Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Moja subiektywna opinia- Kiliczce głupio było znokautować Sosnowskiego w pierwszej rundzie więc znokautował go w 10. I chyba tylko dla tego. Pierwsze rundy walczył tylko lewym prostym.

O Adamku nie chcę się wypowiadać ale będzie mu bardzo ciężko.

Dla Sosnowskiego na plus kondycja i to że nie spękał. Boksersko b. słabo. Jeśli tą tajną akcją szykowana na Kliczkę było zejście w prawo-skos i krzyżowy prawy prosty to chyba trochę mało...

Sosnowski niestety nigdy nie osiągnie poziomu Gołoty. Co byśmy nie mówili to Gołota musiał z rywalami walczyć a Sosnowski przez 9 rund mógł sobie pobrykać.

Niemniej jednak też uwazam że na tej walce Sosnowski duzo zyskał, nie tylko finansowo.


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albert świetnie,jego najlepsza walka w życiu,widać że 2 miesiące treningów z Łapinem przyniosło efekty,powinien pomyśleć nad dobrym trenerem bo to jednak jest ważne a jego dotychczasowy trener to niestety jest zbyt słaby na taki poziom.Najbardziej się obawiałem czy Albert nie przegra tej walki już w szatni,tak jak robi to wielu bokserów walczących z Kliczkami.

 

Teksty że Kliczko specjalnie "dał" Albertowi walczyć 10 rund są idiotyczne.W poprzedniej walce,z Chambersem który nie pokazał nic,walczył 12 rund mimo że chciał skończyć walkę przed czasem.Albert momentami za bardzo się podpalał i szedł na wymianę ciosów zamiast odpocząć,sklinczować a wtedy pewnie by wytrzymał całą walkę,ale niestety to jest brak doświadczenia.

 

Nie za bardzo rozumiem zachwyt nad Witalijem,ja nie lubię oglądać jego walk.Owszem walka z Lenoxem świetna,ale teraz to dla mnie porażka.Rusza się jakby połknął kij,dziwna technika uderzeń,nogi też dziwnie pracują.Oczywiście tu się liczy skuteczność a nie wrażenia artystyczne ale mnie Witalij nie ekscytuje,w przeciwieństwie do Wladymira na którego można z przyjemnością popatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla Alberta. Pokazał ducha walki. Widać ze dzieli go dystans w umiejętnościach, w stosunku do tych Kliczki, ale naprawdę szacun. Ciekawe czy Adamek skrzyżuje kiedys rekawice z którymś z Kliczków. Chciałbym to zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Tobie chodzi z dupnymi linkami bo ja oglądałem z linku od Bartka i wszystko było ok.

Szacunek dla Sosnowskiego za podjęcie walki. Gołota nie dorasta mu do pięt.

Umiejętności u Sosnowskiego niewielkie, ale widać, że chłopak ma wolę walki, nie to co śmieszny Endrju.

Po dzisiejszej walce stwierdzam śmiało: Adamek zabiłby w chwili obecnej Kliczkę :P

Mam nadzieję, że niedługo dojdzie do tej walki i Adamek odbierze pas Kliczce.

 

 

Hehe...proponuje długoterminowy zakład...ja twierdzę że Adamek przegra z Kliczko, nie ma szans..... jeśli kiedykolwiek dojdzie do tego pojedynku załóżmy się teraz jeśli masz jaja (bez urazy:))...a świadkami będą użytkownicy forum

 

Adamek no chance w walce z Kliczko


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Boks Alberta był na kiepskim poziomie- amatorskim. Bardzo nerwowo.

Lewy prosty na dół i ewentualnie jakieś zejścia.

Bardzo asekuracyjnie. Skracał dystans, ale brakowało jeszcze jednego kroku.

Jedno bujnięcie się to za mało aby podejść do Kliczki.

Miał 2 miesiące, to trochę za mało aby przygotować się na takiego zawodnika.

Mógł skopiować Mika Tysona w zmniejszaniu dystansu. (Bujanienie się podczas podchodzenia do przeciwnika)

 

 

Był wolniejszy od Kliczki. Mięśnie Alberta dobrze wyglądają, ale w walce przeszkadzają.

Generują duże zapotrzebowanie na tlen.

Spowalniają uderzenia, szczególnie proste. (Widać to było szczególnie po ciosach Pudzianowskiego).

Zmniejszają siłę. Siła bierze się z dynamiki, a dynamika ze skrętu. Mięśnie zmniejszają elastyczność, w konsekwencji dynamikę.

 

 

 

 

 

 

Trzymałem za Albertem kciuki ale po pierwszej rundzie widziałem że nie ma szans.

Szacowałem że Kliczko da trochę poboksować Albertowi. Nie po to przyszło 40tys. widzów żeby walka wieczoru skończyła się w 2 rundzie.

Widzieliście jakieś większe ataki Kliczki na Alberta?

Nie, to była zabawa kotka z myszką.

 

 

Adamek ma dużo do myślenia. Adamek to inna klasa w porównaniu do Alberta.

Niestety Adamek nie ma za dużo argumentów w walce z bokserem o takim zasięgu ramion jak Kliczko.

