Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Kliczko pokazał klasę.Szybkość,siła ciosu.Adamek pokazał serce do walki i odwagę ale tym się walki nie wygra.Brak mu siły ciosu jaką miał Tyson,który przy stosunkowo słabych warunkach fizycznych miażdzył w ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliczko był świetny, ale mimo wszystko wydaje mi się po raz pierwszy, że jednak Tomka wykończył stres. W ogóle nie było widać jego szybkości :)

Tomek w tej walce niestety boksował frajersko jak Haye w pojedynku z Kliczko. Obaj nie potrafili wykorzystać swojego atutu.

Ps. Oczywiście wielki szacunek i nadal uważam, że Tomek ma szanse na tytuł mistrza w przyszłości :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kliczko potraktował Adamka tak, jak Sosnowskiego. Rywal musi być, otoczka i szacunek musi być. wp***dol i pieniądze muszą być. Kliczko nie walczył dwoma rękami. On bił się lewą i jak chciał coś podkreślić, to ruszał prawą. Po kilku takich "ruszeniach" Adamek siadał na d*pie. Żal było patrzeć na to co się zaczyna dziać. Ale Adamek jest happy. Biznes jest, pieniądze są. Ja i tak dalej go szanuję - jest mądrym człowiekiem.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kliczko potraktował Adamka tak, jak Sosnowskiego. Rywal musi być, otoczka i szacunek musi być. wp***dol i pieniądze muszą być. Kliczko nie walczył dwoma rękami. On bił się lewą i jak chciał coś podkreślić, to ruszał prawą. Po kilku takich "ruszeniach" Adamek siadał na d*pie. Żal było patrzeć na to co się zaczyna dziać. Ale Adamek jest happy. Biznes jest, pieniądze są. Ja i tak dalej go szanuję - jest mądrym człowiekiem.

 

bo tak przypuszczam że Polak przede wszystkim zrobił to dla kasy (ale nie jest to negatywem). Sądzę że Adamek zdawał sobie po cichu sprawę że ma bardzo małe szanse i pewnie nie da rady pobić Ukraińca co też siedzi w głowie i nie pomaga w walce, a te jego zapewnienia że będzie Mistrzem itd... to normalne cała otoczka, marketing itd...

ale brawa należą się za serce do walki, pomijając fakt że został obity niemiłosiernie, nie można mu odmówić honoru i ambicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racjonalnie nie liczyłem na wygraną Tomka Adamka ale mimo wszystko spodziewałem się chociaż kilku momentów gdzie zaskoczy Kliczkę. Tymczasem to Kliczko zaskoczył szybkością która miała być atutem Górala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam boks ogladam sporadycznie, ale mialem wrazenie jakby Kliczko celowo nie poslal Adamka na dechy. W ostatnich nakcjach zachowywal sie tak jakby wrecz prosil sedziego by ten skonczyl juz ten pojedynek.

 

Moim skromnym zdaniem Adamek do wagi ciezkiej sie nie nadaje, powinien sie skupic na swojej, gdzie jest naprawde dobry.

 

Po pojedynku Kliczko wygladal jak po sparingu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirluke no bo z kim ma boksować? :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sens i wynik całej walki podsumował sam Kliczko mówiąc, że Adamek nie ma warunkami fizycznymi szans z takim ciężkim, jak on....i to jest dla mnie sedno sprawy.

 

Natomiast po cichu liczę na walkę z Hayem...Kliczko obstawia Adamka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Gratulacje dla Vitalija. Był szybszy niż się ktokolwiek spodziewał.

 

Paradoksalnie, chyba obydwaj Kliczkowie zostaną zmuszeni w niedługim czasie do odejścia (w chwale niepokonanych) na emeryturę. To ma być maszynka do zarabiania pieniędzy, a tutaj ciężko, ciężko i coraz ciężej organizować walki, na których można zarobić jakieś sensowne pieniądze. W Stanach to już się chyba mało kto interesuje z kim walczą, czy też będą walczyć bracia Kliczko :) To już tylko krótka informacja w newsach.. :)

 

btw.. jak one teraz namówią Polaków na następne pejperwiu :) chyba finały euro2012 będą musieli zakodować :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest pejperwiu? Bo dzwoniąc na infiloinię n-ki, to zapraszali na erteel :)

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest pejperwiu? Bo dzwoniąc na infiloinię n-ki, to zapraszali na erteel :)

No właśnie, masz szczęście że jeszcze Niemców co nieco ta walka zainteresowała :).

