Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KobyS0

który z trzech

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierując się wyłącznie wyglądem, to gdybym miał łapkę o obwodzie 20cm - wybrałbym Trasera. Wygląda najlepiej i jest po prostu spójnym projektem w stylu adventure/survival. A ponadto ma WR100 i tryt.

Z bólem serca przyznaję, nie poddałem się fenomenowi popularności Gaz-14 Limousine.

Jednakże gdybym miał wybierać pomiędzy Vostokami, to wybrałbym tego z chrono. W tym drugim, o ile nie przeszkadzają mi te złocone indeksy i wskazówki, to już złocona luneta mówi mi stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traser. Jakbym miał większą rękę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma nadgarstek 17,8, 18 cm, obecnie mam na łapce Seiko Arniego podobno 47mm i jak teraz patrzę na niego to nie wydaje się za duży a traser ma 46 tylko a vostoki po 45

 

ps. każdy z nich ma H3 czyli tryt, 

dodam, że traser fajny ale już mam wspomnianego Arniego, żółwia, orienta xray, itd a wszystkie to sportówki i divery :) te vostoki wydają mi się ciut "elegantsze"  do koszuli mam jednego i to pilota.. :) 

ps. odnośnie złotego vostoka to mam całego "złotego" almaza i jest git, tylko trochę duży i zawsze na wierzchu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Traser. Najbardziej mi się podoba i sądzę, że będzie lepiej wykonany niz Vostoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, no Vostoka mam aktualnie i kilka przerobiłem, co do jakości wykonania to jest rewela, a trasera nie trzymałem nigdy w łapie  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KobyS0 napisał:

ps. każdy z nich ma H3 czyli tryt,

 

Faktycznie. Nie zwróciłem uwagi. 😧

 

8 minut temu, KobyS0 napisał:

 te vostoki wydają mi się ciut "elegantsze"  do koszuli mam jednego i to pilota.. :) 

ps. odnośnie złotego vostoka to mam całego "złotego" almaza i jest git, tylko trochę duży i zawsze na wierzchu ...

 

To już jest sprawa indywidualnych preferencji i gustu. Faktycznie są mniej "przygodowe" niż Traser, ale do kategorii "eleganckie" w moim odczuciu nadal mają daleko. Faktem natomiast jest, że Gaz-14 Limousine to specyficzny, nietuzinkowy i ciekawy design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i traser ma szafir a vostok nie stosuje w ogóle tego szkiełka :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto wybrać Traser jako zegarek "przygodowy", a jeżeli chodzi o coś elegantszego to poszukać gdzieś indziej. A jeżeli już Vostok, to może ten model poniżej. To nadal nie jest kwintesencja słowa "elegancki", ale na pewno jest to bardziej stonowany model niż te dwa które oglądaliśmy. I tryt też jest.

 

obraz.png.5e42cec229ed92ec9ae700da8e1bde3c.png

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.5af5c40458a87c848222affa050f0bf6.pngmyślałem o tym, ale ten " Twój" troszkę inny i ma pasek dedykowany, no i tańszy, ale tarcza taka jakby nie do konca czarna, to chyba dwa różne modele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.a7d78ca10a444f91b6c4c37a31a56912.pngna 97% ten, tylko zastanawiaja mnie różne rozmiary kopert, różnica co prawda 1mm ale to troche dziwne, nie wydaje mi się, żeby robili różne kopery do tego samego modelu i niewydaje mi sie też, że sklep się pomylił, bo już u nich brałem czasomierze i wiem, żę rzetelni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, KobyS0 napisał:

hmm, no Vostoka mam aktualnie i kilka przerobiłem, co do jakości wykonania to jest rewela, a trasera nie trzymałem nigdy w łapie  :) 

 

Ja z kolei nigdy nie miałem Vostoka i raczej miec nie będę, bo jakoś do mnie nie "gadają". Mam za to Trasera P59 w wersji czarnej i na czarnym nato i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. Zegarek jest bardzo dobrze wykonany i bardzo przyjemny w odbiorze (co jest oczywiście kwestią bardzo subiektywną) i podejrzewam, że nie będzie to mój jedyny Traser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Traser P59 a Traser P68 to dwa różne zegarki, chodzi o styl, ten " Twój" gdyby miał co najmniej 44mm to bym go łykał, ale dużo za mały, P68 fajny ale zegarek do łachania mam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, KobyS0 napisał:

myślałem o tym, ale ten " Twój" troszkę inny i ma pasek dedykowany, no i tańszy, ale tarcza taka jakby nie do konca czarna, to chyba dwa różne modele

 

Zgadza się . Tarcze są trochę inne. W "Twoim" tarcza jest płaska i jest biała linia między indeksami na 9 i 3. W "moim" tarcza jest nie jest całkiem płaska ale są trzy okręgi - minutowy, godzinowy i wewnętrzny. Na zdjęciu poniżej to dobrze widać.

 

obraz.png.cff92f8c79f768f64fd5791c36448bf2.png

 

Jak ma być koniecznie na złoto, to nie myślałeś o takim MV?

To co prawda nie jest 45mm tylko 42mm, ale i tak całkiem spory zegarek na ręce. Jest sportowy i jest złoty ale przy tym też z nutą elegancji. I złoto tutaj jest ładnie wpasowane w cały design zegarka.

 

obraz.png.2d69f4692c6913f8e933c499f32d57a6.pngobraz.png.a691c674ae5f00dc56d12aa3b9ecd2b2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie inne zegarki.

P59 to stosunkowo niski model i zdecydowanie mniej taktyczny niż P68, dlatego spotkałem się kiedyś z określeniem, że jest to model "of duty" czyli noszony po służbie / pracy. Jednak daje pewne pojęcie o marce Traser, a dodatkowo można zakładać, że skoro stosunkowo niski model jest porządnie wykonany, to wyższe modele będą z całą pewnością wykonane równie dobrze, a może nawet lepiej.

 

Mój to wersja M i ma 42 mm (jest jeszcze nieco mniejsza wersja S)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez trytu, niestety.... :( i ciut małe, minimum 44mm  :)

2 minuty temu, Karakal napisał:

To zdecydowanie inne zegarki.

P59 to stosunkowo niski model i zdecydowanie mniej taktyczny niż P68, dlatego spotkałem się kiedyś z określeniem, że jest to model "of duty" czyli noszony po służbie / pracy. Jednak daje pewne pojęcie o marce Traser, a dodatkowo można zakładać, że skoro stosunkowo niski model jest porządnie wykonany, to wyższe modele będą z całą pewnością wykonane równie dobrze, a może nawet lepiej.

 

Mój to wersja M i ma 42 mm (jest jeszcze nieco mniejsza wersja S)

według mnie ten P59 fajniejszy,bo P68, bez obrazania nikogo,wygląda jak z Wisha haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KobyS0 napisał:

 

Ten zagerek ma się Tobie podobać i nikt lepiej niż Ty nie będzie tego wiedział.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooo i dzięki za wyczerpującą odpowiedź,  TAK MAŁO A ZARAZEM TAK WIELE !!!! 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.