleton

Edited by Duke48

Osobiście pewnie brałabym srebrną z niebieskimi dodatkami. Może pomyśl, do czego będziesz ją najczęściej nosić i na tej podstawie wybierz najbardziej pasujący model? 🤔

Jak dla mnie, to też z niebieskimi... Złota powinna być bardziej czytelna (ale w takich zegarkach niekoniecznie chodzi o czytelność).

Moim zdaniem najbardziej czytelna jest wersja z niebieskimi wskazówkami. Ja wybrałbym wersje czarna bo IMO najlepiej prezentuje mechanizm - a o to w końcu tu chodzi .

Godziny w kiepskim oświetleniu  nie odczytasz -  ale kto bysie tym przejmował w skeletonie :)

Godzinę temu, andrzejp1242 napisał:

Patrzyłem na nie też, ale za bardzo przypominają mi typowe zegarki, aspekt prześwitywania tych 3 z pierwszego postu przypadł mi do gustu.

DO moderatora: niczego nie reklamuję, te ciuchy które wrzuciłem praktycznie każda jest z innego sklepu,w  tym część musi być zamawiana z UK, bo w Polsce tego nie ma.

Edited by Duke48
wiadomość do moderatora

2 godziny temu, Duke48 napisał:

Dostałem zdjęcia złotego

https://i.postimg.cc/mkBgWdbn/foto-1.jpg

https://i.postimg.cc/MH5K6yHp/foto-2-1.jpg

https://i.postimg.cc/c1BJBNhG/foto-3.jpg

foto-1.jpg

foto-2-1.jpg

foto-3.jpg

moderator wyciął mi posta z masą zdjęć, dodam tylko zdjęcia niebieskiego:

20201208-114237_big.jpg

20201208-113836_top.jpg

2 godziny temu, Duke48 napisał:

Patrzyłem na nie też, ale za bardzo przypominają mi typowe zegarki, aspekt prześwitywania tych 3 z pierwszego postu przypadł mi do gustu.

DO moderatora: niczego nie reklamuję, te ciuchy które wrzuciłem praktycznie każda jest z innego sklepu,w  tym część musi być zamawiana z UK, bo w Polsce tego nie ma.

Od moderatora. Nikt nic nie usuwał ani nie wycinał. Polecam przeniesienie się do tematu o teoriach spiskowych :)

Pozdrawiam

Piotr

6 godzin temu, iza121 napisał:

Osobiście pewnie brałabym srebrną z niebieskimi dodatkami. Może pomyśl, do czego będziesz ją najczęściej nosić i na tej podstawie wybierz najbardziej pasujący model? 🤔

Dobre pytanie Iza. Koniakowe wysokie buty, szare spodnie, czarny płaszcz. Tartanowa marynarka też wchodzi w grę.

Moderatorze, to może jakiś bug, bo edytowałem już istniejący post w którym się rozpisałem okrutnie, a potem on zniknął, zdarza się.

Edited by Duke48