Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny STYCZEŃ "Swiss made" - GŁOSOWANIE

Swiss made  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, andrzejp1242 napisał:

Może dałoby się wprowadzić możliwość "polubień" zdjęć konkursowych , głosowanie zostało by na dotychczasowych zasadach a polubienia nie miałyby żadnego wpływu na wyniki. Trochę by się rozjaśniło a może wręcz przeciwnie😉

 

Raczej nie ma szans. Polubienia mogą być tylko do osobnego posta, a wrzucanie każdego zdjęcia osobno byłoby karkołomne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś wieczorem wszystko będzie jasne:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę zagłosowałem :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, fanfar19 napisał:

Rzutem na taśmę zagłosowałem :)

 

Elegancko! Przy takiej ilości głosów, każdy kolejny dużo zmienia :) Jeszcze godzinka i będzie wiadomo, kto zgarnie super gadżety :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki głosowania:

 

1. miejsce: Masu - 10 punktów

2. miejsce: lysolek007 - 6 punktów

3. miejsce: Piotoman - 4 punkty

 

4. Miejsce: Christo - bez punktów, ale za to ze świetnymi szwajcarskimi gadżetami:)

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juhu! Ale dawno mnie nie było na samej górze :D Zakładam, że duże znaczenie w liczbie głosów na moje zdjęcie miał główny bohater akcji czyli niesamowicie ciekawy Zenith Surf. Zdjęcie miało nie tylko pokazać szwajcarski zegarek, ale jako całość miało przypominać nieco szwajcarskie barwy narodowe. Wyszło średnio, ale tak to już jest czasami z wizją, a realizacją. Bardzo dziękuję wszystkim za głosy :)

 

DSCF9688.thumb.JPG.b8ed54c513d7770b1514995df521e4a7.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masu gratulacje!

Mnie serowe podobało się najbardziej :)

Edytowane przez Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na ser szwajcarski, szwajcarski scyzoryk i bank szwajcarski.. 

Jestem w schocku :D mam piąte miejsce egzekwo, prawie wygrałem czapkę :😂

Dziękuję za głosy. 

Edycja :

Gratuluję zwycięzcom :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Watch-er napisał:

A o czwartym miejscu nic ? 😲

Kurczę, zapomniałam 😧

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę po procentach to walka o czapkę i kalendarz były zacięta :D

 

A tak przy okazji to jesteśmy na półmetku tegorocznej edycji. Tak się prezentuje klasyfikacja generalna :)

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/179440-klasyfikacja-generalna-konkursów-fotograficznych/

 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁 Udało się załapać na pudło 😁

Gratulacje dla @Masu i @lysolek007

Głosów tyle co dziur w serze, za każdy dziękuję 👍

A po planie zdjęciowym tyle sera zostało, że chyba faktycznie trzeba zrobić fondue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla medalistów. I w zasadzie dla wszystkich pozostałych uczestników też. 😁

Wiele świetnych zdjęć było w tej edycji i na wiele oddałem głos, ale najbardziej ujęła mnie "Sertina". Świetny pomysł, dowcipna nazwa, doskonałe wykonanie i do tego jeszcze ta pracochłonna, dopieszczona scenografia. Podziwiam. 👋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich laureatów! Działo się... 👏👏👏👍


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców i uczestników  🏆 🍾

Zdjęcia zachwycają !

 

Christo - proszę prześlij mi dane do wysyłki tj. nr tel., adres email i nr paczkomatu. Kalendarz i czapka czekają :)  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! Co do pierwszego miejsca nie miałem wątpliwości. Muszę się bardziej postarać w kolejnych edycjach 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku nie mam netu i tv, to i w końcu znalazł się czas przeczytać zaległe 48 stron powiadomień i podsumować konkurs. Masu, lysolek007 i Piotoman, gratulacje, zasłużone miejsca na podium! Widać, że walka o pierwsze miejsce była niezwykle wyrównana. To teraz wypadałoby rozwinąć myśl z wcześniejszego postu. Zdjęcie, które mnie zdziwiło- PistolPete- nie wiem jakim sposobem nie wpadłam na tak proste skojarzenie, że Szwajcaria to złoto, banki i lokowanie kasy 😓. Rozbawił mnie Piotoman ze swoim serowym pomysłem i tytułem zdjęcia. A nowość dla mnie to zdjęcie Oli. Chińczyk Swiss made. Może Ola coś więcej napisze na ten temat...

