Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Carrot

Konkurs fotograficzny STYCZEŃ "Swiss made" - GŁOSOWANIE

Swiss made  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 godzin temu, andrzejp1242 napisał:

Może dałoby się wprowadzić możliwość "polubień" zdjęć konkursowych , głosowanie zostało by na dotychczasowych zasadach a polubienia nie miałyby żadnego wpływu na wyniki. Trochę by się rozjaśniło a może wręcz przeciwnie😉

Raczej nie ma szans. Polubienia mogą być tylko do osobnego posta, a wrzucanie każdego zdjęcia osobno byłoby karkołomne :) 

Już dziś wieczorem wszystko będzie jasne:) 

Rzutem na taśmę zagłosowałem :)

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Teraz, fanfar19 napisał:

Rzutem na taśmę zagłosowałem :)

Elegancko! Przy takiej ilości głosów, każdy kolejny dużo zmienia :) Jeszcze godzinka i będzie wiadomo, kto zgarnie super gadżety :D 

Oto wyniki głosowania:

1. miejsce: Masu - 10 punktów

2. miejsce: lysolek007 - 6 punktów

3. miejsce: Piotoman - 4 punkty

4. Miejsce: Christo - bez punktów, ale za to ze świetnymi szwajcarskimi gadżetami:)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Edited by Carrot

Juhu! Ale dawno mnie nie było na samej górze :D Zakładam, że duże znaczenie w liczbie głosów na moje zdjęcie miał główny bohater akcji czyli niesamowicie ciekawy Zenith Surf. Zdjęcie miało nie tylko pokazać szwajcarski zegarek, ale jako całość miało przypominać nieco szwajcarskie barwy narodowe. Wyszło średnio, ale tak to już jest czasami z wizją, a realizacją. Bardzo dziękuję wszystkim za głosy :)

DSCF9688.thumb.JPG.b8ed54c513d7770b1514995df521e4a7.JPG

Masu gratulacje!

Mnie serowe podobało się najbardziej :)

Edited by Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Ja głosowałem na ser szwajcarski, szwajcarski scyzoryk i bank szwajcarski.. 

Jestem w schocku :D mam piąte miejsce egzekwo, prawie wygrałem czapkę :😂

Dziękuję za głosy. 

Edycja :

Gratuluję zwycięzcom :)

Edited by Enkil

9 minut temu, Watch-er napisał:

A o czwartym miejscu nic ? 😲

Kurczę, zapomniałam 😧

😁 Udało się załapać na pudło 😁

Gratulacje dla @Masu i @lysolek007

Głosów tyle co dziur w serze, za każdy dziękuję 👍

A po planie zdjęciowym tyle sera zostało, że chyba faktycznie trzeba zrobić fondue

Gratulacje dla medalistów. I w zasadzie dla wszystkich pozostałych uczestników też. 😁

Wiele świetnych zdjęć było w tej edycji i na wiele oddałem głos, ale najbardziej ujęła mnie "Sertina". Świetny pomysł, dowcipna nazwa, doskonałe wykonanie i do tego jeszcze ta pracochłonna, dopieszczona scenografia. Podziwiam. 👋

Gratulacje dla wszystkich laureatów! Działo się... 👏👏👏👍

Gratulacje dla zwycięzców i uczestników  🏆 🍾

Zdjęcia zachwycają !

Christo - proszę prześlij mi dane do wysyłki tj. nr tel., adres email i nr paczkomatu. Kalendarz i czapka czekają :)  

Gratulacje dla zwycięzców! Co do pierwszego miejsca nie miałem wątpliwości. Muszę się bardziej postarać w kolejnych edycjach 😉

Od wtorku nie mam netu i tv, to i w końcu znalazł się czas przeczytać zaległe 48 stron powiadomień i podsumować konkurs. Masu, lysolek007 i Piotoman, gratulacje, zasłużone miejsca na podium! Widać, że walka o pierwsze miejsce była niezwykle wyrównana. To teraz wypadałoby rozwinąć myśl z wcześniejszego postu. Zdjęcie, które mnie zdziwiło- PistolPete- nie wiem jakim sposobem nie wpadłam na tak proste skojarzenie, że Szwajcaria to złoto, banki i lokowanie kasy 😓. Rozbawił mnie Piotoman ze swoim serowym pomysłem i tytułem zdjęcia. A nowość dla mnie to zdjęcie Oli. Chińczyk Swiss made. Może Ola coś więcej napisze na ten temat...

