Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak, masz racje. Jednak co zresztą pokazuje dzisiejsza gala do przeciętnych zawodników UFC dzieli nas przepaść.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to bardzo żałuje, że Mamed tak szybko to zakonczył :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie,chociaż Mamed uratował honor gospodarzy.Ale nie wiem czy już jest gotów na UFC,nie wiadomo czy będą go chcieli, poza tym chyba powinien wyjechać do USA i trenować z najlepszymi bo tutaj już nie za wiele się nauczy i nie ma z kim sparować.Ale na to potrzeba kasy a bez kontraktu z dużą federacją może być go na to nie stać.Takie trochę błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka kliczki i solisa to jedna wielka porazka.wczoraj zrobiłem sobie taki romantyczny wieczór z dziewczyną wino i te sprawy :)ogladałem ksv na polsacie po czym zorientowałem sie ze jest godzina 23:10 no to właczam tv.patrzymy a tu koniec walki...na szcescie miałem przy sobie druga połowkę i nie było nudno :)

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka kliczki i solisa to jedna wielka porazka.wczoraj zrobiłem sobie taki romantyczny wieczór z dziewczyną wino i te sprawy :)ogladałem ksv na polsacie po czym zorientowałem sie ze jest godzina 23:10 no to właczam tv.patrzymy a tu koniec walki...na szcescie miałem przy sobie druga połowkę i nie było nudno :)

 

Pozdro :)

 

Kliczko był wściekły na Solisa, po walce doleciał do niego i chciał go zrugać, ale jego brat go powstrzymywał.

 

Słowa Lennoxa Lewisaa:

"Już od początku Solis miał dziwną pracę nóg - uważa Lennox Lewis. - Coś musiało się dziać wcześniej, ale team Kubańczyka o tym nie powiedział, bo on przecież padł bez ciosu."

 

Przy zadaniu ostatniego ciosu, lewe kolano Solisa wykonało dziwny taniec.

Cios który Solis dostał na skroń, został trochę zamortyzowany, ale nogi się pod nim ugięły.

Po walce do szatni szedł prawie normalnie...

 

Mi się wydaje że:

-mógł mieć coś z kolanami już przed walką,

-cios zrobił swoje,

-Solis oszołomiony ciosem oraz problemami z kolanem/nami, miał dosyć.

 

Wyszedł, dostał kasę, a jak co może zwalić na kontuzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym, co sugerował Krzysiek Kosedowski, że Solis po prostu "pękł". Chyba bardziej psychicznie niż fizycznie.

Szkoda, że walka praktycznie nie odbyła się. Właściwie nie wiemy w jakiej formie jest Kliczko.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie.a nastepna walka z adamkiem.mysle ze moga uniewaznic walke.i nici z kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek daje pewność że w walce da z siebie wszystko.

Udowodnił to w walce z Briggsem.

Wyszedł do Arreoli, nie wystraszył się jego rekordu, ani jego ciosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem po cichu na Solisa liczę (mniej) na Tomka. Mam nadzieję że wreszcie ktoś Vitka pokona bo ja nie mogę patrzeć na tego drewniaka.Owszem jest skuteczny i to najważniejsze a boks to nie łyżwiarstwo figurowe żeby były noty za styl, ale każdy kto choć trochę liznął sztuki uderzanego sportu ma ból brzucha patrząc na to jak rusza się i jaką ma postawę Vitalij.

Co innego Władek,ten wygląda podręcznikowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przeczytać jak hartuje się stal:

http://www.bokser.org/content/2011/03/21/204019/index.jsp

 

i obejrzeć walkę Grzegorza "Super G" Proksy, najzdolniejszego polskiego boksera:

http://www.bokser.org/content/2011/03/21/164532/index.jsp

ktoś nawet pisze o polskim Royu Jonsie Juniorze...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.bild.de transmituje walkę live Alberta Sosnowskiego z Dimitrienką.

