Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gala już trwa. Właśnie walczy Jonathan Banks - były rywal Tomasza Adamka. Poza Canal+ Sport można jeszcze zobaczyć transmisję na RTL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupne te linki, a canal+ nie mam. Ale wp robi jakąś transmisję i Albert trwa juz 7 rundę! Ciekawe, ile wytrzyma. zazdroszczę Kolegom, którzy mogą oglądać na żywo...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupne te linki, a canal+ nie mam. Ale wp robi jakąś transmisję i Albert trwa juz 7 rundę! Ciekawe, ile wytrzyma. zazdroszczę Kolegom, którzy mogą oglądać na żywo...

 

Nie wiem o co Tobie chodzi z dupnymi linkami bo ja oglądałem z linku od Bartka i wszystko było ok.

Szacunek dla Sosnowskiego za podjęcie walki. Gołota nie dorasta mu do pięt.

Umiejętności u Sosnowskiego niewielkie, ale widać, że chłopak ma wolę walki, nie to co śmieszny Endrju.

Po dzisiejszej walce stwierdzam śmiało: Adamek zabiłby w chwili obecnej Kliczkę :P

Mam nadzieję, że niedługo dojdzie do tej walki i Adamek odbierze pas Kliczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegrał ale Kliczko to min 2 klasy wyzej

ale zachowanie po walce super widac ze Kliczko to nie bezmózg jak 99% bokserów

gosc ma duza klase zero masakry tylko czysta walka

ale to gosc z doktoratem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...Kliczko nie walczyl anwet na 50% swoich mozliwosci....niestety Adamek nie ma szans:)

 

Taaaa :)

Mam nadzieję, że dojdzie do tego pojedynku. Ciekawe co wtedy powiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Tobie chodzi z dupnymi linkami bo ja oglądałem z linku od Bartka i wszystko było ok.

Szacunek dla Sosnowskiego za podjęcie walki. Gołota nie dorasta mu do pięt.

Umiejętności u Sosnowskiego niewielkie, ale widać, że chłopak ma wolę walki, nie to co śmieszny Endrju.

Po dzisiejszej walce stwierdzam śmiało: Adamek zabiłby w chwili obecnej Kliczkę :P

Mam nadzieję, że niedługo dojdzie do tej walki i Adamek odbierze pas Kliczce.

 

U mnie sie nic nie otwierało mimo starań. Nic to. I tak już po filipku. Niespodzianki nie było - nokaut w 10 rundzie. Szacunek dla Alberta. Bardzo żałuję, ze nie miałem mozliwosci obejrzeć na żywo.

Nie chcę tworzyć opinii o niewidzianym pojedynku, ale rzeczywiście Kliczko wypadł kiepsko?

Za Adamkiem nie przepadam, ale oczywiście zyczyłbym mu wygranej. Myslisz, ze ma szansę? Może Kliczko bawił się, żeby nie zakończyć walki zbyt szybko?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie nic nie otwierało mimo starań. Nic to. I tak już po filipku. Niespodzianki nie było - nokaut w 10 rundzie. Szacunek dla Alberta. Bardzo żałuję, ze nie miałem mozliwosci obejrzeć na żywo.

Nie chcę tworzyć opinii o niewidzianym pojedynku, ale rzeczywiście Kliczko wypadł kiepsko?

Za Adamkiem nie przepadam, ale oczywiście zyczyłbym mu wygranej. Myslisz, ze ma szansę? Może Kliczko bawił się, żeby nie zakończyć walki zbyt szybko?

 

U mnie od razu transmisja wskoczyła z linku od Bartka.

Zgodzę się, że Kliczko nie walczył na 100% możliwości, ale też nie walczył na 50%. Moim zdaniem Adamek go rozniesie swoją szybkością i precyzyjnością.

Uważam, że Kliczko nie ma szans z Adamkiem w chwili obecnej !!!

Sosnowski wykazał wielką wolę walki i mimo przyjmowania bęcków walczył dzielnie do samego końca, czyli aż 10 rund co nie było dane wielu bokserom w walkach z Kliczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albercik pokazał klasę jak na swoje możliwości, walczył na 110% i można być z niego naprawdę dumnym. No ale nie ma co się przejmować bo przecież mamy swojego turbobyka słynnego pro-mma-mownika maria pudziana dominatora pudzianowskiego, który walczy nawet ze złamana nogą:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze wszystko to było wyrezyserowane aby sie za szybko nie skonczylo...Kliczko od poczatku do konca kontrolowal walke i jesli by chcial zakonczylby to przed 5 runda....

 

tez mam nadzieje ze dojdzie do walki Adamek- Kliczko i ze ukrainiec utrze mu nosa czego mu zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co spierac...pozyjemy zobaczymy...choc ja osobiscie rowniez nie daje szans Adamkowi w walce z Kliczką...nie tacy bokserzy dostawali od niego lanie


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam nadzieje ze dojdzie do walki Adamek- Kliczko i ze ukrainiec utrze mu nosa czego mu zycze

 

A ja mu nie życzę, mimo, że jakoś nie potrafię tak naprawdę polubić Adamka.

