Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha jak ktoś mi powie że HM jest słaby albo Adamek dał by mu radę to jest co najmniej śmieszny B)

Szacunek dla Ruiza za wytrzymałość i chęć walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna walka!Pierwszy raz podobał mi się Ruiz "Mister klincz",pierwszy raz boksował a nie się ocierał :D I być może dlatego przegrał.

Haye za dużo pajacuje ale to dobry bokser,niespecjalnie widzę szansę Tomka Adamka,ale wszystko zweryfikuje ring.

Z tymi uderzeniami w tył głowy to sporo przesadził.

 

Dziadków (Benek-Roy) nie oglądam,idę spać bo o 10 Robcio jedzie,może będzie deszcz i ciekawy wyścig.

 

Jeszcze tak przy okazji,patrząc na takiego Ruiza, można się nieźle naciąć B) Przeciętny wzrost,otłuszczony,waga też zupełnie normalna bo w tym wieku 100kg to nic dziwnego a takie umiejętności.Niejeden cwaniak koksik by się zdziwił :)

Szczękę Ruiz ma cholernie mocną,tyle ciosów wytrzymał i znowu nie udało się go znokautować.

Edytowane przez maxwell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Świetna walka!Pierwszy raz podobał mi się Ruiz "Mister klincz",pierwszy raz boksował a nie się ocierał B) I być może dlatego przegrał.

Haye za dużo pajacuje ale to dobry bokser,niespecjalnie widzę szansę Tomka Adamka,ale wszystko zweryfikuje ring.

Z tymi uderzeniami w tył głowy to sporo przesadził.

[...]

Szczękę Ruiz ma cholernie mocną,tyle ciosów wytrzymał i znowu nie udało się go znokautować.

 

Co do ciosów w tył głowy, to niezwykle trudno jest zadawać czyste ciosy, gdy przeciwnik odwraca się plecami, a sędzia nie przerywa walki. Tak postępował Ruiz za każdym razem, gdy dostał mocny cios. Co do wytrzymałości Ruiza, to kto wie czy nie skończyłoby się to dla niego knockoutem gdyby jego narożnik nie rzucił białego ręcznika. Ogólnie walka niezła. Haye walczy widowiskowo choć to ciągłe opuszczanie lewej ręki kiedyś może się na nim zemścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha jak ktoś mi powie że HM jest słaby albo Adamek dał by mu radę to jest co najmniej śmieszny :D

Szacunek dla Ruiza za wytrzymałość i chęć walki.

 

Jestem co najmniej śmieszny. Haye to przeciętniak. To, że zdobył tyle pasów świadczy tylko o poziomie dzisiejszego boksu.

Moim zdaniem Adamek go poskłada chociaż też nie jest wielkim bokserem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem co najmniej śmieszny. Haye to przeciętniak. To, że zdobył tyle pasów świadczy tylko o poziomie dzisiejszego boksu.

Moim zdaniem Adamek go poskłada chociaż też nie jest wielkim bokserem :D

 

Heh... Mam nadzieję że następna walka będzie z Adamkiem, która pozbawi Cię tych marzeń że Tomek wygra B)

HM jest jednym z najlepszych pięściarzy na chwilę obecną. Jest bardzo szybki, silny(potężny cios, który zmiecie Adamka), dobrze walczy w defensywie. Jak to kiedyś powiedział HM "Ludzie nie mają pojęcia jaki jestem szybki i jaka mam siłę ciosu". Adamek maił by bardzo ciężko z Ruizem, a co dopiero z HM, który zmasakrował Ruiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HM jest jednym z najlepszych pięściarzy na chwilę obecną.

...........

Jak to kiedyś powiedział HM "Ludzie nie mają pojęcia jaki jestem szybki i jaka mam siłę ciosu".

 

Na chwilę obecną tak, ale (jak ktos wyzej zauwazył) to raczej świadczy o klasie tych pozostałych. Z którym z wielkich mistrzów (obecnych emerytów, niestety) miałby szansę HM?

 

A skoro ludzie nie mają pojecia, to niech on nie pi..li, tylko pokaże. Np z którymś z braci B)

Adamkowi może być rzeczywiście ciężko, ale będę trzymał kciuki.

No i szacunek dla Ruiza!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Adamek maił by bardzo ciężko z Ruizem, a co dopiero z HM, który zmasakrował Ruiza.

 

Nie ma co gadać o walce Adamka z Davidem. Mam duże obawy o to, czy Adamek da radę pokonać Aureolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać o walce Adamka z Davidem. Mam duże obawy o to, czy Adamek da radę pokonać Aureolę.

