Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

To fotka z podlinkowanego wcześniej tematu, o którym pisałem: https://forums.garmin.com/outdoor-recreation/outdoor-recreation/f/instinct-2-series/286546/instinct-2-solar-tactical-washed-out-display-anyone-else-having-this-problem-w-their-display.

Sam zastanawiam się nad zmianą jedynki na dwójkę solarną i jestem ciekaw, czy podlinkowany problem to kwestia wszystkich wyświetlaczy w Instinct Solar 2, czy raczej problem losowy, a może jedynie pierwsze sztuki dwójki cierpiały na tą przypadłość :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, clusca napisał(-a):

Panowie, to przypomnę się jeszcze z prośbą o ocenę kątów widzenia z włączonym podświetleniem - jest OK, czy tak jak pisali w necie:

Na pewno nie jest tak dobrze jak w wersji 1 więc wychodzi na to że gorzej 🙂

Prześledziłem ten wątek na forum Garmin-a i szczerze jakbym nie wiedział to nawet bym nie zwrócił na to uwagi, nie przeszkadzało mi to na tyle żeby był to jakiś problem.

Używam zegarka normalnie, w sensie raczej nie patrzę na niego pod różnymi kątami.

13 godzin temu, clusca napisał(-a):

To fotka z podlinkowanego wcześniej tematu, o którym pisałem: https://forums.garmin.com/outdoor-recreation/outdoor-recreation/f/instinct-2-series/286546/instinct-2-solar-tactical-washed-out-display-anyone-else-having-this-problem-w-their-display.

Sam zastanawiam się nad zmianą jedynki na dwójkę solarną i jestem ciekaw, czy podlinkowany problem to kwestia wszystkich wyświetlaczy w Instinct Solar 2, czy raczej problem losowy, a może jedynie pierwsze sztuki dwójki cierpiały na tą przypadłość :) 

Z tego co piszą na forum to po prostu jest inny wyświetlacz niż w poprzednim modelu.

 

7b00304a-8746-4ea3-8dc0-be6c262c03e1.jpg

Edytowane przez adalis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, i mnie dopadła konieczność (?) dopingu w treningu.

Epix 2 czy Fenix 7 (obydwa w wersji sapphire)?

Wyświetlacz Epixa jest na plus, ale bateria w Fenixie wygrywa. Reszta wydaje się dokładnie taka sama.

Do tej pory miałem same automaty, więc ładowanie będzie dla mnie nowością, ale przecież ajfona co dzień ładować muszę (żeby tylko raz...)

Może ktoś już to miał na warsztacie, albo się przesiadł z MIP na OLED...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, stork napisał(-a):

Drodzy, i mnie dopadła konieczność (?) dopingu w treningu.

Epix 2 czy Fenix 7 (obydwa w wersji sapphire)?

Wyświetlacz Epixa jest na plus, ale bateria w Fenixie wygrywa. Reszta wydaje się dokładnie taka sama.

Do tej pory miałem same automaty, więc ładowanie będzie dla mnie nowością, ale przecież ajfona co dzień ładować muszę (żeby tylko raz...)

Może ktoś już to miał na warsztacie, albo się przesiadł z MIP na OLED...

Kwestia tego czego potrzebujesz lub co Ci się bardziej podoba.

Mam podobny dylemat i od jakiś dwóch tygodni nie potrafię dokonać wyboru :) Pewnie jeżeli pojawi się odpowiednia oferta cenowa, to to zadecyduje.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, stork napisał(-a):

Drodzy, i mnie dopadła konieczność (?) dopingu w treningu.

Epix 2 czy Fenix 7 (obydwa w wersji sapphire)?

Wyświetlacz Epixa jest na plus, ale bateria w Fenixie wygrywa. Reszta wydaje się dokładnie taka sama.

Do tej pory miałem same automaty, więc ładowanie będzie dla mnie nowością, ale przecież ajfona co dzień ładować muszę (żeby tylko raz...)

Może ktoś już to miał na warsztacie, albo się przesiadł z MIP na OLED...

Forerunner 955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zegarek ma być tylko do treningów to może lepiej pomyśleć o czymś wygodniejszym, lżejszym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forerunner ma taki sam rozmiar, i jedyna roznica to 20g wagi (procentowo sporo, przyznaje).

Wybralem te dwa modele, bo nadaja sie, zeby sie w nich pokazac tez poza treningiem - praca czy wyjscie na miasto, etc. Estetyka jest wazna. Przymierze obydwa i zobacze, ktory wygra - battery life Fenixa kusi, ale ekran AMOLED pewnie bedzie zbyt dobry, zeby zignorowac 🙈

@tommly - cenowo wychodzi na to samo… 4.400 z paskiem skorzanym plus silikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, stork napisał(-a):

Forerunner ma taki sam rozmiar, i jedyna roznica to 20g wagi (procentowo sporo, przyznaje).

Wybralem te dwa modele, bo nadaja sie, zeby sie w nich pokazac tez poza treningiem - praca czy wyjscie na miasto, etc. Estetyka jest wazna. Przymierze obydwa i zobacze, ktory wygra - battery life Fenixa kusi, ale ekran AMOLED pewnie bedzie zbyt dobry, zeby zignorowac 🙈

@tommly - cenowo wychodzi na to samo… 4.400 z paskiem skorzanym plus silikon

Wiem, że cenowo to prawie to samo. Ja sprawdzałem wersje bez szafiru. Przez chwilę Fenix 7 solar był tańszy o prawie 400 zł, teraz o ok. 200.

Poczekam jeszcze chwilkę nie spieszy mi się.