No i druga zaleta, że dzięki temu obejrzałeś sobie 10 rund. Bo Kliczko musiał przeboksować co najmniej 8, żeby się odpowiednia liczba reklam ukazała w rzeczonym erteelu :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem i powiem Wam, że widząc ich w ringu na żywo jeszcze przed rozpoczęciem walki byłem przerażony. Tak wielka dysproporcja jeżeli chodzi o warunki fizyczne nie zdarza sie często w boksie. Czy Ukrainiec traktował walkę "na luzie" - zdecydowanie nie, kto interesuje sie boksem wie, że Kliczko bardzo rzadko używa prawej ręki i to co pokazał we Wrocławiu było dla niego typowe.

Czy Tomek powinien zostać w niższej kategorii - moim zdaniem nie, gdyż jest osobą mającą ambicje, chcącą zajść wyżej. W niższych kategoriach osiągnął wszystko co można osiągnąć i wielki szacunek dla niego za to, że mimo przeciwności stara się zrobić jeszcze więcej nawet wbrew naturze. Pamiętajmy, że wygrał 6 walk w ciężkiej i to nie z byle jakimi przeciwnikami.

ps. ciężko nie zgodzić się z Panem Jurkiem (co sowa sprzed kilkunastu miesięcy, ale w kontekście tego jak walczył Tomek nadal niezwykle trafne)

http://www.gadu-gadu.pl/kulej-amerykanie-zepsuli-adamka-potykal-sie-o-wlasne-nogi

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 99%. Co do dysproporcji to występowały bardzo często w walkach Wałujewa, z tym że Wałujew jest strasznie wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mi szkoda Tomka....ostatnią rundę w klubie krzyczałem.......Uciekaj!!!! *!!! Uciekaj!!!! ....Adamek twardo stał....a Kliczko już dokonywał powolnej egzekucji. Dobrze, że sędzia to przerwał. Nie zdawałem sobie sprawy jak wielka różnica fizyczna jest między nimi....dopiero jak weszli do ringu i zobaczyłem, że ręka Adamka to połowa ręki kliczki to już wiedziałem, że nic z tego nie będzie.

 

Zwróciliście uwagę jak cholernie czysta była to walka??? Żadnych misiów żadnych ciosów od tyłu czy poniżej pasa.....chyba najczystsza walka jaką widziałem. Nie jestem ekspertem ale Adamek popełnił błędy strategiczne....powinien tulić się do kliczki i go przetrzymywać......albo tego nie potrafił albo mu Kliczko na to nie pozwalał nie wiem.....ale wiem, że takim wieszaniem się na przeciwniku...można dojechać daleko...samemu oszczędzając siły....i zamęczając rywala.

Wielki szacun dla polskiego wojownika....łeb ma twardy jak skała....bo już pierwszy cios jaki mu chyba w 2 rundzie wymierzył Kliczko byłby dla wielu bokserów nokautujący. Tomek zebrał takich ciosów nokautujących w walce ze 4....nie licze tych mniejszej wagi.

 

Niestety większy nie urośnie ...ręce też mu nie urosną....

 

Czy miałby sznase z Hayemakerem ??? Po tej walce myślę że było by także niezwykle ciężko. Haye nie dość że ma długie łapy....to jest 2x szybszy od Adamka i unika ciosów jak nikt. Tomek na pewno dzięki tej walce zyskał finansowo ( zarobił pewnie więcej za ta jedną walkę niż za wszystkie dotychczasowe razem wzięte) no i stał się jeszcze bardziej znany...dzięki temu może jeszcze leiczyć że nagrają mu walki z dobrymi bokserami za godziwą kase.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin słusznie piszesz, ale jak Tomek miał tulić się do Kliczki jak ten miał zasięg rąk tak wielki, że nie było opcji się do niego zbliżyć. Co do czystości pojedynku...tak miało być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Haye to psycho i mysle, ze skonczylo by sie to dla Adamka ciezkim nokautem w walce znim :)

Vitalij to bokser z klasa jest swietny pod kazdym wzgledem ale nie jest psycholem jak haye. Kategoria ciezka nie jest dla Adamka ale rozumiem go, ze chce w niej walczyc bo jest najbardziej prestizowa i najlepiej oplacana.

