Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Odświeżam temat, bo jest powód. Dziś w nocy czasu polskiego, odbyły się dość interesujące gale. Między liny powrócił stary oszust Margarito. Nie przepadam za gościem więc było mi obojętne czy wygra czy przegra. No ale wygrał choć widać, że ponad 15-miesięczna dyskwalifikacja zrobiła swoje i z Margarito uszło trochę powera. Druga z głównych walk to starcie Williamsa z Cintronem. Muszę przyznać, że już różne rzeczy na ringach widziałem, włącznie z sytuacją, gdy sekundant w narożniku obcinał swojemu podopiecznemu włosy, bo te były długie i przeszkadzały w walce. Natomiast taką sytuację jaka przydarzyła się w pojedynku Williams vs Cintron, widziałem pierwszy raz, a było tak...

 

http://www.youtube.com/watch?v=UcBmevaBfhQ

 

Upadek Cintrona spowodował przerwanie walki, a Cintron wylądował w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma filmiku. Jak możesz to wrzuć jeszcze inny link :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dziś kolejne emocje. W głównej walce wieczoru Włodarczyk zmierzy się z Fragomenim. A stawką pojedynku nie jest jakimś tam pasek od spodni, ale pas WBC. Jaki wynik walki obstawiacie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodarczyk jest cienki jak barszcz:)..nie oszukujmy sie ale z Fragomenim który jest lepszym technicznie i szybszym bokserem nie ma Polak zbyt wielkich szans


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne emocje. W głównej walce wieczoru Włodarczyk zmierzy się z Fragomenim. A stawką pojedynku nie jest jakimś tam pasek od spodni, ale pas WBC. Jaki wynik walki obstawiacie ?.

 

Ten gorszy wariant, a więc przegraną Diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo dostanie bęcki . W ostatniej walce z Fragomenim byl w kiepskiej kondycji ,ledwo biedak dociagnal do konca walki a dyszal jak pies przy 35 stopniach na dworze  ;) zobaczymy jak dzis bedzie.... Osobisci cienko to widze .Lepiej niech wiecej czasu spedza na treningach niz na lansowaniu sie w kawiarnich Zlotych Tarasow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie przepadam za Diablo ale to że przegra wcale nie jest powiedziane. Wszystko zależy w jakiej dyspozycji jest Fragomeni ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam dziś w nocy kolejne emocje z za oceanu, a mianowicie walka Malignaggi vs Khan. Wczoraj na ważeniu pawie się pobili - będzie wojna ;)

 

Na kogo stawiasz McIntosh ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodarczyk wygra, bo nie po to Wasilewski przebił ofertę promotorów Fragomeniego żeby pas zdobył Włoch.Chyba że padnie na dechy to niewiele będzie można zakombinować,ewentualnie dyskw.

W poprzedniej walce Diablo dostał łomot i powinien się cieszyć że został ogłoszony remis,tym bardziej że walczyli we Włoszech.

Diablo swoja maksimum już osiągnął i to jest ukoronowanie jego kariery.Najlepszy pas,ale ani większej kasy ani lepszych przeciwników (jeszcze został Cunnigham) już w tej kategorii nie będzie,bo kto ma możliwości ucieka do ciężkiej.

 

Co sądzicie o Cunnighmanie?Bo ja się dziwię że on nie poszedł już dawno do ciężkiej.191cm,strasznie długie ręce,świetna praca na nogach,czysta masa mięśniowa więc spokojnie mógłby zrobić 100kg,niezła technika.Nawet będąc średniakiem w HW zarabiałby dużo większą kasę niż teraz.

 

Pamiętam jak zobaczyłem Amira Khana na Igrzyskach,poezja jak boksował.Obstawiałem wtedy że to będzie zdecydowany czempion na zawodowym ringu,ale imo nie rozwinął się tak jak myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przypominam dziś w nocy kolejne emocje z za oceanu, a mianowicie walka Malignaggi vs Khan. Wczoraj na ważeniu pawie się pobili - będzie wojna ;)

 

Na kogo stawiasz McIntosh ?