Ale powiem Ci, że ekran Amoled jest mega, mapy na nim w Epixie, to bajka w porównaniu do wszystkich Fenixów.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch i pół tygodnia ciągle na nadgarstku, trochę mnie to martwi ;)a8a4cd0da3522fe04faae63c000072fe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, traczu napisał(-a):

Od dwóch i pół tygodnia ciągle na nadgarstku, trochę mnie to martwi ;)a8a4cd0da3522fe04faae63c000072fe.jpg

 

 

 

Dasz sobie radę 🤣🤣🤣😜😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2022 o 11:46, traczu napisał(-a):

Od dwóch i pół tygodnia ciągle na nadgarstku, trochę mnie to martwi ;)a8a4cd0da3522fe04faae63c000072fe.jpg

Przejdzie Ci ;)

Ja dalej nic nie kupiłem 🤣


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.06.2022 o 22:20, tommly napisał(-a):

Przejdzie Ci ;)

Ja dalej nic nie kupiłem 🤣

 

 

ADHD u ciebie chyba powoli zegarkowe 🤭🤭🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

ADHD u ciebie chyba powoli zegarkowe 🤭🤭🤭

Od 3-ech miesięcy, 12-tu dni, 3-ech  godzin nie kupiłem żadnego zegarka.... :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Daito napisał(-a):

Od 3-ech miesięcy, 12-tu dni, 3-ech  godzin nie kupiłem żadnego zegarka.... :D :D

 

 

Cieniak 🤭🤭🤭🤭🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem rano Epixa 2, bo jest dzisiaj w fajnej cenie na A....n.

Po 5-6 godzinach zmieniłem zdanie.

Stwierdziłem, że to przerost formy nad treścią i dla samego ekranu, w dodatku bez solara, wywalać 3k, to lekka przesada, anulowałem więc zakup i wziąłem Instincta 2 Solar Tatical.

Normalnie, jak baba :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, tommly napisał(-a):

wziąłem Instincta 2 Solar Tatical.

Ja obejrzałem "dwójkę", porównałem z "jedynką" i ... poczekam na "trójkę" - ten zegarek (jedynka) ma jak dla mnie tylko jedną wadę, pisałem już o tym, moim zdaniem powinni poprawić "wskaźnik naładowania baterii" tak aby rezerwa energii była pokazywana w procentach a nie w dniach - algorytm wyliczający wartość wyświetlaną wylicza rezerwę na podstawie stanu akumulatora i wyłapywanej przy pomocy solaru energii słonecznej - jeśli się dużo przebywa na słońcu to wyświetlają się jakieś bzdurne wartości ze znakiem nieskończoności włącznie - po odcięciu od słońca wszystko wraca do normy tzn max 27dni przy moim użytkowaniu - procentowy wskaźnik wyświetla wartości rezerwy poprawnie - tak że wystarczy to zmienić i jest cyfrowy ideał.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Daito napisał(-a):

Ja obejrzałem "dwójkę", porównałem z "jedynką" i ... poczekam na "trójkę" - ten zegarek (jedynka) ma jak dla mnie tylko jedną wadę, pisałem już o tym, moim zdaniem powinni poprawić "wskaźnik naładowania baterii" tak aby rezerwa energii była pokazywana w procentach a nie w dniach - algorytm wyliczający wartość wyświetlaną wylicza rezerwę na podstawie stanu akumulatora i wyłapywanej przy pomocy solaru energii słonecznej - jeśli się dużo przebywa na słońcu to wyświetlają się jakieś bzdurne wartości ze znakiem nieskończoności włącznie - po odcięciu od słońca wszystko wraca do normy tzn max 27dni przy moim użytkowaniu - procentowy wskaźnik wyświetla wartości rezerwy poprawnie - tak że wystarczy to zmienić i jest cyfrowy ideał.

 

 

 

Masz rację też to zauważyłem. Zegar 5 godzin na słońcu ładuje się jakieś 7 % a w dniach nawet 6dni .a w ciągu dnia potrafi spać 5 dni ,zostawiłem go na parapecie kiedyś to doszło do 57 dni .a w pomieszczeniu później dni spadały jak jesienią liście. Dlatego teraz żeby sprawdzić naładowanie zegarka wciskam środkowy lewy przycisk przytrzymując go i w okienku okrągłym zmienia się na przemian procenty i dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo na słonku może się ładować i wytrzymać w sumie nieskończoność, więc nic w tym dziwnego :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tommly napisał(-a):

No bo na słonku może się ładować i wytrzymać w sumie nieskończoność, więc nic w tym dziwnego :D

 

 

Tyle że myślisz że zegar pokazuje 40 dni czyli na gps możesz przejachac 48 godzin a tu ci po 10 godzinach zegar klęka. 

Myślę to jest jak spanie w aucie ,jak będziesz jechał taka prędkością to auto przejdzie tyle km.....

A tu jak będzie dostawał tyle słoneczka to zegarek wytrzyma nawet XX dni .

 

 

 

 

Ale teoria he he 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze wiadome było, że wiarygodne wskazanie liczy się % baterii a nie ilość dni...

Ostatnia aktualizacja instinct-a 2 pozwala na wyświetlanie % baterii na tarczy.

 

WhatsApp Image 2022-06-24 at 17.06.42.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adalis napisał(-a):

Dla mnie zawsze wiadome było, że wiarygodne wskazanie liczy się % baterii a nie ilość dni...

Ostatnia aktualizacja instinct-a 2 pozwala na wyświetlanie % baterii na tarczy.

 

WhatsApp Image 2022-06-24 at 17.06.42.jpeg

 

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa tarcza 🙂

 

 

WhatsApp Image 2022-06-25 at 09.46.51 (1).jpeg

Edytowane przez adalis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.