 

Mam nadzieje że Adamek przegra z Aureolą . Dlaczego tak myślę? Dlatego że nie ma pokory!! Zawalczył praktycznie jedną walkę z Estradą( z Gołotą nie liczę bo ta walka nie maiła sensu, gdyby walczyli 2 - 3 lata wcześniej Gołota by go poskładał) a, pieprzy że już chce braci K i HM i chce boksować o WBC.

Rozwala mnie myślenie że Adamek wygra z HM czy braćmi K B) Żal...

Najpierw niech powalczy z 10 walk w HW, a później niech dopiero się szykuje na DH.

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Adamek przegra z Aureolą . Dlaczego tak myślę? Dlatego że nie ma pokory!! Zawalczył praktycznie jedną walkę z Estradą( z Gołotą nie liczę bo ta walka nie maiła sensu, gdyby walczyli 2 - 3 lata wcześniej Gołota by go poskładał) a, pieprzy że już chce braci K i HM i chce boksować o WBC.

Rozwala mnie myślenie że Adamek wygra z HM czy braćmi K :D Żal...

Najpierw niech powalczy z 10 walk w HW, a później niech dopiero się szykuje na DH.

 

A ma siedzieć w kącie i się zastanawiać czy jest dobry?Jak któryś zawodowy sportowiec (niezależnie od dyscypliny) zaczyna mieć takie dylematy to może kończyć karierę.To jest prawidłowe podejście-jestem najlepszy,mogę się mierzyć z każdym.Natomiast czy wygra czy przegra to już jest inna sprawa.

I dlatego ze dla Ciebie to jest żal to nie jesteś zawodowym sportowcem tylko stukasz w klawiaturę i piszesz na forum B)

 

Poza tym nie zapominaj ile Adamek ma lat,on nie ma czasu na nabijanie rekordu w HW.Są propozycje,jest kasa to trzeba walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Natomiast czy wygra czy przegra to już jest inna sprawa.

I dlatego ze dla Ciebie to jest żal to nie jesteś zawodowym sportowcem tylko stukasz w klawiaturę i piszesz na forum :D

 

 

Oj maxwell piszesz, a nic nie wiesz B) Ja trenowałem zawodowo piłkę nożną przez 10 lat.

Teraz już nie gram bo studia ważniejsze, ale cały czas ćwiczę, między innymi boks :)

 

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to Tomasz Adamek powinien walczyć z Ruizem, a David Haye z Areollą.

 

Dla Adamka walka z Areolą jest zbyt wczesna. Facet z rekordem 28 walk w tym 25 wygranych przez KO mówi swoje.

Areola mimo że otłuszczony bije kombinacyjnie, i ma kowadło w łapach.

 

Ruiz to emeryt bez geniuszu (rzemieślnik którego boks nie interesuje - nie ogląda innych walk bokserskich).

Niewygodny rywal, ale w tej walce nie klinczował tak jak we wcześniejszych.

 

 

Jeżeli chodzi o potencjalną walkę z Kliczo- Haye potencjał ma, ale też i słabą szczękę.

A bracia Kliczko biją potężnie. Do tego dobra technika.

Haye to nie Lenox Lewis...

Chciałbym aby doszło do walki Haye vs Kliczko2, oczekiwałbym dobrego pokazu boksu.

 

 

Walka z Walujewem to był przekręt. Poza jedną sytuacją gdzie Walujew "zatańczył" Haye nie miał przewagi.

Pamiętajmy że mistrza trzeba pokonać wyraźnie, tu nawet o remisie nie mogło być mowy...

Potencjiał przyciągania tłumów przez Walujewa się skończył więc zabrali mu pas.

 

O wiele lepiej zaprezentował się Evander Holyfield w walce z Walujewem i jego też skrzywdzili.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj maxwell piszesz, a nic nie wiesz :D Ja trenowałem zawodowo piłkę nożną przez 10 lat.

Teraz już nie gram bo studia ważniejsze, ale cały czas ćwiczę, między innymi boks B)

 

 

A jest taki zawodnik który najpierw grał w piłkę, i co wyprawiał...

a teraz boksuje:

najpierw piła potem boks

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Floyd Mayweather Jr vs Sugar Shane Mosley

Walka odbędzie się 1 maja B) Jak Floyd wygra to może dojdzie w końcu do skutku walka Floyd vs Manny Pacquiao

To dopiero będzie walka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj maxwell piszesz, a nic nie wiesz :D Ja trenowałem zawodowo piłkę nożną przez 10 lat.

Teraz już nie gram bo studia ważniejsze, ale cały czas ćwiczę, między innymi boks :)

 

 

Zawodowo to znaczy?Ja w liceum i do 3 roku studiów coś tam odbijałem w 2 lidze (siatkówka) ale jako że kolana zaczęły się sypać a i szansy nie było na nic więcej to odpuściłem B) Boks amatorsko też był,mam nadzieję że znajdę czas znowu na treningi.

