Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
craxxi

Zegarek do 4,5 tys ograniczenie do konkretnych sklepów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wygrałem w pracy bon na 4 tys zł który mogę wykorzystać w sklepach: Apart, W.Kurk, Yes. Pomyślałem, że jest to dobra okazja na zakup pierwszego fajnego zegarka. Czy w tych sklepach za cenę do 4,5 tys zł (mogę coś dołożyć jeśli faktycznie mi się spodoba) znajdę coś porządnego?

Moje wymagania:

- mam bardzo szczupły nadgarstek dlatego wielkościowo raczej mniejszy jeśli chodzi o rozmiar

- z powyższych względów preferuję pasek skórzany

- podobają mi się raczej jasne koperty i nie lubię złotych wstawek

- lubię przedmioty z "duszą" więc super gdyby był mechaniczny

- pasujący do stylu business casual

 

Wstępnie rozpoznałem, że największy wybór sensowych zegarków jest chyba w W. Kruk. Czy możecie coś doradzić?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W Kruku rzuciłbym okiem na Eposa. Aktualnie mają promocję np. na referencję 3420, na fajnym werku (2892). Wyjściowo było 5250 a jest 3410 pln. W tym budżecie to w mojej ocenie bardzo dobry wybór... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych sklepów tylko Kruk. Teraz mają na prawie wszystko do 30%


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby te promo w Kruku sensowne ale jak się zagłębić to właściwie większość Eposa niedostępna :(


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
24 minuty temu, craxxi napisał:

A co sądzicie o FREDERIQUE CONSTANT? Spodobał mi się ten model:

https://wkruk.pl/zegarki/frederique-constant/zegarek-frederique-constant-slimline-classics-automatic

 

Jak Ci się podoba, to bierz. Lipy nie ma 😉 To jednak nie jest raczej zegarek w poszukiwanym przez Ciebie typie "business casual"... Moim zdaniem oczywiście 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, craxxi napisał:

A co sądzicie o FREDERIQUE CONSTANT? Spodobał mi się ten model:

https://wkruk.pl/zegarki/frederique-constant/zegarek-frederique-constant-slimline-classics-automatic

FC to bardzo dobre zegarki, a w tej cenie, nawet bym się nie zastanawiał tylko brał 👍. Wprawdzie, @fidelio ma rację co do typu tego zegarka, co nie zmienia faktu, że jest piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fidelio napisał:

W Kruku rzuciłbym okiem na Eposa. Aktualnie mają promocję np. na referencję 3420, na fajnym werku (2892). Wyjściowo było 5250 a jest 3410 pln. W tym budżecie to w mojej ocenie bardzo dobry wybór... 

Mogę się pod tym podpisać. Sam swego czasu byłem bardzo bliski podobnego wyboru, właśnie na promocji u Kruka. Po głębszym zastanowieniu skończyło się jednak u mnie na 3408. Chyba głównie dlatego, że u mnie ten zegarek robi głównie za garniturowiec i wygrał werk z naciągiem manualnym, zamiast automatu (dość rzadko chodzę w garniaku) i to, że jest odrobinę cieńszy od 3420. Co nie zmienia faktu, że obydwa to świetne zegarki!😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bon ważny w Jubitomie, tam Eposa 3420 powinieneś dostać. Mają pełną gammę kolorystyczną.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fidelio napisał:

 

 To jednak nie jest raczej zegarek w poszukiwanym przez Ciebie typie "business casual"... Moim zdaniem oczywiście 😁

Zgadzam się. To jest garniturowiec, a nie BC. Ma 39mm - jeżeli faktycznie masz szczupły nadgarstek, to będzie patelnia. 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Conquest Heritage. Koperta tylko 35mm i szkło z hesalitu. Piękny zegarek. Są złote wstawki, których nie lubisz. Ja też za nimi nie przepadam, ale w tym właśnie zegarku pasują idealnie.

W tej chwili w Kruku albo niedostępny (jasna tarcza) albo w bardzo wysokiej cenie (nie łapie się na wyprzedaż -30%), ale jeżeli Twój bon ma jeszcze parę miesięcy ważności, to jest spora szansa, że za niedługo się na jakąś obniżkę załapie. Zresztą jak podejdziesz do salonu (jak już je otworzą) to pewnie się dogadasz w sprawie ceny.

Tutaj forumowa, bardzo obszerna i porządna recenzja tego zegarka autorstwa @fidelio

 

obraz.png.09a0f016982022f24ae26fa15a6758b4.pngobraz.png.44af9953be7e6abe33438fa73091350c.png

 

 

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.