Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
70soul

H. Moser & Cie

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, pisar napisał(-a):

Spokojnie, szuwi teraz przechodzi klasyczny proces racjonalizowania sobie wydatku. Wiadomo, że to też bycie w centrum uwagi wśród postrzeleńców takich jak my to miły czas dla każdego poszukiwacza nowego zegarka. Niech sobie korzysta ;) 

Finalnie i tak skończy z Langiem bo ten Moser to jest kiepski żart przy Langu.

 :) 

Rozszyfrowano mnie chyba.

Pozostało poprosić moda o posprzątanie.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźno nawiązując do tematu, większość modeli Mosera nadaje się na edc. Polecam. 

 

 

hmc3.jpg


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Streamliner Chronograph Undefeated "Black Tiger".  

The H. Moser And Undefeated Watch Collaboration (hodinkee.com)

H. MOSER STREAMLINER CHRONOGRAF NIEPOKONANY

 

 

Fajne indeksy godzinowe...takie zajumane od Rolexa 1:1 :)  ---> (edit: AirKing & Explorer, od nich zajumane jak co)

 

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że mam pierwowzór... oczywiście z innego poziomu:)

 

DSCF3324.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki!

Ja ciagle mysle o tym modelu, ale... no wlasnie 😊

moser_swissalpFinal_2021_004_ch24pl-1260x840.jpg

moser_swissalpFinal_2021_003_ch24pl-1260x840.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, artme napisał(-a):

Gratki!

Ja ciagle mysle o tym modelu, ale... no wlasnie 😊

moser_swissalpFinal_2021_004_ch24pl-1260x840.jpg

moser_swissalpFinal_2021_003_ch24pl-1260x840.jpg

Ale co? 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak co, długo się ładuje. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ale co? 🤔

Jest kilka "co" 😉

Po pierwsze serwis poza nasza granica i nie do konca wiadomo jak funkcjonuje, po drugie ceramika (nie za bardzo jej ufam), po trzecie brak daty (choc w tym przypadku nie wyobrazam jej sobie nigdzie na tarczy) i na koniec... cena - w tej kwocie mozna juz dostac fajnego Patka a w razie checi wymiany na cos innego zbywalnosc bardzo slaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis większości marek premium jest za granicą (jedynie Rolex jest wyjątkiem). 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Serwis większości marek premium jest za granicą (jedynie Rolex jest wyjątkiem). 

Wiem, ale poniewaz mialem kiepskie doswiadczenie z serwisem poza krajem (a i AP u kolegi nie wykonalo swojej pracy na poziomie), to zaliczam to na minus, choc oczywiscie nie jest to czynnik glowny.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oczywiście z mocno przymkniętym jednym okiem, dla koneserów i jajcarzy, dla których wydanie trochę €€€ na dowcip najwyższej klasy nie jest problemem. Jeśli dla CIebie nie jest - brałbym. To jest dwuwskazówkowiec - cóż takiego może się stać ;)

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Butik napisał(-a):

Zegarek oczywiście z mocno przymkniętym jednym okiem, dla koneserów i jajcarzy, dla których wydanie trochę €€€ na dowcip najwyższej klasy nie jest problemem. Jeśli dla CIebie nie jest - brałbym. To jest dwuwskazówkowiec - cóż takiego może się stać ;)

 

Klasykow na rynku jest od zalania. Do tej pory tylko Omega ze swoim snoopim pokazala, ze mozna w tym chermetycznym swiecie cos fajnego zrobic (dekiel) nie rezygnujac z recznie wykonanego mechanizmu. A ten "apple watch" urzekl mnie tym, iz mozna stworzyc mechaniczny zegarek z przepieknym mechanizmem wygladajacy jak smartwach. Jednym sie to podoba inni powiedza, ze to profanacja i dziwadło, jednak mi sie to bardzo podoba - szczegolnie, ze noszac go na roznych i kolorowych paskach/gumach totalnie nie rzuca sie w oczy - a to duzy plus w tych czasach 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, artme napisał(-a):

Jest kilka "co" 😉

Po pierwsze serwis poza nasza granica i nie do konca wiadomo jak funkcjonuje, po drugie ceramika (nie za bardzo jej ufam), po trzecie brak daty (choc w tym przypadku nie wyobrazam jej sobie nigdzie na tarczy) i na koniec... cena - w tej kwocie mozna juz dostac fajnego Patka a w razie checi wymiany na cos innego zbywalnosc bardzo slaba.

 

Moser akurat ma dosc dobry serwis.

W PL zbywalnosc na pewno slaba, na swiecie dosc dobra 

 

12 godzin temu, artme napisał(-a):

Wiem, ale poniewaz mialem kiepskie doswiadczenie z serwisem poza krajem (a i AP u kolegi nie wykonalo swojej pracy na poziomie), to zaliczam to na minus, choc oczywiscie nie jest to czynnik glowny.

