Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Ja uważam, że Adamek pokona Kliczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Adamek pokona Kliczko.

Wierze w to z całego serca. Nawet moja lepsza połówka już tylko żyje tym wydarzeniem. To będzie piękny wieczór, spodziewam się pełnej chaty ludzi :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Cieszę się, że n-ka nie olała swoich widzów. Pokażą walkę na kanale 109 z RTL i nie trzeba będzie wydawać kasy w PPV.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że n-ka nie olała swoich widzów. Pokażą walkę na kanale 109 z RTL i nie trzeba będzie wydawać kasy w PPV.

 

Daję Adamkowi maks. 30% szans na zwycięstwo... Widzieliście pojedynki z Arreolą czy nawet McBridem- pomimo tego iż nad tym drugim dominował boksersko niemiłosiernie to parę razy oberwał niezłe ciosy zarówno od Arreoli jak i McBride. Takie ciosy w wykonaniu Kliczko mogą zakończyć walkę przed czasem. A co do RTL mam nadzieję że nie zakodują w ostatniej chwili

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Adamek pokona Kliczko.

 

Niechby, ale ja takim optymistą nie jestem w tym przypadku. Cóż, obym się pomylił!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważenie i szopka nie ma nic wspólnego z przygotowaniem i koncentracją przed walką.

Podobno RTL nie ma technicznych możliwości zakodowania w ostatniej chwili :) Czekam na te walkę jak na żadną inną od niepamiętnych czasów :)

 

Zresztą dziś Ntv daje mały banerek na swojej stronie że walka na RTL i nic nie wspomina o opłatach oraz kodowaniu.

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem RTL zabroniło kodowania ich programu, a platformy bez ich zgody nie mogą tego zrobić i są zobowiązane do ciągłej transmisji.

Na RTL tylko walka wieczoru będzie podobno.

Co do tego kto wygra pisałem już dawno o tym. Pisałem wtedy również o "krzykaczu", jak i o pojedynku Adamka z "krzykaczem". Zdania nie zmieniłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do glosowania za mistrzem, nie do konca. To jest kasa, ogromna, jesli ktos jest juz za dlugo i dochodza do wniosku , ze zarabia za malo pomagaja w zmianie :) pytanie czy kliczko juz sie znudzil dosatecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

o której zaczyna się gala ?

 

21:00

Adamek-Kliczko o 23:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co do tego kto wygra pisałem już dawno o tym. Pisałem wtedy również o "krzykaczu", jak i o pojedynku Adamka z "krzykaczem". Zdania nie zmieniłem :)

 

Ten "Krzykacz" to znakomity pięściarz. Nie wiem co chcecie od Haye ?. Co do Tomka Adamka, to fajny byłby następujący scenariusz... Tomek pokonuje dziś Kliczko. Haye się podpala i chce walczyć z Tomkiem. Walka zostaje zakontraktowana i Adamek wygrywa. Drugi z braci Kliczko chce walczyć z Adamkiem. Adamek ponownie wygrywa zdobywając pasy wszystkich najważniejszych federacji w wadze ciężkiej. Tomek Adamek kończy karierę. Niech się spełni ! :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bajki byś piękne pisał Mariuszu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za szybko na koniec kariery ? :) ....dopisał bym dalszy scenariusz. Tomek Adamek w tańcu z gwiazdami! .....Tomek Adamek w tańcu na lodzie! Tomek Adamek w MMA walka z Najmanem!!....podstarzały Tomek Adamek wystartuje w rajdzie Paryż-Pobiedziska Dolne- Dakar ...pilotował mu będzie Adam Małysz!!!...w tym samym czasie Andrzej Gołota szykuje się do swojego 14stego powrotu na Ring....przeciwnikiem będzie Pani Grażynka ze Starostwa Powiatowego.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, ale to potrafią tylko najwięksi. Floyd Mayweather jest tego najlepszym przykładem i może sobie powiedzieć: stoczyłem ponad 40 zawodowych walk, żadnej nie przegrałem. Nikt kto nie chce narazić się na śmieszność nie powie, że to cienias. Tego samego życzę Tomkowi. Dzisiaj Adamek zdobędzie pas. Zobaczycie ! :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wsiadam w auto i lecę to zobaczyć :)

postawiłem nawet na to :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie wykupuję walkę w Vectrze za jedyne 49,90zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wykupuję walkę w Vectrze za jedyne 49,90zł :)

 

U mnie w vectrze kosztuje 34,99 :)


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie w vectrze kosztuje 34,99 :)

U mnie też....do wczoraj, ale tak pamiętałem, że zapomniałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, ale to potrafią tylko najwięksi. Floyd Mayweather jest tego najlepszym przykładem i może sobie powiedzieć: stoczyłem ponad 40 zawodowych walk, żadnej nie przegrałem. Nikt kto nie chce narazić się na śmieszność nie powie, że to cienias. Tego samego życzę Tomkowi. Dzisiaj Adamek zdobędzie pas. Zobaczycie ! :).

 

Wiem, że zdobędzie. Nie chciałbym siać spiskowych teorii....ale przewinela sie teoria że Kliczki się dogadały z Adamkiem.....i dzisiaj Stary Kliczko się mu podłoży....a w nastepnej walce Adamek zmierzy się z Młodym Kliczko i tam to Adamek ma się podłożyć tak aby Młody Kliczko miał wszystkie pasy. Bo przecież bracia przeciw sobie walczyc nie będą ?? Biorąc pod uwagę z jakim szacunkiem i jak mili są dla siebie KLiczko i Adamek....ten scenariusz nie wydaje się S-F.....wiadomo że najważniejsza w tym wszystkim jest kasa.. A takie rozwiązanie nabije kasy Adamkowi i Kliczce :)

 

Tylko jak się podłożyć żeby nie było tego widać! w boksie to trudne....

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

ponoć na n-ce jest RTL ale dzisiaj usunęli program z listy ....prawda to?

 

Marcin, nie strasz ludzi. Przed chwilą sprawdziłem. RTL jest (1 i 2). Walka dziś na RTL 1 (kanał 109).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Biorąc pod uwagę z jakim szacunkiem i jak mili są dla siebie KLiczko i Adamek....ten scenariusz nie wydaje się S-F.....wiadomo że najważniejsza w tym wszystkim jest kasa.. A takie rozwiązanie nabije kasy Adamkowi i Kliczce :)

 

To dobrze, że wyrażają się o sobie z szacunkiem. Nigdy nie lubiłem tego bicia piany przed walką. Podobnie spiskowych teorii. Rozumiem, że co niektórzy już znaleźli wytłumaczenie dla ewentualnej wygranej Adamka ?. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że wyrażają się o sobie z szacunkiem. Nigdy nie lubiłem tego bicia piany przed walką. Podobnie spiskowych teorii. Rozumiem, że co niektórzy już znaleźli wytłumaczenie dla ewentualnej wygranej Adamka ?. Ech...

 

Wiadomo spekulacje przy takich wydarzeniach zawsze będą się pojawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.