Bardzo się cieszę, że było sporo zdjęć w tej edycji i że głosujący dopisali. Mam nadzieję, że kolejny temat (już za kilka dni) będzie równie owocny😃 Myślę, że się Wam spodoba.

No to nieźle z tym netem masz przeboje :) Co do nowego tematu to myślę, że większości się spodoba :)

2 godziny temu, Masu napisał:

No to nieźle z tym netem masz przeboje :)

Zima😁

Co do nowego tematu to myślę, że większości się spodoba

Masu, już dawno przestałem Ci wierzyć w tym temacie. :-)

Przy okazji, gratulacje.@Masu super fota mega ciekawego zegarka. Fajnie i przyjemnie ująłeś kanciasty charakter tego Zenitha. Jak się patrzy na fotę to zegarek sam rozpływa się, nie wiem jak to ująć, w zmysłach. Jak kawałek czekolady może. Ciemnej koniecznie!@lysolek007, już pisałem komentując edycję grudniową, technicznie super a klimatycznie jeszcze lepiej. Choćbyś fotografował Timexa czy Rolexa wydaje mi się, że masz styl, który rozpoznam.@Piotoman Świetne zdjęcie- podoba mi się zwłaszcza przepyszny ser na pierwszym planie, bez żartu- w klimacie, temacie oraz ze zdrowym dystansem i poczuciem humoru. W pełni zasłużone podium. Jestem przekonany, że częściej będę widywał Twoje prace na pudle. ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 minutę temu, PistolPete napisał:

Masu, już dawno przestałem Ci wierzyć w tym temacie. 🙂

Może tym razem się zrehabilituję, za kilka dni ocenisz :) 

Dzięki wszystkim za głosy na moją pracę ;] zdjęcie nad którym jak dotychczas najdłużej siedziałem, pomysły były różne od sera do czekolady  ale scyzoryk Macgyvera został użyty finalnie :)gratulację dla kolegów z ''pudła''😁 @Piotoman   ( jak byś ustawił wskazówki na 10:10 zdjęcie by wiele zyskało według mnie) i @Masu oraz pozostałych uczestników za ich pracę ;) nie wiem jak u was, ale u mnie im łatwiejszy niby temat tym ciężej coś pstryknąć 

Edited by lysolek007

📸

8 minut temu, lysolek007 napisał:

nie wiem jak u was, ale u mnie im łatwiejszy niby temat tym ciężej coś pstryknąć 

Może nie o łatwość tu chodzi, a bardziej o dowolność? Im więcej swobody zostawiamy, tym trudniej coś sensownego wymyśleć... 

Ale nie martwcie się, kolejny temat będzie dość precyzyjny:) Przynajmniej tak mi się wydaje😉 

23 minuty temu, Carrot napisał:

Ale nie martwcie się, kolejny temat będzie dość precyzyjny:)

Co nie zmienia faktu, że niektórym narobi problemów :D

19 godzin temu, Carrot napisał:

A nowość dla mnie to zdjęcie Oli. Chińczyk Swiss made. Może Ola coś więcej napisze na ten temat...

Mechanizm to ETA 2872. Szwajcarzy zlecili produkcję produkcję tego werku Seagullowi w Chinach. Po jakimś czasie ETA przestała sprzedawać werki 2872, z racji ich grubości (przegrały z 2824). Sea-gull pozostałe werki wsadził do swoich zegarków i sprzedał pod swoją marką :) A napis Swiss Made został, dumnie zdobiąc wahnik :P Także szwajcary z epoki post rewolucji kwarcowej wiele łączy z Chinami.