Jest za bardzo statyczny aby ominąć ręce Kliczki.

Jeżeli chce z nim walczyć z zamiarem wygranej to musi dużo pracy włożyć.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil - tu masz walkę : http://www.youtube.c...h?v=w-_tiTB4vgY z boku masz kolejne rundy.

 

Dzięki, Bartek :P

Obejrzałem. Nie był to wielki boks...

Albertowi należą się słowa uznania i szacunku. Pokazał to, co w boksie ważne - odwagę, serce, chęć do walki. Nie przestraszył się Kliczki. Widać, że przygotowywał się solidnie do walki. Niestety, to wszystko za mało na starego mistrza. Kliczko dominował przez cały czas, no i postawił kropkę nad i w 10 rundzie. Zdecydowana przewaga - warunki fizyczne, siła, technika, doswiadczenie. Odnoszę wrażenie, że mógł wcześniej zakończyć walkę.

Mimo porażki, Sosnowski sporo zyskał na tej walce, że tak powiem "marketingowo" i nie chodzi mi tylko o honorarium.

 

Co do ewentualnej walki Adamka z Kliczką - chciałbym się mylić, ale nie wróżę Adamkowi sukcesu.

 

A Kliczko po raz kolejny wyzywa Haye'a i twierdzi, ze "chce mu zamknąć gębę" i zabrać pas WBA. Chętnie to obejrzę :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehe...proponuje długoterminowy zakład...ja twierdzę że Adamek przegra z Kliczko, nie ma szans..... jeśli kiedykolwiek dojdzie do tego pojedynku załóżmy się teraz jeśli masz jaja (bez urazy:))...a świadkami będą użytkownicy forum

 

Adamek no chance w walce z Kliczko

 

Skoro chcesz przegrać kolejną flaszkę to nie ma sprawy. ;)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz przegrać kolejną flaszkę to nie ma sprawy. ;)

 

Krystek, jestem chetny na kolejny zakład, bo wydaje mi sie, że jestes pewny swego osądu. Żeby Cię nie rujnować, też proponuje flaszkę, ale przyzwoitą, zeby nie deprecjonować forum. Jeśli dojdzie do walki Adamek -Kliczko, to trzymasz o niebieskiego jasia?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to tylko się nie załamcie!!!

 

Nieźle... Własciwie nie wiem, co powiedzieć...

Na szczęście w kolebce demokracji kara smierci jak najbardziej funkcjonuje, więc problem zostanie rozwiazany. U nas - niestety - musielibysmy sponsorować kolesiowi wikt i opierunek do końca zycia.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na fotkę z poczatku tego tematu o morderstwie trudno zaliczyć to do sportu. Sory....

CO do sedna - ziemia takich oszołomów nosić nie powinna. U nas na grzybki patrzy sie z przymróżeniem oka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Koledzy, a oglądaliście wczorajszą walkę Kołodzieja ?. Obserwuję karierę tego gościa od dobrych kilku lat i widzę w nim cechy wielkiego mistrza. Jednak niestety, prawie każda jego walka zaczyna się bardzo niemrawo, a w pierwszych rundach ciosów jest jak na lekarstwo. Nie jest to zbyt widowiskowy styl, ale jak na razie - skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem i po raz kolejny mnie nie przekonuje.Ot bokser jakich wielu,przynajmniej w tej chwili.Być może powalczy kiedyś o jakiś poważny pas ale na pewno nie jest to żaden wielki talent.

Przy jego wzroście,zasięgu ramion i niezbyt dużej szybkości to nie wiem czy nie lepiej jakby zrobił 10kg masy i zaczął walczyć w HW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że go "skończył" w końcówce bo na punkty to chyba średnio by poszło. A wiecie Panowie może co sie dzieje z Grzesiem Proksą?

Chłopak zapowiadał się całkiem fajnie a ostatnimi czasy słuch o nim zaginął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że go "skończył" w końcówce bo na punkty to chyba średnio by poszło. A wiecie Panowie może co sie dzieje z Grzesiem Proksą?

Chłopak zapowiadał się całkiem fajnie a ostatnimi czasy słuch o nim zaginął

 

 

Grzesiu zdobył niedawno pas EBU i jak na razie stoi w miejscu. Trenuje pewnie w Węgierskiej Górce.

 

Potencjał niesamowity. Najefektowniej walczący polski bokser.

Walczyć na odchyleniu głowy, odskoku z "rękami na jajkach" potrafi niewielu na świecie.

 

Jest tylko jeden problem:

Grzesiu mówił w wywiadzie że jest spełniony w tym co robi w boksie, w biznesie i w rodzinie.

Rozwinąć by się mógł w USA, ale to oznacza taką emigrację jak w przypadku Tomasza Adamka.

 

W europie nie ma z kim walczyć, wyzwania się skończyły.

Może pod opieką Bullit Knockout Promotions lub SauerLanda by coś zdziałał.

 

 

Z tego co mówi wynika że nie chce emigrować.