Bardzo się cieszę, że było sporo zdjęć w tej edycji i że głosujący dopisali. Mam nadzieję, że kolejny temat (już za kilka dni) będzie równie owocny😃 Myślę, że się Wam spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle z tym netem masz przeboje :) Co do nowego tematu to myślę, że większości się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Masu napisał:

No to nieźle z tym netem masz przeboje :)

Zima😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do nowego tematu to myślę, że większości się spodoba


Masu, już dawno przestałem Ci wierzyć w tym temacie. :-)


Przy okazji, gratulacje.@Masu super fota mega ciekawego zegarka. Fajnie i przyjemnie ująłeś kanciasty charakter tego Zenitha. Jak się patrzy na fotę to zegarek sam rozpływa się, nie wiem jak to ująć, w zmysłach. Jak kawałek czekolady może. Ciemnej koniecznie!@lysolek007, już pisałem komentując edycję grudniową, technicznie super a klimatycznie jeszcze lepiej. Choćbyś fotografował Timexa czy Rolexa wydaje mi się, że masz styl, który rozpoznam.@Piotoman Świetne zdjęcie- podoba mi się zwłaszcza przepyszny ser na pierwszym planie, bez żartu- w klimacie, temacie oraz ze zdrowym dystansem i poczuciem humoru. W pełni zasłużone podium. Jestem przekonany, że częściej będę widywał Twoje prace na pudle. ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PistolPete napisał:

Masu, już dawno przestałem Ci wierzyć w tym temacie. 🙂

Może tym razem się zrehabilituję, za kilka dni ocenisz :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za głosy na moją pracę ;] zdjęcie nad którym jak dotychczas najdłużej siedziałem, pomysły były różne od sera do czekolady  ale scyzoryk Macgyvera został użyty finalnie :)gratulację dla kolegów z ''pudła''😁 @Piotoman   ( jak byś ustawił wskazówki na 10:10 zdjęcie by wiele zyskało według mnie) i @Masu oraz pozostałych uczestników za ich pracę ;) nie wiem jak u was, ale u mnie im łatwiejszy niby temat tym ciężej coś pstryknąć 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lysolek007 napisał:

nie wiem jak u was, ale u mnie im łatwiejszy niby temat tym ciężej coś pstryknąć 

Może nie o łatwość tu chodzi, a bardziej o dowolność? Im więcej swobody zostawiamy, tym trudniej coś sensownego wymyśleć... 

Ale nie martwcie się, kolejny temat będzie dość precyzyjny:) Przynajmniej tak mi się wydaje😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Carrot napisał:

Ale nie martwcie się, kolejny temat będzie dość precyzyjny:)

 

Co nie zmienia faktu, że niektórym narobi problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Carrot napisał:

A nowość dla mnie to zdjęcie Oli. Chińczyk Swiss made. Może Ola coś więcej napisze na ten temat...

 

Mechanizm to ETA 2872. Szwajcarzy zlecili produkcję produkcję tego werku Seagullowi w Chinach. Po jakimś czasie ETA przestała sprzedawać werki 2872, z racji ich grubości (przegrały z 2824). Sea-gull pozostałe werki wsadził do swoich zegarków i sprzedał pod swoją marką :) A napis Swiss Made został, dumnie zdobiąc wahnik :P Także szwajcary z epoki post rewolucji kwarcowej wiele łączy z Chinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.