Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

O której dokładnie ta walka?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek , a ty nie masz w Vectrze RTL-u?

Niestety nie.

 

O której dokładnie ta walka?

 

23:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

w UPC 39.90

 

Jak bym zamówił wczoraj to bym miał za 31,99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie uprzedziłem sąsiadów, że będzie dzisiaj głośno do późnych godzin :) Już się nie mogę doczekać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też szykuje się imprezka, i także nie mogę się doczekać ~23:00.

Tak sobie oglądam zdjęcia i Kliczek wygląda naprawdę dobrze, jest w formie, jakby był w stanie zmieść z powierzchni ziemi wszystko co chodzi na 2 nogach. Liczę na mocną wolę walki i jasny umysł Adamka, inaczej polegnie. Jakbym miał obstawiać daję mu 30% szans, ale to wystarczy żeby mocno trzymać za niego kciuki :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z paroma ludźmi, którzy trenują box od lat - nikt nie daje żadnych szans Tomkowi, i dobrze, tym bardziej zwycięstwo Tomka będzie mnie cieszyć :) Wierze w chłopaka z całego serca.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze same imprezki sie szykuja. Ja wlasnie zaraz jade do znajomych. Trzymam mocno kciuki za Tomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie na cyfrze plus, jest RTL.

Co prawda na pasku wyświetla mi komunikat "nieobsługiwany system kodowania" akle program odbiera normalnie.

No to popatrzymy :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na cyfrowym Polsacie też jest RTL niekodowany sorki jestem w pracy w domu będę około 23:30 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość obejrzenia walki w Internecie? Gdyż innej możliwości nie mam:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.polska-klasa.pl/1621/Adamek_vs_Klitschko_RTL_ONLINE

 

Na razie coś strona słabo działa, przeładowana pewnie ;/ 3h temu śmigała aż miło.

 

Tu też warto zobaczyć:

 

http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo,3858,gala_boksu_we_wroclawiu_tomasz_adamekwitalij_kliczko,1.html

 

 

Edit: Widzę, że strony już nie dają rady niestety.

Edytowane przez krs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie no jeszcze kilka działających linków bo jak będzie walka Adamka to będzie wszystko mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej płynnie idzie w tej chwili to


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrażenia?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fair grał Kliczko, mógł Adamka utłuc jak chciał.

Wyglądało to trochę jak David z Goliatem tyle, że bez procy :)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byla egzekucja. Kliczko bawil sie z Adamkiem mogl go kilka razy brutalnie znokautowac. Ale szacun dla Adamka za serce do walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tak jak pisałem i dawałem Adamkowi 30% szans okazało się to nawet zbyt optymistyczne... wielka szkoda, Polak pokazał serce do walki ale argumentów czysto bokserskich nie miał żadnych w starciu z Kliczko...powiedzmy sobie to wprost, Ukraińcowi Polak nie zaszkodził w żaden sposób, a Kliczko zrobił Adamkowi z twarzy masakrę. Przypuszczam że na tą chwilę Kliczko mógłby wyjść drugi raz pod rząd do walki ze świeżym przeciwnikiem klasy Adamka a i tak dałby radę.

 

Niestety w tej chwili nie widzę żadnego pięściarza który mógłby w najbliższej przyszłości pozbawić któregokolwiek z Kliczko tytułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No i jak wrażenia?

 

Miałem dobre przeczucia przed tą walką. Myślałem jednak, że Adamek przygotuje jakąś specjalną taktykę na Kliczkę. Większość ciosów Kliczki w ogóle nie powinna wejść. Tomek bazował na pracy nóg, zejściu z linii ciosu, unikach, ale zapomniał o gardzie. Kliczko jest szybki więc była to dla niego woda na młyn. Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun za serce! Szacun za odwagę!

 

A jeśli chodzi o przyszłość - to jeden Kliczko zaraz kończy - to jak braciszek się nie pokusi o 3 pas - to może Adamek zdobędzie swój pas w wadze ciężkiej.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun za serce! Szacun za odwagę!

 

A jeśli chodzi o przyszłość - to jeden Kliczko zaraz kończy - to jak braciszek się nie pokusi o 3 pas - to może Adamek zdobędzie swój pas w wadze ciężkiej.

 

spójrzmy prawdzie w oczy Adamek nie ma szans na tytuł w wadze ciężkiej- przybrawszy na wadze zatracił wiele ze swojej słynnej szybkości na której bazował, ponadto jego ciosy mają zbyt małą siłę rażenia...jestem przekonany że z Hayem również by poległ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.