 

 

 

Mirco Cro Cop w swojej najnowszej walce na UFC 115 - Jak ktoś lubi oglądać MMA:

 

Super walkę dał (drugie okno playera):

http://video.mmator.com/2010/06/cro-cop-vs-barry-fight-video-ufc-115.html

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel kolodziej w poprzedniej swojej walce odniosl kontuzje kosci srodrecza. odnowila mu sie ona na poczatku sobotniej walki i mial problem z oddawaniem ciosow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu zdobył niedawno pas EBU i jak na razie stoi w miejscu. Trenuje pewnie w Węgierskiej Górce.

 

Potencjał niesamowity. Najefektowniej walczący polski bokser.

Walczyć na odchyleniu głowy, odskoku z "rękami na jajkach" potrafi niewielu na świecie.

 

Jest tylko jeden problem:

Grzesiu mówił w wywiadzie że jest spełniony w tym co robi w boksie, w biznesie i w rodzinie.

Rozwinąć by się mógł w USA, ale to oznacza taką emigrację jak w przypadku Tomasza Adamka.

 

W europie nie ma z kim walczyć, wyzwania się skończyły.

Może pod opieką Bullit Knockout Promotions lub SauerLanda by coś zdziałał.

 

 

Z tego co mówi wynika że nie chce emigrować.

 

 

 

Mirco Cro Cop w swojej najnowszej walce na UFC 115 - Jak ktoś lubi oglądać MMA:

 

Super walkę dał (drugie okno playera):

http://video.mmator.com/2010/06/cro-cop-vs-barry-fight-video-ufc-115.html

Dzieki bardzo. bo właśnie bardzo fajnie się chłopaka oglądało i juz myślalem ze zmarnował sie kolejny dobrze zapowiadajacy się polski bokser. Miejmy nadzieje, że jeszcze powalczy z ciekawymi rywalami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie dla fanów boksu: Andrzej Golota jeszcze nie powiedzial swojego ostatniego slowa.


Kobiety! Zwłaszcza te z Electra Luminescent Backlight...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie dla fanów boksu: Andrzej Golota jeszcze nie powiedzial swojego ostatniego slowa.

I bardzo dobrze:)

Możecie mówić co chcecie ale Andrzej to człowiek legenda i zawsze z przyjemnością oglądam jego walki, nawet jeśli kondycja i technika już nie taka jaka powinna być u zawodowego boksera. I mimo że Adamek czy Diablo odnoszą większe sukcesy to jakoś jak walczył Andrzej to było logiczne, że trzeba wstać o 3 w nocy i go oglądać i cała Polska wstawała, a na Adamka czy Diablo to już duża część ludzi decyduje się oglądać powtórki w dniu następnym.

Andrzej-człowiek który porywał tłumy. ;]

Andrzej bił się na ringu a Polacy na trybunach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze:)

Możecie mówić co chcecie ale Andrzej to człowiek legenda i zawsze z przyjemnością oglądam jego walki, nawet jeśli kondycja i technika już nie taka jaka powinna być u zawodowego boksera. I mimo że Adamek czy Diablo odnoszą większe sukcesy to jakoś jak walczył Andrzej to było logiczne, że trzeba wstać o 3 w nocy i go oglądać i cała Polska wstawała, a na Adamka czy Diablo to już duża część ludzi decyduje się oglądać powtórki w dniu następnym.

Andrzej-człowiek który porywał tłumy. ;]

Andrzej bił się na ringu a Polacy na trybunach ;]

 

To dlatego, że na walkę Andrzeja nie trzeba było się specjalnie przebudzać, wystarczyło jedno oko na chwilę otworzyć i po walce, a jak ludzie wiedzą, że walka potrwa dłużej niż kilkadziesiąt sekund to wolą rano na spokojnie obejrzeć ;)

Andrzej budził emocje u niektórych....., zwłaszcza u tych co kawę poszli robić przed walką, a wracając z kuchni pozostało im tylko oglądanie studia po walce :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, że na walkę Andrzeja nie trzeba było się specjalnie przebudzać, wystarczyło jedno oko na chwilę otworzyć i po walce, a jak ludzie wiedzą, że walka potrwa dłużej niż kilkadziesiąt sekund to wolą rano na spokojnie obejrzeć ;)

Andrzej budził emocje u niektórych....., zwłaszcza u tych co kawę poszli robić przed walką, a wracając z kuchni pozostało im tylko oglądanie studia po walce :)

I taK WLasnie mówią wszyscy którzy myślą, że kibicują a w gruncie rzeczy w towarzystwie wolą się pośmiać. Typowa mentalność polskiego kibica sukcesu. Jak Małysz wygrywał to był Bogiem ale jak zaczął przegrywać to mieszano go z błotem. Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taK WLasnie mówią wszyscy którzy myślą, że kibicują a w gruncie rzeczy w towarzystwie wolą się pośmiać. Typowa mentalność polskiego kibica sukcesu. Jak Małysz wygrywał to był Bogiem ale jak zaczął przegrywać to mieszano go z błotem. Żenada

 

Gołota to dla mnie d... nie bokser i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołota to dla mnie d... nie bokser i tyle.

To widać jak bardzo się na tym boksie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.