Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zolw

Przeniesienie numeru z abonamentu na kartę

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy planuję zrezygnować z abonamentu, nie podpisywać dalej cyrografu i przenieść numery na "kartę" bez abonamentu. Czy ktoś z Was używa telefonu na kartę, macie jakieś rady, polecacie lub odradzacie jakąś sieć. Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Flex. 30 zł, połączenia, smsy bez limitu, 30gb internetu (3,5 GB w roamingu), często bonusy (dodatkowe gigabajty, miesięczny dostęp do HBO, empik go, itp)
Cały proces przeniesienia w aplikacji, darmowe doręczenie karty kurierem lub odbiór w salonie Orange. Darmowy esim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenieś na tę chwilę do Plusa. Dla numerów na kartę przeniesionych od innego operatora dostajesz 3 miesiące gratis na start. Później masz do wyboru pakiet za 25 lub 30zł. Ewentualnie mogę polecić Orange na kartę z rocznym pakietem za 360 zł, wszystko no limit, 1 TB danych w kraju i ponad 30 GB w UE na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam Orange na karte przy platnosci na rok, poza 1TB masz ok 400GB jako bonusy za doladowania.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Premium Mobile na abonamet możesz zawsze bez kosztów i kar rozwiązać umowę z miesięcznym okresem

a za 24,70 zł miesięcznie brutto masz zasięg plusa i no limit i 20GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga tylko na  dzwonienie "no limit"- upewnij się, że też na stacjonarne obowiązuje.  Wiele sieci tego nie podaje i potem wtopa.  A od czasu do czasu się przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi :) z tego co piszecie to można opłacić cały rok z góry i mieć dodatkowe bonusy, albo płaci się co miesiąc ustaloną kwotę ? robi się to przez jakieś konto które zakłada się u operatora ? zdaję sobie sprawę, że to mogą być głupie pytania ale nigdy nie miałem telefonu na kartę zawsze miałem abonament więc wybaczcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem 3 miesiące temu z abonamentu Plusa do Orange flex. 

 

Świetna aplikacja, wszystko przejrzyście. 

Jeśli nie chcesz wysyłać skanu dowodu plus zdjęcia twarzy, można przejść najpierw na zwykła ofertę Orange na kartę, a z niej bezpośrednio już do Flexa bez konieczności weryfikacji. 

 

Można podpiąć kartę i ściągają co miesiąc kwotę lub płacić blikiem. 

 

Zasięg o niebo lepszy niż na nadajnikach Plusa w moim przypadku (a nadajniki wszystkich sieci mam na jednym kominie elektrociepłowni, więc pewnie większa moc Orange).

No ale to akurat zależy od tego gdzie mieszkasz/przebywasz. 

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od lat jestem w play, miałem przechodzić z mixa na kartę ale wiadomo - wolą jak ktoś jest uwiązany umową. Ja nie chciałem umowy ale postawiłem warunek, że jeśli dostanę lepszą ofertę niż te 30zł na kartę to wezmę abonament. Dostałem ofertę jak przy karcie - 30zł miesięcznie, sms/rozmowy nielimitowane - na stacjonarne chyba też, chyba 10GB szybkiego internetu miesięcznie - później jest wolniejszy (nie wiem, nigdy nie wykorzystałem bo 3/4 czasu i tak mam wifi) i dodatkowo telewizja - korzystałem chyba z 3 razy. Opłacić rok z góry też można - konto wchodzi na dodatnie saldo i co miesiąc 3 dyszki z niego "znikają" - tak przynajmniej powiedziała pani za plastikową szybką ;)

co do orange to może ja akurat źle trafiłem jak ciotka chciała zmienić ofertę - od lat była w orange ale stara oferta więc drogo - gość w punkcie nabazgrał na kartce "50zł miesięcznie" i powiedział, że taniej się nie da. Więc ciotka też ma już playa 

z zasięgiem bywa różnie ale jak widać - kiedyś największym atutem plusa był zasięg a teraz lipa. Jak się jedzie przez jakieś wiochy czy lasy to play potrafi rozłączyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Zolw napisał:

dziękuję za odpowiedzi :) z tego co piszecie to można opłacić cały rok z góry i mieć dodatkowe bonusy, albo płaci się co miesiąc ustaloną kwotę ? robi się to przez jakieś konto które zakłada się u operatora ? zdaję sobie sprawę, że to mogą być głupie pytania ale nigdy nie miałem telefonu na kartę zawsze miałem abonament więc wybaczcie :)

Nie musisz zakładać konta u operatora, ale jest to zalecane dla łatwiejszej obsługi konta. Doładować konto możesz na wiele sposobów. Począwszy od wychodzącej już powoli z użycia karty zdrapki z kodem, w niektórych salonach operatorskich, ale najprościej robić to szybkim przelewem bankowym (blikiem). Zakładając konto u operatora (jest to podobne do rejestracji na forum) dostajesz możliwość pełnej obsługi konta u większości operatorów na pewno z tzw. W4 (Play, Orange, T-Mobile i Plus), możesz włączać/wyłączać pakiety, zgody marketingowe itp. Doładowując bezpośrednio przez konto operatora czasem dostaje się jakieś bonusy. Mając konto u operatora możesz też założyć aplikację na smartfona, mając podobne funkcje co przez przeglądarkę internetową. Nie taki diabeł straszny :) Na początek może to być trochę skomplikowane, ale po pewnym czasie stanie się bardzo wygodne, a przede wszystkim bardziej elastyczne w porównaniu do abo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :)

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest promocja w Play dla firm, za 18,45 zł brutto wszystko bez limitu, internet 7gb i 2 gb w UE. Umowa na rok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam 4 firmowe karty do przeniesienia z Play a obecna oferta jest taka, że nie opłaca mi się z nimi podpisywać umowy. 

2 godziny temu, selphy napisał:

Obecnie jest promocja w Play dla firm, za 18,45 zł brutto wszystko bez limitu, internet 7gb i 2 gb w UE. Umowa na rok.

 

Dzięki, sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam orange free na kartę z pakietem za 360 zl.

1 TB internetu w pl, 25 GB w UE, rozmowy bez limitu.

 

Pakiet raz na rok kupujesz i z głowy.

Fajne jest to, że jest ważny rok, bo np. ja jeździłem za granicę na dużej dwa razy do roku, więc miałem te 25 gb na pół, czyli na wyjazd całkiem spoko.

 

W innych opcjach masz np. 2 gb na miesiąc i jak nie jedziesz nigdzie to przepada.

 

Ja mam ten pakiet za 300 zł na rok, bo mam kartę SIM już dawno w Orange.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.