Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Co tam za pasek założyłeś? 

 

Tez długo myslelm czy fenix 6xpro czy instinct Solar. Po analizie wszystkich funkcji fenixa i instincta wyszło na to że w fenixie używałbym 50 % Mozliwosci a w instinct 90%. 

Silikon z szybkim zapinaniem z OLX'a za 35 zł, one są mega, miękkie i wygodne. Miałem podobne 26mm w 6X Pro, tylko tamte były bardziej gładkie, bez prążków. Mam też biały i czerwony, aw planach jest jeszcze żółty, pomarańczowy i limonkowy :D

Na Ali jest ich pełno, ale ja nie mam cierpliwości i nie chce mi się już bawić w dodatkowe opłaty. Na Amazonie z kolei są droższe, choć w pakietach po kilka sztuk wychodzą po jakieś  45-50 zl.

 

Co do funkcji w Feniksie, masz rację, jest ich ogrom, a i tak korzysta się z tych podstawowych, czyli głównie trening i czasem zabawa z tarczą. Ale i tak kiedyś sobie kupię :D szkoda jedynie, że bezel się w nich tak szybko rysuje, to jest dla mnie ich główną wadą.

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tommly napisał(-a):

Silikon z szybkim zapinaniem z OLX'a za 35 zł, one są mega, miękkie i wygodne. Miałem podobne 26mm w 6X Pro, tylko tamte były bardziej gładkie, bez prążków. Mam też biały i czerwony, aw planach jest jeszcze żółty, pomarańczowy i limonkowy :D

Na Ali jest ich pełno, ale ja nie mam cierpliwości i nie chce mi się już bawić w dodatkowe opłaty. Na Amazonie z kolei są droższe, choć w pakietach po kilka sztuk wychodzą po jakieś  45-50 zl.

 

Myslelm że te "wklikiwane" nie pasuja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

Myslelm że te "wklikiwane" nie pasuja 

Jak najbardziej pasują. Tyle tylko, że tu w przeciwieństwie do Feniksa jest teleskop, a tam tulejka skręcana.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Jak najbardziej pasują. Tyle tylko, że tu w przeciwieństwie do Feniksa jest teleskop, a tam tulejka skręcana.

Daj jakiś link na PW. Popatrzę sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.03.2022 o 18:48, revolta4 napisał(-a):

IMG_20220329_184732.jpg

A ja wróciłem do Fenixa :D

 

IMG_5844p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tommly napisał(-a):

A ja wróciłem do Fenixa :D

 

IMG_5844p.jpg

Jednak!!! 

 

 

 

 

Dlaczego???? To jest 6 pro? 6xpro? 

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Jednak!!! 

 

 

 

 

Dlaczego???? To jest 6 pro? 6xpro? 

WIęcej info na tarczy - 6 PRO SOLAR


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tommly napisał(-a):

WIęcej info na tarczy - 6 PRO SOLAR

 

 

OK. No każdy ma swoje priorytety, instinct zostaje? 

Ja walczyłem trochę z sobą żeby kupić 6X pro. Większy większą bateria. Ale jeszcze nie znalazłem argumentów żeby go kupić zamiast instinct solara. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

OK. No każdy ma swoje priorytety, instinct zostaje? 

Ja walczyłem trochę z sobą żeby kupić 6X pro. Większy większą bateria. Ale jeszcze nie znalazłem argumentów żeby go kupić zamiast instinct solara. 

Odpowiedziałem Ci na priva, ale napiszę jeszcze dla potomności:

Najwygodniejszy z całej trójki był/jest Instinct (był, bo już się sprzedał).

Akumulator też powinien w nim wytrzymać najdłużej, choć 6X Pro pokazywał mi w pełni naładowany nawet 24 dni, a w 6 PRO Solar pokazuje tylko 15 dni.

