Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
4palce

Co zrobić, żeby nie dostawać maili z "powiadomieniami"?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy jest możliwe takie ustawienie, w którym wchodząc na stronę forum otrzymuję powiadomienia w interesujących mnie tematach przy tym "dzwoneczku", natomiast nie otrzymuję powiadomień na maila?

W tej chwili panel wygląda tak:

 

 888.thumb.jpg.e5550dbc78b4533f0af673b0b5e741d5.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak:

 

999.thumb.jpg.244b4938ab70dfa10e0f1096a7352bef.jpg

 

Żadnych "ptaszków" przy mailu.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 4palce napisał:

Żadnych "ptaszków" przy mailu.

Podeślij mi na PW maila jakiego dostajesz, a jakiego byś nie chciał. Sprawdzę czy jest to możliwe.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie dostaję maila "Twój przegląd z KMZiZ" z pozycjami obserwowanej zawartości z poprzedniego dnia.

Nie chcę otrzymywać żadnych powiadomień na mail. Żadnych. Co jak sądzę wynika z kolejnych wyborów:

 

- braku ptaszka przy wysyłaj wiadomości i informacje

- nie wysyłaj powiadomień

- wyszarzenia wszystkich pozycji powiadomienia mail 

 

Do kompletu w odrębnych ustawieniach obserwowanych mam:

 

kmziz.jpg.546131f9eaa3da90a35ff43c08a1374c.jpg 

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie o to zapytać, więc spróbuję tutaj, gdybym pobłądził- koledzy, wybaczcie! 

Jestem użytkownikiem głównie podforum "Zegary". Przez całe lata mieliśmy na stronie szereg podwieszonych tematów, jakże użytecznych, tworzonych przez dziesiątki osób. Nie trzeba było ich szukać, wisiały nad normalnymi postami. Literatura zegarmistrzowska dotycząca zegarów, znaki wytwórni, tematy archiwalne, renowacja i naprawy mechanizmów, renowacja skrzyń etc. Plus krótki przewodnik dla pytaków: "Jak zadać pytanie, by otrzymać odpowiedź", co kłuło w oczy i oszczędzało zbędnych tysięcznych wyjaśnień. 

To wszystko znikło. 

Ja jestem już mocnym emerytem, nie bardzo sobie radzę z komputerem, natomiast po Forum poruszałem się z dużą pewnością i bez angażowania adminów, kolegów kumatych, oraz wszystkich internetowych świętych. 

Na dziś nie dosyć, że podwieszone zdmuchnęło, to zupełnie nie wiem jak je odnaleźć. Gdybym mógł zapytać uprzejmie: co powinienem zrobić, by się znowu poczuć w Zegarach jak u siebie? Komu to, "motyla noga", przeszkadzało? I gdzie te tematy wyemigrowały?

Edytowane przez fibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile razy mam podwieszać tematy, które ktoś (hmm...) odpina :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wydaje mi się, że znalazłem rozwiązanie. :D

 

888.thumb.jpg.642cbbac89c73c4d476029cd0a9a31d0.jpg

 

Trzeba wejść do "Obserwowanych" i ręcznie, dla każdego istniejącego tam tematu zmienić ustawienie, jeśli jest inne niż pożądane. Te ogólne nie mają na nie żadnego wpływu.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób zdeaktywować powiadomienia o aktywności w jednym z tematów?

Przy "dzwoneczku" dostaję powiadomienie z tematu w którym rok temu zadałem pytanie i czekałem na odpowiedź.

Oczywiście, wtedy zakreśliłem znacznik "powiadamiaj o odpowiedziach" i od tej pory te powiadomienia otrzymuję, choć temat już mnie nie interesuje tak jak wówczas. 

Czy jest jakaś metoda, aby te powiadomienia do mnie nie trafiały?

Hmmm.. 

zastanawiam się, czy zadając to pytanie powinienem tu również "zakreślić 'powiadomienie o odpowiedziach'"  bo może okazać się, że w nieskończoność będę otrzymywał kolejne powiadomienia...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj sobie zaznaczasz co i jak, albo wcale. ;)

421452762_Screenshot2021-08-23at14-15-43Cozrobiebyniedostawamailizpowiadomieniami.png.5a653e7f1da7937e2050be9000b2bc6e.png139155709_Screenshot2021-08-23at14-16-12Cozrobiebyniedostawamailizpowiadomieniami.png.fddb3f9e5c71473535f74347b00b61b1.png


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.