Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Ok Mariusz już odpowiadam.

 

1. Adamek za pasy WBC, IBF jak najbardziej zasługuje na pochwały tylko zapomniałeś chyba że one nie mają nic wspólnego z HW :D

 

2. Nie twierdzę i nie twierdziłem że Tomek jest złym bokserem bo nie jest - to dobry bokser pod względem technicznym itd.. ale po co przeszedł do HW ? To zdecydowanie nie jego kategoria.

 

3. Pierwsza walka z Gołotą nie miała żadnego celu - chyba tylko pogrążyć kiedyś znakomitego Gołotę. Druga była z przeciwnikiem przeciętnym - wszyscy się podpalili że ją wygrał, a tak naprawdę ani Estrada ani Adamek nic nie ciekawego nie zaprezentowali. Dzisiejsza walka był bardzo podobna do poprzedniej Tomek obrał taktykę szybkie kombinacje i odskok - myślał że zmęczy przeciwnika, a tu niespodzianka. Jak Chris go atakował "jak furiat" to Adamek popełnił np taki błąd :

zamiast robić szybkie zejścia z rotacją i poczekać na lukę i wypalić podbródkowego albo sierpa to uciekał na liny i obrywał ciosy.

 

Były zejścia z rotacją, ale trudno przez 12 rund nie popełnić żadnego błędu. A co do pasów MŚ, to pisałem w jednym z poprzednich postów, że Tomek zdobył je w kilku kategoriach wagowych :D. Uściślając temat: WBC w wadze półciężkiej, IBO, IBF w wadze junior ciężkiej. Wcześniej zdobywał tytuły interkontynentalne IBC, IBF, WBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek - Jak Adamek wygra z DH to osobiście mu złożę gratulację i powiem że jest dla mnie kozakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek - jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to lepiej nic nie pisz...

(...)

 

Arreola ma podobno piorunujący cios, a wczoraj nie zachwiał nawet Tomkiem, mimo kilku idealnie trafionych prób.

 

 

Ad1. - No weź... (a po krakowsku nawet weźże)

Ad2. - zgoda w tym sensie, że nie było zagrożenia KO, ale każde trafienie jednak Adamka po tym ringu przesuwało, w drugą stronę to już tak nie działało..

 

A tak wogóle Panowie co Wy się tak spinacie? Dwóch kolesi bije się dla kasy i (być może) chwały, a tu zaraz będzie święta wojna :D

Luzu więcej :D

Miłej niedzieli.

Edytowane przez boldy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle Panowie co Wy się tak spinacie? Dwóch kolesi bije się dla kasy i (być może) chwały, a tu zaraz będzie święta wojna :D

Luzu więcej :D

Miłej niedzieli.

 

My tylko poglądy wymieniamy. Nikt tu się nie stresuje niepotrzebnie :)

 

Krystek - Jak Adamek wygra z DH to osobiście mu złożę gratulację i powiem że jest dla mnie kozakiem :D

 

Trzymam za słowo :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie walczył z Hayem i też wygra to powiesz, że Haye to nie jest Kliczko i że Adamek się nie nadaje do HW?

 

Krystek - zapomniałbym Ci powiedzieć że JA jetem zdania że Haye zmiecie Kliczko :D

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/b]

 

Krystek - zapomniałbym Ci powiedzieć że JA jetem zdania że Haye zmiecie Kliczko :D

 

Haye to nie Ali, Haye jest mocny w gębie, ale walczyć aż tak nie potrafi :D

Jest dobry, temu nie mogę zaprzeczyć, ale nie tak dobry jakby się mogło wydawać po jego pyskówkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haye to nie Ali, Haye jest mocny w gębie, ale walczyć aż tak nie potrafi :)

Jest dobry, temu nie mogę zaprzeczyć, ale nie tak dobry jakby się mogło wydawać po jego pyskówkach :D

 

Przekonacie się jak do tej walki tylko dojdzie :D DH nie da się pokonać :D

 

Ok zakończmy ten temat.

 

P.S

Dla przypomnienia Mosley vs Floyd Mayweather Jr. - 01.05.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dla przypomnienia Mosley vs Floyd Mayweather Jr. - 01.05.2010

 

Wiemy, wiemy. Mam nadzieję, że Floyd kolejny raz potwierdzi swoją bokserską klasę. Dla mnie to pięściarz nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy. Mam nadzieję, że Floyd kolejny raz potwierdzi swoją bokserską klasę. Dla mnie to pięściarz nr 1.