Ale generalnie zależało mi na rozmiarze. Fenix 6X PRO to pogromca futryn. Mniejszy 6 PRO, mimo, że to tylko 47mm w porównaniu do 51, robi robotę i jest dużo wygodniejszy do bluzy, czy kurtki, nie trzeba też na niego tak uważać ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija równe pół roku z Garmin'em... decyzja o jego zakupie rodziła się długo i w bólach - bo "przecież ja nie noszę smartwatch'ów, smartfon używam jak muszę i transfer w nim mam włączony tylko jak go potrzebuję - więc po grzyba mi urządzenie które trzeba parować ze smartfonem" - no i niespodzianka... to jeden z najbardziej udanych o ile nie najbardziej udany mój zakup zegarkowy... Zegarkowy bo urządzenie działa całkowicie samodzielnie... bez pary - czyli singiel w zasadzie... :D
 

DSC02998.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2022 o 19:11, Daito napisał(-a):

Dzisiaj mija równe pół roku z Garmin'em... decyzja o jego zakupie rodziła się długo i w bólach - bo "przecież ja nie noszę smartwatch'ów, smartfon używam jak muszę i transfer w nim mam włączony tylko jak go potrzebuję - więc po grzyba mi urządzenie które trzeba parować ze smartfonem" - no i niespodzianka... to jeden z najbardziej udanych o ile nie najbardziej udany mój zakup zegarkowy... Zegarkowy bo urządzenie działa całkowicie samodzielnie... bez pary - czyli singiel w zasadzie... :D
 

DSC02998.jpg

Bo to fajny zegar jest, sam się o tym przekonałem. Porównałbym go do Rangemana pod względem wyglądu, wygody no i ceny,. Baa, teraz wydaje mi się nawet, że jest lepszą opcją (przez niego zacząłem się zastanawiać nad sprzedażą swojego ostatniego Romka :D ).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z co najmniej dziwnych 🤣🤣🤣🤣

W garmin instinct solar negatyw czy pozytyw więcej zuzywa Energi? 🤔🤔🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zegarek jest wyłączony, wyświetlacz jest jasny. Zatem wnioskuje, że negatyw.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WatZ napisał(-a):

Gdy zegarek jest wyłączony, wyświetlacz jest jasny. Zatem wnioskuje, że negatyw.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

 

W sumie racja w negatywie więcej wyświetla pixeli a więc zużycie Energi powinno być wyższe, takie tam w święta rozkminki 😋😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Takie pytanie z co najmniej dziwnych 🤣🤣🤣🤣

W garmin instinct solar negatyw czy pozytyw więcej zuzywa Energi? 🤔🤔🤔🤔🤔

Witam,

Z tego co pamiętam nie ma to znaczenia.

https://forums.garmin.com/outdoor-recreation/outdoor-recreation/f/instinct-solar/246959/white-or-black-background-for-battery-saving?pifragment-464=4#pifragment-464=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, adalis napisał(-a):

A myslalem ze tylko mi przyszło do głowy takie pytanie. 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś instincta 2solar i mógłby wypowiedzieć się czy warto przesiadać się z 1-dynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany robił ktoś aktualizacje w zegarku garmin instinct solar? 

Mnie podkusiło i zrobiłem dwa dni temu. Wczoraj zegarek pokazywał 13 dni. Pojechałem na rowerek na 2 godziny bateria spadła do 5 dni. Dziś rano zegar rozładowany do 0%. Wyłączony zegarek włączyłem go i naladowalem przy moich finkcjach włączonych zegarek pokazuje 24dni czekam co się będzie dziać.... 

Możliwe że po aktualizacji żre baterie jak głupi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mr_X napisał(-a):

Możliwe 

 Teraz co czekać do kolejnej aktualizacji? 

 

Od jedenastej rano. Spadł 1% to może nie będzie tak źle. Zegarek połączony z telefonem. 

 

 

 

 

IMG_20220425_181747.jpg

IMG_20220425_181745.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.