Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, tommly napisał(-a):

Kliknąłem rano Epixa 2, bo jest dzisiaj w fajnej cenie na A....n.

Po 5-6 godzinach zmieniłem zdanie.

Stwierdziłem, że to przerost formy nad treścią i dla samego ekranu, w dodatku bez solara, wywalać 3k, to lekka przesada, anulowałem więc zakup i wziąłem Instincta 2 Solar Tatical.

Normalnie, jak baba :D

A ja się zdecydowałem jednak na Fenixa 7X Solar - wyświetlacz jest OK, a przynajmniej nie muszę się martwić pakowaniem kabla do ładowania jak wyjeżdżam służbowo gdzieś na tydzień i planuję trenować co rano. Zastanawiam się za to nad nylonowym paskiem - jak to się będzie w upały sprawowało albo na spoconej łapce po godzinie kardio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, tommly napisał(-a):

Normalnie, jak baba

 

 

He he 

 

 

Nie jesteś sam 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne porównanie Instincta 2 z Fenixem 7 i jest również mowa o tym nieskończenie długim czasie użytkowania, przy solarze:

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, viruuss napisał(-a):

 

wiecie jak wyjąć teleskop w garmin 7X ?

Chyba tylko niszcząc teleskop .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest grubość teleskopu w garmin fenix 6 lub 7? Ciekaw jestem czy można pasek zaadoptować to zwykłego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda normalnie, byłem zdecydowany na Epixa 2, zamówiłem Instinct’a 2 Solar Tactical, a przyszedł Fenix 7 Solar
72dce40c5d019c1798a0f89ea2e98784.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tommly napisał(-a):

Cuda normalnie, byłem zdecydowany na Epixa 2, zamówiłem Instinct’a 2 Solar Tactical, a przyszedł Fenix 7 Solar emoji2957.png
72dce40c5d019c1798a0f89ea2e98784.jpg

Daj link też tak zrobię zamówię instinct 2 i przyjdzie fenix 7 solar to nie będę się kłócił 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj link też tak zrobię zamówię instinct 2 i przyjdzie fenix 7 solar to nie będę się kłócił

Amaz.n PL

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tommly napisał(-a):


Amaz.n PL emoji13.png

Tyle że ja zamówię instincta i przyjdzie instinct 😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle że ja zamówię instincta i przyjdzie instinct

Próbuj, może się uda

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Cuda normalnie, byłem zdecydowany na Epixa 2, zamówiłem Instinct’a 2 Solar Tactical, a przyszedł Fenix 7 Solar emoji2957.png

 

Ciekawe, czy ktoś inny zamówił Fenixa, a dostał Instincta ;)

 

Mi kiedyś Christopher Ward przysłał jednego nadprogramowego C65 Trident Divera. Oczywiście odesłałem, ale nie wiem, czy by się zorientowali, gdybym do nich nie napisał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

Ciekawe, czy ktoś inny zamówił Fenixa, a dostał Instincta ;)

 

Mi kiedyś Christopher Ward przysłał jednego nadprogramowego C65 Trident Divera. Oczywiście odesłałem, ale nie wiem, czy by się zorientowali, gdybym do nich nie napisał ;)

Maciek, to był oczywiście żart z mojej strony. Baardzo długo zastanawiałem się co kupić po sprzedaży poprzedniego Instincta i Fenixa 6.

Po przymiarkach i oględzinach Epixa byłem zdecydowany na niego i jak zrobili dobrą cenę, bodajże w zeszły piątek (3050 PLN) to go kliknąłem. Ale nadal nie byłem pewny i jak zobaczyłem, że zmienili też cenę na Instinct 2 Solar Tactical, to zmieniłem decyzję i kliknąłem tego drugiego.

A w sobotę z kolei obniżyli i to naprawdę sporo (800 zł) cenę na Fenixa 7 Solar, więc nie było wyboru, wybór sam się dokonał :D

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście domyślałem się genezy zakupu Fenixa, sam wiem, jak to jest bić się z myślami podczas zakupu zegarka, kiedy w grę wchodzi kilka modeli i nagle pojawia się "nadzwyczajna" oferta na ten, który zdroworozsądkowo uznaliśmy za zbyt drogi i zbyteczny w kolekcji ;)

Niemniej czasem zdarzają się takie sytuacje jak moja z Krzysztofem, albo jednego z naszych kolegów forumowych (nie pomnę teraz, kto to był dokładnie), który zamiast jednego, dostał dwa G-Shocki w przesyłce z Watchshop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, clusca napisał(-a):

Ciekawe, czy ktoś inny zamówił Fenixa, a dostał Instincta ;)

W tą stronę to raczej słaba niespodzianka chyba... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej czasem zdarzają się takie sytuacje jak moja z Krzysztofem, albo jednego z naszych kolegów forumowych (nie pomnę teraz, kto to był dokładnie), który zamiast jednego, dostał dwa G-Shocki w przesyłce z Watchshop

U mnie było na odwrót z WS, kupiłem dwa G, a dostałem w paczce jednego, to było zdziwko :)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi przypomniałeś, że ja też tak raz u nich miałem i powiem szczerze, że trochę się obawiałem, czy uwierzą mi na słowo. Nawet postanowiłem, że od tamtego czasu będę nagrywał otwieranie paczek, ale mi przeszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka luźna rozkminka 

 

 

Garmin fenix 6x pro czy garmin fenix 6 pro solar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Garmin fenix 6x pro ma duży plus jeżeli chodzi o baterie a znów 6 pro solar wielkość zegarka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie weź pod uwagę 7-kę w standardowym rozmiarze , + za rozmiar i bateria lepsza niż w zwykłej 6-tce . 

Brałem do tej pory iksy ze względu na baterię jednak wygoda jest ważniejsza 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mr_X napisał(-a):

Ewentualnie weź pod uwagę 7-kę w standardowym rozmiarze , + za rozmiar i bateria lepsza niż w zwykłej 6-tce . 

Brałem do tej pory iksy ze względu na baterię jednak wygoda jest ważniejsza 🙂

 

 

 

 

Tu znów cena ,1000zl więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6X PRO można już trafić za 1900 zł, 6 PRO Solar podobnie.

Ja 7 Solar trafiłem ostatnio za 2600, więc różnica to 700.

 

Jacek zależy jaki masz nadgarstek i czy rozmiar 6X Ci nie przeszkadza. Też kiedyś miałem 6X, ale ostatnio schodzę z rozmiarami w dół.

 

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał(-a):

6X PRO można już trafić za 1900 zł, 6 PRO Solar podobnie.

Ja 7 Solar trafiłem ostatnio za 2600, więc różnica to 700.

 

Jacek zależy jaki masz nadgarstek i czy rozmiar 6X Ci nie przeszkadza. Też kiedyś miałem 6X, ale ostatnio schodzę z rozmiarami w dół.

 

 

 

 

 

Łapka 19 cm .ale może masz rację trochę może być duży ten 6x pro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

 

Łapka 19 cm .ale może masz rację trochę może być duży ten 6x pro 

Nie no, przy tylu powinno być OK, choć jak dla mnie, to i tak pogromca futryn :) Zaletą jest więcej pól na wyświetlaczu, ale czy przy treningu w ruchu to aż tak istotne?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.