Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Przepraszam - to kiedy jest ta walka?

 

Jutro. Gala zaczyna się o 20:45. Główna walka wieczoru około 22:50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Niedzielę mam wyjątkowo wolną, więc niewątpliwie zerknę.


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Kliczce. Obity bufon to taki piękny widok :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kibicuje Davidowi...

 

Bo jak przegra to znowu nuda. A jak wygra to będzie jeszcze głośno i walka z Vitkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Napisano (edytowane)

A mnie się marzy następujący scenariusz. David pokonuje Kliczkę. Adamek pokonuje Kliczkę. Swoją drogą byłoby fajnie gdyby goście z junior ciężkiej pozamiatali wagę ciężką. Pod koniec roku dochodzi do walki unifikacyjnej: Adamek vs. Haye :D.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek vs. Haye :).

 

Oj, przyznam Mariusz, że bardzo by mnie to ucieszyło :D

Kto według Ciebie byłby faworytem, bo ja już pisałem wcześniej, że Adamek wygrałby z Hayem (prawdopodobnie na punkty) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Oj, przyznam Mariusz, że bardzo by mnie to ucieszyło :D

Kto według Ciebie byłby faworytem, bo ja już pisałem wcześniej, że Adamek wygrałby z Hayem (prawdopodobnie na punkty) :)

 

Adamek to jest gość !. Moim zdaniem pięściarz prawie kompletny. Jak na wagę ciężką brakuje mu tylko pioruna w łapie. Gdyby do swojej inteligencji w ringu, szybkości, techniki oraz świetnej pracy nóg dołożył cios jaki kiedyś miał Mike Tyson, byłby nie do pokonania. Mocny cios ma z kolei Haye. Techniki i szybkości też mu nie brakuje. Ja obstawiałbym remis.

 

Moim zdaniem nie doceniacie Haye. Jeżeli tylko będzie walczył z głową i przestanie się wydurniać tak jak w walce z Ruizem podczas której miał opuszczone ręce, to odeśle dziś Kliczkę na bokserską emeryturę. W przeciwnym razie Kliczko pośle "Żniwiarza" na dechy. Myślę, że trener Haye już o wszystkim pomyślał. Zresztą zauważyłem, że jest świetnym psychologiem i umie z Hayem gadać. Niezależnie od wyniku, liczę na ładny, techniczny pojedynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No popatrzcie na walkę Haye'a z Harrisonem.

 

Myślę że Dawvid podobnie zawalczy tylko będzie mu znaaacznie trudniej, ale jak mu się uda sprzedać bombe Władkowi... tylko jedną bombe to może go już potem tak przycisnąć jak Harrisona i wygrać.

Władek nie ma takiej mocnej szczęki jak Vitek że można mu było cała twarz rozwalić a i tak stał. W ogóle Vitek to jest dla mnie jakimś hardkorem i znacznie trudniejszym przeciwnikiem niż Władek. Adamek ma wała.

 

Miałem postawić na Kliczke ale teraz myśle że Haye wcale nie jest bez szans i już widzę jakie będą dymy i jak Vitek będzie kozaczył do Davida po przegranej walce Władka.

W sumie to liczę na dymy. Haye lubi prowokować a Vitek tez zawsze coś tam kozaczy a w narożniku brata będzie napewno... hehe :D

 

David musi to wygrać jeżeli w HW ma być ciekawie. :)

Edytowane przez mysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala zaczyna się o 20:45. Główna walka wieczoru około 22:50.

Walka wieczoru na TVP1, a pozostała część imprezy? Wertuję program telewizyjny i nie mogę znaleźć konkretów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Davidem!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mariusz, to nie to, że nie cenię jego umiejętności (chociaż uważam, że do najlepszych to mu bardzo daleko), ale ja go po prostu nie lubię.

Kliczko moim zdaniem go rozłoży, bo jest o wiele lepszym pięściarzem. Oczywiście to jest boks i tu muże zadecydować jeden cios, chociaż takich niespodzianek nie przewiduję.

Mam nadzieję, że Kliczko zrealizuje to co powiedział i nie będzie szybkiego knockautu, a najpierw poobija Haye'a odpowiednio :D

 

Walka wieczoru na TVP1, a pozostała część imprezy? Wertuję program telewizyjny i nie mogę znaleźć konkretów :/

 

Pisałem wcześniej. TVP Sport, którego niestety nie mam.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, mój błąd.

 

Łódka się chłodzi, znajomi w drodze i jeszcze będzie się o co pokłócić - zapowiada się piękny wieczór. :D

Ja za Kliczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, to nie to, że nie cenię jego umiejętności (chociaż uważam, że do najlepszych to mu bardzo daleko), ale ja go po prostu nie lubię.

Kliczko moim zdaniem go rozłoży, bo jest o wiele lepszym pięściarzem. Oczywiście to jest boks i tu muże zadecydować jeden cios, chociaż takich niespodzianek nie przewiduję.

Mam nadzieję, że Kliczko zrealizuje to co powiedział i nie będzie szybkiego knockautu, a najpierw poobija Haye'a odpowiednio :)

 

 

 

Pisałem wcześniej. TVP Sport, którego niestety nie mam.

 

Na TVP HD też będzie cała gala. Właśnie się zaczyna :). Co do lubienia lub nielubienia Haye, to oczywiście rozumiem, że każdy może mieć swoje przemyślenia w tym względzie. Moim ulubionym pięściarzem bez podziału na kategorie jest Floyd Mayweather. A do Haye nic nie mam. Nie wczuwam się w jego gadanie, bo tyle nieprzyjemnych słów padało przed różnymi walkami, że już do tego przywykłem. To tylko marketing i nic więcej. Prywatnie David może być w porządku, ale tego nie wiemy, bo nikt z nas nie zna go osobiście. Tak więc wszystkim proponuję wrzucić na luz i po prostu cieszyć się walką :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam pogoda? Ponoć bardzo pada i mogą odwołać walkę!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odwołanie nie ma szans. Kontrakty na to nie pozwolą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Napisano (edytowane)

A jak tam pogoda? Ponoć bardzo pada i mogą odwołać walkę!!

 

Ring jest zadaszony więc gala trwa.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kliczko znokautuje Haye to pewne, ale nie szybko, bilety wykupione, transmisja na cały świat muszą trochę powalczyć:D typuję zwycięstwo Kliczko 8-10 runda przez nokaut...śmieję się z tego Haye'a- człowieku z czym do ludzi, Ukrainiec nie da mu żadnych szans

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haye wygląda przy Kliczce jak mały chlopaczek.Zasięg ramion i siła ciosu-wygrana Kliczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie że angol pozamiata. Ja w tego szamana wierzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.