 

Ja lubię i tego i tego :D więc będzie mi przykro jak obojętnie kto przegra.

Mosley pokazał klasę z Margrito więc walka będzie ciekawa. Na pewno łatwo FMJ nie będzie miał.

On preferuje bardziej defensywny styl walki i jest w tym świetny :D , a Mosley mówi że idzie na nokaut więc pewnie się natnie na perfekcyjny atak FMJ z defensywy i będzie KO.

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja lubię i tego i tego :D więc będzie mi przykro jak obojętnie kto przegra.

Mosley pokazał klasę z Margrito więc walka będzie ciekawa. Na pewno łatwo FMJ nie będzie miał.

On preferuje bardziej defensywny styl walki i jest w tym świetny :D , a Mosley mówi że idzie na nokaut więc pewnie się natnie na perfekcyjny atak FMJ z defensywy i będzie KO.

 

Pożyjemy, zobaczymy. Ciekawe czy kiedykolwiek doczekamy się walki Floyda z Manny Pacquiao ? :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tego bym chciał, a wręcz pragnę aby doszło do tej walki :D

Ale wydaje mi się że nie dojdzie bo FMJ chce testów i więcej za walkę $, a Manny nie chce zrobić tych pieprzonych testów. Coś może jest(było) na rzeczy!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek - Jak Adamek wygra z DH to osobiście mu złożę gratulację i powiem że jest dla mnie kozakiem :D

 

A jak przegra po ciekawej i zaciętej walce? Bo żeby walka wyglądała jak ta z Boninem to wątpię. Ty masz po prostu uprzedzenie do gościa, może nie jest Tysonem czy Lewisem ale na pewno jest lepszy od tego, który ustanowił nową jednostkę czasową (jedna gołota;)). Nie lubię takiej bezpodstawnej dyskusji, czas pokaże tak jak w przypadku Gołoty, któremu mogę jedynie pogratulować za pionierstwo w polskim boksie zawodowym. A to, że trenujesz boks nie robi z Ciebie znawcy - P. Pindera nie trenuje ale zna się na tym fachu na pewno. Tak na marginesie chciałbym zobaczyć Twój sparing z Adamkiem;P, może wtedy Tobie mógłbym powiedzeć, że jesteś kozakiem(wystarczyłoby przetrwać pół rundy).

 

I jeszcze jedno - dobry boks to szermierka na pięści a nie bezmyślne okładanie się. Ostra wymiana ciosów oszem, ale jak można sobie na to pozwolić.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię i tego i tego :D więc będzie mi przykro jak obojętnie kto przegra.

Mosley pokazał klasę z Margrito więc walka będzie ciekawa. Na pewno łatwo FMJ nie będzie miał.

On preferuje bardziej defensywny styl walki i jest w tym świetny :D , a Mosley mówi że idzie na nokaut więc pewnie się natnie na perfekcyjny atak FMJ z defensywy i będzie KO.

 

Arreola też mówił, że pójdzie na Adamka od pierwszej rundy.

Bzdury gadane przed walką, a sama walka to dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/b]

Krystek - zapomniałbym Ci powiedzieć że JA jetem zdania że Haye zmiecie Kliczko :D

 

Raczej się rozchoruje, nabawi kontuzji lub diabli wiedzą, co wymyśli, żeby nie wyjść na ring.

Ostatnio Kliczko nazwał go niezbyt elegancko, ale prawdziwie :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek udowodnił że jest gotowy do walk o Mistrzowskie Pasy.

 

Arreola to jeden z najbardziej solidnych bokserów wagi ciężkiej. Wygranie 25 walk przez KO to duża sztuka, z czego sam nie przegrał przez KO.

 

Miałem duże wątpliwości czy Adamek da rade...

 

Adamek pokazał że posiada cechy, które pozwalają mu podejmować walkę, walczyć i zwyciężać niezależnie od kategorii wagowej.

 

 

David Haye jest w zasięgu, ale walka z Adamkiem (i ewentualna przegrana) to niepotrzebne ryzyko.

 

Na Kliczków jeszcze nie czas. Do Kliczków trzeba się przygotować w kwestii zniwelowania zasięgu ramion.

Przy przeciwniku o dużym zasięgu rąk trzeba się napracować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kliczków trzeba się przygotować w kwestii zniwelowania zasięgu ramion.

