Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji zainteresowania zegarkiem Garmina instinct solar czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zegarek informuje o połączeniu i wiadomosciach na telefonie, wibracje, dźwięki, wyświetla? Nic nie mogę znaleźć na ten temat. Chodzi mi o to czy mając tel w szafce  zegarek jest w stanie poinformować mnie w dosyć głośnych warunkach. Z góry dziekuje

Edytowane przez Sebiman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma info o premierze Fenixa 7? Fenix 6 już jest trochę na rynku, chyba czas na jakieś odświeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz były jakieś duże targi technologiczne, miały być ogłoszone nowości od Garmina, ale cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2022 o 14:11, pepepatryk napisał(-a):

Może ktoś ma info o premierze Fenixa 7? 

 

Trafiłem na info w necie że 7-kę pokażą 18 stycznia , chciałem przesiąść się z 5x na 6-kę ale w tej sytuacji warto poczekać te parę dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę właśnie czy by nie sprzedać swojego 6X Pro, czy może dokupić do niego Apple Watcha, hmm...

 

IMG_1900.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam problem z Garminem Instinctem Solar Tactical. Co jakiś czas gubi język polski i trzeba go aktualizować po kablu programem Garmin Express. Miał może ktoś taki przypadek?

Edytowane przez Darecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu z Garminem Approach S62 

 

GIgxVH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Trafiłem na info w necie że 7-kę pokażą 18 stycznia , chciałem przesiąść się z 5x na 6-kę ale w tej sytuacji warto poczekać te parę dni .
Ja słyszałem o 8 stycznia, ale chętnie poczekam.
Zauważyłem też spore przeceny i nawet zamówiłem Instincta i 6X Pro. Instinct już doszedł, a 6X - drugie podejście, w tamtym roku mnie przytłoczył, czekam na paczkę.
A ja myślę właśnie czy by nie sprzedać swojego 6X Pro, czy może dokupić do niego Apple Watcha, hmm...
 
IMG_1900.thumb.jpg.ba45a6a9b20ba41e5fcd964f7a484e43.jpg
Spoko tarcza :D Jeśli można zamienić dzień i miesiąc miejscami, to będę miał wyśnionego gshocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=37473]pepepatryk[/mention][mention=101937]Johnny15[/mention] wygląda na to że jednak 18-ego
 
 

Kilka dni przed moimi urodzinami… przypadek? Nie sądzę

3956eb352ef99d411422460fe60cab24.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instinct zwrócony, 6X czeka na premierę 7

 

 

 

 

garminy.jpg

Edytowane przez Johnny15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy dobrze spostrzegłem że Tactical Solar ma całą czarną kopertę a wersja z samym solarem taką jakby grafitową?

 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GitBit napisał(-a):

Panowie, czy dobrze spostrzegłem że Tactical Solar ma całą czarną kopertę a wersja z samym solarem taką jakby grafitową?

 

Tak. Mam garmin instinct solar i całego czarnego zegara nie było w ofercie i mam grafit jak mówisz tylko tactital był czarny. 

 

 

IMG_20211014_102909.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Johnny15 napisał(-a):

I jak wrażenia po premierze?

 

Najciekawszym zegarkiem imo jest epix - świetny ekran , ceny jak dla mnie dość wysokie ( wolę jednak wydać pieniądze na klasyczny zegarek mechaniczny 🙂 , wahałem się pomiędzy 6-ką z szafirem a nową 7-ką w wersji podstawowej . Postawiłem na nowsze podzespoły kosztem szafiru , dotykowy ekran na duży plus . 

20220120_134255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epix ciekawy, czekam na testy baterii - jak naprawdę będzie sobie radziła. Można się wkurzyć, że zeszli z pamięcią do 16 GB w podstawowych modelach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dwóch tygodni ma przyjść mój nowy Fenix. Jakby ktoś chciał rozpocząć przygodę z Garminami to będę sprzedawał swojego Instinct Solar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrany ze sklepu, w domu było tylko mniejsze szkiełko ochronne  :) dzisiaj też nastąpiło uroczyste pożegnanie z CASIO WSD-F 30:)

7X_resize.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki, niech się nosi :-). Ale to szkiełko to zmień 😉

Edytowane przez Amig0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Amig0 napisał(-a):

Gratki, niech się nosi :-). Ale to szkiełko to zmień 😉

jutro odbieram i zmieniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.