Natomiast czekam niecierpliwie na walkę "wielkiego" Davida z którymś z braci. I tutaj utarcie nosa będzie jak najbardziej na miejscu. Ciekawe, jak długo DH bedzie sie jeszcze migał od konfrontacji?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oj nie wiecie jakbym chciał obejrzeć ten pojedynek (Adamek - Kliczko) :)

Co do Pudziana to kto wie. Może też będzie chciał spróbować swoich szans w boskie. W końcu próbuje już wszędzie :)

Nie zdziwię się jak niedługo zobaczymy walkę Pudzian vs. Gołota :)

Może też spróbuje swoich sił i będzie chciał zdobyć złoto olimpijskie i np. zmierzy się z Jagną Marczułajtis. :P

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał zobaczyć walkę Heya z Adamkiem. To najlepsza opcja dla Adamka w dążeniu do mistrzostwa i dla fanów nie lada gratka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie ma co się przejmować bo przecież mamy swojego turbobyka słynnego pro-mma-mownika maria pudziana dominatora pudzianowskiego, który walczy nawet ze złamana nogą:P.

 

No i w czym to dotyczy tematu?

Znasz takie powiedzenie, ze madry wie, co mówi, a głupi mówi, co wie?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiecie jakbym chciał obejrzeć ten pojedynek (Adamek - Kliczko) :)

Co do Pudziana to kto wie. Może też będzie chciał spróbować swoich szans w boskie. W końcu próbuje już wszędzie :P

Nie zdziwię się jak niedługo zobaczymy walkę Pudzian vs. Gołota :)

 

W końcu boks też uprawiał i to jak twierdzi z powodzeniem;).

 

http://www.youtube.com/watch?v=4YcSyYsrP9Y

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heheeh Chronofil to jest prowokacja skierowana do Ciebie. Wiedziałem, że na nią odpowiesz ale prawdę i tak każdy zna:).

 

A to powiedzenie bardziej się tyczy Twojej osoby, zwłaszcza końcówka.

 

A dotyczy jw, czyli trening bokserski turbobyka-już czaisz????

Edytowane przez BBRABUSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heheeh Chronofil to jest prowokacja skierowana do Ciebie. Wiedziałem, że na nią odpowiesz ale prawdę i tak każdy zna:).

 

No, to się dałem podpuścić :)

Hehe - prawdy, które każdy zna, nie są zbyt cenne - pożyjemy, to zobaczymy.

Facet w moim wieku jedną rzecz wie na pewno - ze niczego na pewno się nie wie i dlatego to życie takie ciekawe :P

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niektóre rzeczy są pewne (może nie w 100%) jak np. przegrana Alberta. Jednak oprócz wyniku ważny jest jeszcze styl, umiejętności i ambicje. Albert jednak moim zdaniem coś dzisiaj wygrał.... Życzę miłej nocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheeh Chronofil to jest prowokacja skierowana do Ciebie. Wiedziałem, że na nią odpowiesz ale prawdę i tak każdy zna:).

 

A to powiedzenie bardziej się tyczy Twojej osoby, zwłaszcza końcówka.

 

A dotyczy jw, czyli trening bokserski turbobyka-już czaisz????

 

Bbrabuss - temat na długie zimowe wieczory.

Tak naprawde, to nie podniecam sie zbytnio walkami facetów na ringu, w klatce, na macie... Owszem - lubię, mam swoje sympatie i antypatie, jestem na bieżąco itd, ale to ONI są wtedy w pracy, a JA jestem tylko obserwatorem. Mam swoje zdanie, swoje preferencje, swoich pupilów i - oczywiscie - działaja tu emocje. Staram się zachowywać obiektywizm i widziec to wszystko we własciwych proporcjach, chociaż nieraz ulegam ww emocjom. Moje wczesniejsze posty wynikały właśnie ze starania obiektywnego oglądu. Jak to odbierasz, to już Twoja sprawa. Nie jestem zwolennikiem hurrraoptymizmu ani hurrakrytyki. Ciesze sie z sukcesów NASZYCH zawodników i zawsze życze im jak najlepiej. NIE UWAŻAM za słuszne umniejszania zasług, wyśmiewania itd. Nie robi to na mnie wrażenia. Wskakiwanie w temat z postem tego tematu nie dotyczącym, widzę jako próbę zaistnienia. Co ma niby Pudzian do walki Sosnowskiego? Równie dobrze mogłeś wyciągnąć Dodę, albo Jolę Rutowicz...

No, to chyba tyle. Pozdrawiam


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrana Alberta była do przewidzenia, i tak cud że wytrzymał aż 10 rund, które nie były łatwe.

Kliczko nie pokazał nic szczególnego, w moim odczuciu boksował po prostu od tak o, wiedział że jego rywal jest słabszy i nie jest w stanie mu zagrozić. Myślę że jak dojdzie do walki z Adamkiem wtedy Kliczko będzie boksował na 200%.

 

PS.

Teraz czekam co powie D. Haye bo z Władimirem odmówił walki ponieważ cytuje " Zależy mi na walce z Vital, a nie z Władimirem. Mam nadzieje że teraz się już nie wykręci. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chronofil - tu masz walkę : http://www.youtube.c...h?v=w-_tiTB4vgY z boku masz kolejne rundy.

 

PS.

Zapomniałbym :P

Szacunek dla Alberta za wytrwałość i wolę walki. Niestety siła, doświadczenie i wzrost Kliczki odegrały tu kluczową rolę. Ale jeszcze raz Brawo Albert że podjąłeś się tego wyzwania w przeciwieństwie do D. Haye-a.

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.