Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
idindigo

Citizen Analog-digital poszukiwany i znaleziony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam Citizena Promaster'a analogowo-"wyświetlaczowego". Zalezy mi na wzglednym porzadku na tarczy. Promaster JY8035-04E z powodu panujacej tam "mgły" na tarczy odpada. Nie chce się zastanawiać gdzie znajudują sie wskazówki i którą aktualnie wskazują godzinę. Najlepiej bez chronografu. Stal lub tytan, pasek lub bransoleta . Moze być na u600 lub u700. Zdecydowanie ze stoperem , timerem. Nie musi być z dostepnych obecnie modeli.Proponujcie proszę. Moze ktoś z Was w przyplywie poczucia winy za złe traktowanie ( trzymanie w zamknięciu -szufladzie, ograniczanie wolnego dostepu do swiatła) zechce sie uwolnić  od tego brzemienia , zrzuci ten ciężar na moje barki i rozstanie się ze swoim analogowo - "wyświetlaczowym" citizenem ku mojej radości?
 


 

Edytowane przez idindigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może takie: JY8070-54E, JY8051-08E, JW0124-53E, JZ1065-05E, citizen eco drive promaster skyhawk c650-q02152  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczyniłem już wcześniej wstępne rozeznanie i widziałem wszystkie zaproponowane.Bez sugerowania w temacie sklaniałem sie ku Skyhawk'owi  A-T z szafirem  ale innym kolorze niż  JY8051-08E. Ale ten też świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, idindigo napisał:

Poczyniłem już wcześniej wstępne rozeznanie i widziałem wszystkie zaproponowane.Bez sugerowania w temacie sklaniałem sie ku Skyhawk'owi  A-T z szafirem  ale innym kolorze niż  JY8051-08E. Ale ten też świetny.

 

myślę że to dobry byłby wybór stonowany - ma wszystkie funkcje fajny jest - ja za to odwrotnie im więcej na tarczy tym lepiej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladając odmęty internetu trafiłem na JY8075-51E.
Cena około 1750 pln za nówke.
Więc się nie zastanawiałem. Najwyżej trafi na bazarek.
Będzie prawdopodobnie w sobote to się pochwale.
Dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu co do wyboru.
 
22-40-671-citizen-mens-promaster-skyhawk-black-watch-jy8075-51e_1.jpeg.cd6a8a1999d9042e45690a8b1f0ef71c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, idindigo napisał:

Już jest. 😀

i jak wrażenia - i niech się nosi :) niech mu twoja ręka lekką będzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.