Skoro trenowałeś to tym bardziej mnie dziwią Twoje słowa o Adamku.Zawodowy sport to nie jest miejsce dla ludzi którzy się boją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Adamek przegra z Aureolą . Dlaczego tak myślę? Dlatego że nie ma pokory!! Zawalczył praktycznie jedną walkę z Estradą( z Gołotą nie liczę bo ta walka nie maiła sensu, gdyby walczyli 2 - 3 lata wcześniej Gołota by go poskładał) a, pieprzy że już chce braci K i HM i chce boksować o WBC.

Rozwala mnie myślenie że Adamek wygra z HM czy braćmi K B) Żal...

Najpierw niech powalczy z 10 walk w HW, a później niech dopiero się szykuje na DH.

 

Nie lubisz Adamka za to, że nie ma pokory, a u Haye'a Tobie to nie przeszkadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy przyznaję się, nie darzę zbyt dużą sympatią Adamka.

Dla mnie istnieje tylko jeden polski bokser i jest nim Gołota

.

Maxwell jak z Ww-a jesteś to po sierpniu możemy iść razem na boks do klubu Feniks na Pradze Południe B)

 

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy przyznaję się, nie darzę zbyt dużą sympatią Adamka.

Dla mnie istnieje tylko jeden polski bokser i jest nim Gołota.

 

Było tak od razu B)

Ja natomiast nie przepadam za Endrju :D

Co do Kliczki to ani Adamek, ani Haye na chwilę obecną mu nie podskoczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tak od razu :)

Ja natomiast nie przepadam za Endrju B)

Co do Kliczki to ani Adamek, ani Haye na chwilę obecną mu nie podskoczą :)

 

Heh. Co do Adamka to chyba nikt nie ma wątpliwości że nie da rady z WK czy VK.

Ja myślę że jedynym pięściarzem, który może wygrać z K jest właśnie DH.

Zresztą ring to zweryfikuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gents jutro Tommi Adamek vs. Gruby Chris (choć i tak odchudzony)jak obstawiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gents jutro Tommi Adamek vs. Gruby Chris (choć i tak odchudzony)jak obstawiacie?

 

Nie mam bladego pojęcia. Z pewnością Adamek nie będzie mógł sobie pozwolić na takie błędy jakie popełnił w walce z Briggsem, bo Arreola wybije mu z głowy wagę ciężką. W ogóle będzie się jutro sporo działo - walka Kosteckiego, ciekawie zapowiadające się starcie Frocha z Kesslerem i na koniec Adamek vs. Arreola. Czeka nas maraton od 20:30 do około 6 rano. A już za tydzień między liny wejdzie mój ulubiony zawodnik - Floyd Mayweather, na przeciw którego stanie Shane Mosley. Zapowiada się interesująca walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gents jutro Tommi Adamek vs. Gruby Chris (choć i tak odchudzony)jak obstawiacie?

 

 

Stawiam na grubego :P że znokautuje go :)

 

Dzisiaj jeszcze walczy Dawid Kostecki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek wygra :P

Kurde Wy na prawdę nie wierzycie w umiejętności Adamka, czy po prostu go nie lubicie?

O której ma być walka Adamka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się nie mylę ok. 6.00 rano :P

Ja pisałem wyżej już na ten temat - Tak ja go nie lubię :)

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się nie mylę ok. 6.00 rano :P

Ja pisałem wyżej już na ten temat - Tak ja go nie lubię :)

 

Pamiętam, pamiętam :P

No to budzik sobie nastawię, bo całej nocy nie wytańczę :)

Proszę jeszcze, żeby ktoś potwierdził godzinę. Nie chciałbym wstać o 6 i zobaczyć, że już Arreola na deskach leży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 3 godzinie rozpoczyna się gala....planowany pojedynek Adamek- Arreola planowo ma się zacząć o 5.15 jeśli nie będzie żadnego poślizgu.

 

Chciałbym bardzo aby Polak wygrał...ale jak mam nosa do bukmacherki tak przewiduję, że jednak Adamek przegra przez KO lub TKO.

 

Wogóle wg mnie było błędem z pukntu widzenia sportowego przejście do wyższej kategorii- wraz ze wzrostem wagi ciała- Adamek zatracił swoje walory z któych słynął w niższej kategorii- nie oszukujmy się chodziło aby jeszcze trochę kasy pozarabiać- choć w sumie w tamtej kategorii wagowej niewiele mu zostało do zdobycia

 

Przejrzyjcie sobie walkę Arreola- Klitschko...co prawda Klitschko był w niej sporo lepszy ale i też przyjął jednak trochę ciosów od Arreoli a to nie byle kto

Edytowane przez lwasikowski

Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.