 

link do walki

 

Trzymam kciuki za Alberta, i znów nie zdążyłem postawić na Polaka...

 

Na Wilczewskim i Wolaku było po 3

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kiepsko walczącego Alberta to ja nie widziałem.

Gdybym widział wcześniej, jak zadaje lewy prosty, to bym o postawieniu złotówki na niego nie pomyślał.

 

Lewy prosty pchany, do tego prawa ręka też szła mu do przodu.

 

Zadawał pojedyncze ciosy i do tyłu. Miał obawy żeby zadać kombinację. Tak biją początkujący bokserzy którzy boją się o swoją głowę.

Zadał może ze dwie normalne kombinacje.

 

Wpadał z ciosami, nogi zostawiał z tyłu- ciosy nie miały żadnej siły.

Nie było balansu, i ciosów z tego.

Sierpów na korpus nie widziałem. A to podstawowa broń na wysokiego.

Klika prostych na dół.

 

No chyba że walczył z kontuzją pleców i nie mógł niczego innego zadać.

 

Kondycja? nie było...

 

Dimitrienko był do pokonania.

Walczył bardzo słabo, wyszło mu kilka ciosów w tym ten podbródek.

 

Walki nie szło oglądać- dramat.

 

Do Adamka lata świetlne...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Bydgoszczy "Diablo" Włodarczyk walczy z Francisco Palaciosem w obronie pasa mistrza świata WBC, transmisja w Polsacie o 23.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że wytrzymam bo z tego co wiem walka Włodarczyka zaczyna się po północy a musze wstać do pracy bardzo wcześnie.

 

Myślisz, że Włodarczyk da rade? Napewno będzie ciężko.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie lekko nie będzie miał, ale jeśli wytrzyma ciśnienie i nie zepnie się za bardzo, to powinien dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jest może transmisja tego wydarzenia na jakiejś platformie w necie? Nie mam TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie dotrwałem do walki :)

 

Ale co cieszy, to fakt, że Włodarczyk obronił tytuł.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czego żałować, walka (a raczej jej brak) była beznadziejna :)

Diablo obronił tytuł, ale w fatalnym stylu, sam miał chyba tego świadomość, bo po walce nawet niespecjalnie demonstrował radość ze zwycięstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No i nie dotrwałem do walki :)

 

Ale co cieszy, to fakt, że Włodarczyk obronił tytuł.

 

Nie masz czego żałować. Walka beznadziejna o ile można to nazwać walką, bo jej nie było. Prawie bez ciosów. Pretendent, czy Palacios przyjechał sobie poskakać, poprzybijać piątki i poprzytulać się do Włodarczyka. Nasz zawodnik tez nie zabłysną. Nie mniej jego jestem w stanie zrozumieć, bo Palacios bardzo unikał walki i kontaktu z naszym pięściarzem. Szkoda, liczyłem na młóckę, a wyszło przytulanie na ekranie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to była taka walka, że gdyby Włodarczyk był pretendentem, to by pasa nie zdobył.

No ale skoro Palacios był pretendentem, to w takim razie on nie zdobył :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza ciekawym :) stylem walki Palacios to ponoć bardzo pozytywny facet, dużo udziela się charytatywnie. Co do samej walki, to uciekał Włodarczykowi praktycznie bez przerwy, ale trzeba też powiedzieć, że Krzysiek był spięty przez całą walkę, gardy stawiał za to wzorowo... :) No cóż, tytuł obronił, a że w nie najlepszym stylu, to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabelnie cieńko...

 

Diablo zadawał lewy prosty i nie mógł trafić prawym na dół- Pała_cios robił dobre uniki.

Palacios zadawał kilka ciosów ale w standardowej kombinacji- dwa proste i sierp.

 

 

Adamek pokazuje że niezależnie od wieku można podejmować wyzwania i uczyć się nowych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może o której zaczyna się walka Tomasza Adamka(tzn. o której polskiego czasu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.