 

Stawiam na Khana choć ma szklaną szczękę, co udowodnił już Prescott. No ale teraz Khan współpracuje z Roachem, a to pozwala sądzić, że do walki będzie świetnie przygotowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochu się poprztykali

fight-239.gif

 

Ale rozstali się jak przyjaciele. french-kiss-008.giflove-070.gif

Teraz Frago już ma wolne, poszedł na emeryturę... słodką emeryturę ;)

summer_48.gif

 

 

 

 

 

.

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że Włodarczyk zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją taktyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że Włodarczyk zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją taktyką.

Zdecydowanie wolę czytać wypowiedzi bokserów po walce:

Wszyscy wiedzą, że potrafię wszystko schrzanić, ale tym razem zrobiłem to co do mnie należało. Nagrodą jest ten pas WBC - powiedział tuż po walce Włodarczyk.

(za WP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Polsacie Sport gala w Rostocku,w menu Aleksy Kuziemski,były mistrz świata HW Siergiej Lakowicz,oraz kolejny były mistrz świata Rusłan Czagajew.Co prawda w porze finału LM,ale jutro powtórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przypomnienie:

 

W sobotę odbędzie się walka o pas WBC Alberta Sosnowskiego z Witalijem Kliczko. Niestety transmisja tylko na Canal + Sport., która rozpoczyna się o 21.15

 

Czy widzicie koledzy cień szansy na wygraną Alberta ???

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cień szansy zawsze jest :angry:

Kliczków lubię, ale będę trzymał kciuki za Alberta, z nadzieją, że wykorzysta ten cień.

Realnie patrząc, Kliczko jest zbyt dobrym bokserem, żeby pozwolić Albertowi ten cień wykorzystać. Właściwie wszystkie atuty są po jego stronie.

Pozostaje nadzieja, że przecież w sporcie różne "cuda" się zdarzają.

A gdyby taki cud nastąpił, to mielibyśmy nowego bohatera narodowego i wybuch Albertomanii :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cien szansy...? hm.. powiem tak: pieniedzy na smoka bym nie postawil, ale moje kciuki beda tego wieczora nalezaly do niego. ring jest kwadratowy, a rękawice sa cztery :angry: Umiejetnosciami nasz albert odstaje, a przede wszystkim doswiadczeniem. ale to jest sport-piekny bo czesto figlarny. waga ciezka ze swoim prawem 'jednego decydujacego ciosu'. mocno kibicuje albertowi sosnowskiemu bo fajny z niego czlowiek i megapracowity piesciarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma C+ to walkę będzie można zobaczyć na RTL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albercik ma niewielkie szanse.

Kliczko da mu przeboksować z 7 rund- jak za bardzo będzie mu zagrażał.

A jak nie to 12.

 

Szansa jest taka jak zwycięstwo np. Legi Warszawa z Bayernem Monachium- iluzoryczne.

 

5%...

 

 

Zarabiać głową na życie? - ciężki kawałek chleba.

 

Przypomnę że np. Diablo Włodarczyk po pierwszej walce z Fragomenim, sikał przed dwa dni krwią.

Do mózgu nikt mu nie zaglądał ale pewnie też trochę uszkodzeń.

 

 

Liczę na Albercika, i mam nadzieje że ta walka nie odbije się za bardzo na jego zdrowiu...

 

Tak zakończyła się kariera Hattona, a dysproporcja w umiejętnościach była mniejsza niż w walce Dragona Sosnowskiego.

2rc38ef.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech gdyby Albert tak zrobił nam niespodziankę;) Ciężko będzie ale może przynajmniej pokaże się z dobrej strony. Trzymam kciuki za niego! Albercik do bojuuuuu!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oby Sosnowski nie skończył jak Hatton ;)

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś nie ma Canal+ być może będzie można obejrzeć walkę o 23.50 tu:

 

http://inter.ua/uk/live

 

Dzięki :P

Na pewno będzie tam walka? Bo teraz jakieś bzdury tam lecą, a gala już się chyba rozpoczęła.

Edit: Literówka

Ps. Dzięki również za pozostałe linki.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.