 

Myslisz, że zgodzą się na amputację dla wyrównania szans Adamka? :D :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "Wielka" walka Mayweather vs Mosley transmisja na Polsat Sport Extra od 3.00

 

P.S

A ktoś może wie o której oni wchodzą do ringu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No, nie ma bata na Floyda ;). Dla mnie to od wielu lat pięściarz numer 1 bez podziału na kategorie i tak już pozostanie. A Kulej powinien trochę wyluzować z krytyką FM, bo robi z siebie głupka. Ogólnie to była ciekawa całościowo gala. Czas w końcu iść spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie ma bata na Floyda ;). Dla mnie to od wielu lat pięściarz numer 1 bez podziału na kategorie i tak już pozostanie. A Kulej powinien trochę wyluzować z krytyką FM, bo robi z siebie głupka. Ogólnie to była ciekawa całościowo gala. Czas w końcu iść spać.

 

Tak dobrze mi się spało po wczorajszym grillu, że nie obejrzałem tej walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM naprawdę rządzi. Jak dojdzie do walki z MP i wygra to dla mnie będzie aktualne nr 1 ze wszystkich aktualnie boksujących. Na razie nr 1 okupuje ta dwójka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

FM naprawdę rządzi. Jak dojdzie do walki z MP i wygra to dla mnie będzie aktualne nr 1 ze wszystkich aktualnie boksujących. Na razie nr 1 okupuje ta dwójka.....

 

Jak na razie to Bob Arum (promotor Pacquiao) szuka dziury w całym i kombinuje jak tej walki uniknąć. Najpierw opowiadał, że Floyd jest dla niego niepoważny, bo twierdzi, że jest lepszy od Muhammada Ali. Później nie chciał się zgodzić na kontrolę antydopingową w trybie olimpijskim. W tym ostatnim przypadku pozostaje zapytać - co Pacquiao ma do ukrycia ?, bierze koks ?. No i wreszcie nie zapominajmy, że Pacquiao startuje w wyborach do Senatu. Jak zajmie się polityką, to na boks może nie mieć czasu. Reasumując, do tej walki może nigdy nie dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koledzy - ale Mosley też pokazał się z bardzo dobrej strony pomimo wieku oraz uwag do jego aktualnej kondycji.

Bardzo blisko był posadzenia na deski FMJ ;) , więc mu się również należy szacunek. FMJ pokazał po raz kolejny klasę i że jest świetny w defensywie.

Teraz czekamy na MP vs FMJ :) , to będą prawdziwe grzmoty ;)

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Koledzy - ale Mosley też pokazał się z bardzo dobrej strony pomimo wieku oraz uwag do jego aktualnej kondycji.

Bardzo blisko był posadzenia na deski FMJ ;) , więc mu się również należy szacunek. FMJ pokazał po raz kolejny klasę i że jest świetny w defensywie.

Teraz czekamy na MP vs FMJ :) , to będą prawdziwe grzmoty ;)

 

Oj będą :P. Liczę na kolejne zwycięstwo Floyda. Fajnie by było gdyby udało mu się wyrównać rekord legendarnego Rocky Marciano. Choć jak tak dalej pójdzie, to Floyd nie będzie miał z kim walczyć, bo pokona wszystkich liczących się pięściarzy w swojej kategorii wagowej :). Genialny to bokser choć muszę z tymi zachwytami uważać, bo już raz dostało mi się od kolegów po starciu Mayweathera z Oscarem de la Hoya. Trzeba przyznać, że trochę Mayweather się męczył, a jego wygrana była dość dyskusyjna. No to jeszcze zagadka: jaki zegar na ręku ma mistrz ???

 

post-0-0-57912200-1331563165.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będą ;). Liczę na kolejne zwycięstwo Floyda. Fajnie by było gdyby udało mu się wyrównać rekord legendarnego Rocky Marciano. Choć jak tak dalej pójdzie, to Floyd nie będzie miał z kim walczyć, bo pokona wszystkich liczących się pięściarzy w swojej kategorii wagowej :). Genialny to bokser choć muszę z tymi zachwytami uważać, bo już raz dostało mi się od kolegów po starciu Mayweathera z Oscarem de la Hoya. Trzeba przyznać, że trochę Mayweather się męczył, a jego wygrana była dość dyskusyjna. No to jeszcze zagadka: jaki zegar na ręku ma mistrz ???

 

Nie zapominajmy, że każdy może mieć gorszy dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.