Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LabuddaM

nurek edc / możliwe że dodatkowo chrono do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

@Perpetuum Mobile kurde, i wprowadzasz zamieszanie chinczykiem :) wersja niebieska fajna, trochę nie w tym kierunku chciałem iść, ale podoba się. kusi mnie wersja z gwiazdą - jako nie pasująca do niczego, co mam. jak to jakościowo wygląda do innych? bo jakoś się trochę obawiam mechanicznego chrono za 700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, LabuddaM napisał(-a):

@Perpetuum Mobile kurde, i wprowadzasz zamieszanie chinczykiem :) wersja niebieska fajna, trochę nie w tym kierunku chciałem iść, ale podoba się. kusi mnie wersja z gwiazdą - jako nie pasująca do niczego, co mam. jak to jakościowo wygląda do innych? bo jakoś się trochę obawiam mechanicznego chrono za 700 zł

 

Mam takie chińskie chrono dokładnie na tym mechaniźmie. Mam go od roku. Piękny, bardzo dobrze wykonany zegarek. Na razie nic się z nim nie dzieje i bardzo go lubię. Przeszklony dekiel z widokiem na zdobiony mechanizm robi robotę. Poniżej zdjęcia mojego egzemplarza.

 

DSC01181_3000_2000.thumb.JPG.735909bb83ffac26db9aef6dc7e1b732.JPG

 

DSC01191_1504_1000.thumb.JPG.2ac35f7be29ad9021b40eef3815e011f.JPG

 

DSC01201_3000_2000.thumb.JPG.23f3ca001c2c950ad6cf0b90461510eb.JPG

 

 

 

DSC01241.thumb.JPG.02d5f9354cb7b2c972a358a39ab78550.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy chrono było używane?

Mechanizm zdradza pochodzenie ale całość na zdjęciach wygląda niczego sobie, no może tylko psują wygląd te ich znaczki wokół szkła na deklu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono używane raczej rzadko. Na początku testowo, a potem od czasu do czasu dla rozruszania.
Ktoś faktycznie używa często i intensywnie takich komplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, chociaż ja lubię popatrzeć na pracę chrono i dosyć często naciskam ;)

Pytałem pod kątem czy działa "normalnie", nic sie nie zacina np. przy zerowaniu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie wszystko fajnie chodzi. Ale wiem, że wśród najtańszych wersji z Ali zdarzały się niedoróbki.

Wizyta u ogarniętego zegarmistrza, czyszczenie, smarowanie, regulacja chyba w większości przypadków załatwiały sprawę.

Dlatego uważam, że w przypadku tych chrono na ST19 lepiej trochę dopłacić i mieć z dobrego źródła, na przykład od HKED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj chwile, dołóż 300-350 pln i zapoluj na używaną Bulovę Lunar Pilot Chrono. Co prawda więcej niż 42mm, ale zegar piękny, z historią i plunącą wskazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.