 

z czym i gdzie wysylales?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

z czym i gdzie wysylales?

Wysylalem pama - przyslali po przegladzie z bialym paprochem centralnie na tarczy, wiec moge spokojnie napisac, ze bylo to totalne niechlujstwo a nie niedopatrzenie. Na szczescie wysylalem przez Jansenowa, to nie musialem placic za ponowna przesylke i ubezpieczenie, bo serwis nawet przepraszam nie napisal...

 

A wracajac do Mosera, to wierze, ze serwis powinien byc na poziomie Lange a nie AP czy Patka, bo traktuje ta firme bardziej niszowo i powinno im zalezec na utrzymaniu wysokich standardow, jednak znajac klopoty firmy sprzed jeszcze paru lat nie mam pojecia w ktora strone ona pojdzie - czy sie faktycznie utrzyma na rynku czy bedzie miala problemy jak jeszcze do niedawna. Pisze tu z calym szacunkiem do niej (jako milosnik tej zacnej i nie oklepanej manufaktory zeby nie bylo zyczac jej jak najlepiej 😎).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

…………..bardzo fajny jest ten zegarkowy Balenciaga 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

Wysylalem pama - przyslali po przegladzie z bialym paprochem centralnie na tarczy, wiec moge spokojnie napisac, ze bylo to totalne niechlujstwo a nie niedopatrzenie. Na szczescie wysylalem przez Jansenowa, to nie musialem placic za ponowna przesylke i ubezpieczenie, bo serwis nawet przepraszam nie napisal...

 

A wracajac do Mosera, to wierze, ze serwis powinien byc na poziomie Lange a nie AP czy Patka, bo traktuje ta firme bardziej niszowo i powinno im zalezec na utrzymaniu wysokich standardow, jednak znajac klopoty firmy sprzed jeszcze paru lat nie mam pojecia w ktora strone ona pojdzie - czy sie faktycznie utrzyma na rynku czy bedzie miala problemy jak jeszcze do niedawna. Pisze tu z calym szacunkiem do niej (jako milosnik tej zacnej i nie oklepanej manufaktory zeby nie bylo zyczac jej jak najlepiej 😎).

 

Serwis PAMa w CH z roznych wzgledow jest dziadowski, wielokrotnie odsylalem zegarki na poprawki.

Lange oceniam na tym samym poziomie jak PP, jedno i drugie zdarzylo mi sie odsylac. Z AP nigdy nie mialem problemu, a odsylalem tam wiecej zegarkow.

 

Moser mial klopoty jakosciowe z wczesnymi mechanizmami, ale juz dawno wsprowadzili poprawki. Generalnie ta manufaktura jest reaktywna, jesli cos jest nie tak, to od razu zmieniaja to. Tak samo bylo na poczatku z mocowaniem bransolet Streamlinerow. Zastosowany spring bar byl za cienki, wymienili je na grubsze, ale co za tym idzie, musieli zmienic konstrukcja end-linka.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu z oferty na stronach sieci Jubitom zniknęły zegarki marki H. Moser & Cie. Czy to oznacza definitywne zakończenie współpracy, czy zegarki tej marki można dostać w salonach? 

Nie mam zamiaru kupować produktów tej marki, ale przeglądając ofertę na stronie Jubitom zawsze miło było zerknąć na luksusy 😉 

Wiem, że niedawno kilka osób z forum było na evencie marki H. Moser & Cie, więc może wiedzą coś więcej. 

 

Pytam z czystej ciekawości i sorki za odkopanie tematu 😎.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki możesz pooglądać na stronie Mosera. W Polsce nie znajdziesz żadnego autoryzowanego salonu tej marki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Zegarki możesz pooglądać na stronie Mosera. W Polsce nie znajdziesz żadnego autoryzowanego salonu tej marki. 

Salonu nie, co nie oznacza że nie można się spotkać z dystrybutorem i zobaczyć  niektórych zegarków, lub ich sprowadzić jeśli planujemy zakup.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Salonu nie, co nie oznacza że nie można się spotkać z dystrybutorem i zobaczyć  niektórych zegarków, lub ich sprowadzić jeśli planujemy zakup.

 

Potwierdzam, ja się czaję na zaktualizowanego Steamlinera tylko muszę pewnego kolegę złapać na przymiarkę


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, zielony.m napisał(-a):

 

Potwierdzam, ja się czaję na zaktualizowanego Steamlinera tylko muszę pewnego kolegę złapać na przymiarkę

 

A na czym polega aktualizacja w stosunku do poprzedniej wersji?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.