Edytowane przez gniewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Haye to psycho i mysle, ze skonczylo by sie to dla Adamka ciezkim nokautem w walce znim :)

Vitalij to bokser z klasa jest swietny pod kazdym wzgledem ale nie jest psycholem jak haye. Kategoria ciezka nie jest dla Adamka ale rozumiem go, ze chce w niej walczyc bo jest najbardziej prestizowa i najlepiej oplacana.

 

I o to chodzi....oni nie boksują dla boksowania tylko dla pieniędzy..to ich praca. A 1 porządna walka w ciężkiej potrafi mieć gażę większą niż 10 innych w niższej kategorii wagowej. tą walkę transmitowało 110 stacji telewizyjnych z tego co wyczytałem !!! to są ogromne pieniądze...nie liczę dużej sumy za same bilety. Tomek tuż przed walką podpisał kontrakt reklamowy....i o to chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomniała mi się walka Sosnowskiego z Kliczko...moim zdaniem zrobił dużo lepsze wrażenie niż Adamek..widać jak liczą się warunki fizyczne w wadze ciężkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale Adamek jest happy. Biznes jest, pieniądze są.

 

Nie zauważyłem, aby Adamek był po walce happy. Raczej wyglądał jak ktoś zdołowany.

 

Moim zdaniem Haye to psycho i mysle, ze skonczylo by sie to dla Adamka ciezkim nokautem w walce znim :)

 

Litości !. Jeżeli uważasz, że Haye to psychol, to obejrzyj sobie archiwalne wypowiedzi Muhammada Ali. Piszesz tak jakbyś nigdy boksu nie oglądał, a śmieciowe gadanie przed walkami brał poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walczysz tak... jak pozwala na to przeciwnik, Vitalij nie pozwolił na dużo. jest niezwykle doświadczonym pięściarzem i myśli w ringu, do tego kapitalne warunki fizyczne które świetnie potrafi wykorzystać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości !. Jeżeli uważasz, że Haye to psychol, to obejrzyj sobie archiwalne wypowiedzi Muhammada Ali. Piszesz tak jakbyś nigdy boksu nie oglądał, a śmieciowe gadanie przed walkami brał poważnie.

 

Nie mam na mysli smieciowego gadania, tylko o agresywnosc walki, szybkosci itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomniała mi się walka Sosnowskiego z Kliczko...moim zdaniem zrobił dużo lepsze wrażenie niż Adamek..widać jak liczą się warunki fizyczne w wadze ciężkiej

sorry, ale to co napisałeś przypomina komentarze rodem z np onetu czy interii :)

Oczywiście można mieć swoje zdanie, ale zachowajmy rozsądek w tym co piszemy.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Tomek zatańczył jak Kliczko mu zagrał. Widać było jak Kliczko oszczedzał Adamka, żeby w 10 rundzie dokonac na nim egzekucji, ale to norma u Witka. Ogólnie miedzy Kliczkiem a Adamkiem są dwie klasy. Co do Hayea i Adamka nie mam żadnych wątpliwości ze ten pierwszy jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem, jest szybszy dużo silniejszy i lepszy technicznie. Szacun za odwagę dla Adamka, ale po tym co zobaczyłem, jako mistrz świata w ciężkiej go niestety nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Adamek pokona Kliczko.

 

Miałem dobre przeczucia przed tą walką.

 

:)

 

Panowie, Adamek to rodak i kazdy pewnie dobrze mu życzył. Ale przyznajcie, kto szczerze uważał, że może on pokonać Kliczkę? Teoretycznie wszystko się może zdarzyć w boksie, zwłaszcza w wadze ciężkiej, ale cuda zdarzają się raczej rzadko.

Praktycznie wszystkie atuty były po stronie Kliczki, więc wiara w zwycięstwo Adamka to raczej myślenie magiczno-zyczeniowe, niż prognozowanie wyniku w oparciu o rzeczową analizę faktów.

Fakty pozostają niezbite, za to Adamek zbity :)

Przy całym szacunku dla jego serca, waleczności i ambicji trzeba jasno powiedziec, że różnica była kolosalna. Gdyby nie chodziło o show, to walka mogła trwać dwie rundy.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie mam na mysli smieciowego gadania, tylko o agresywnosc walki, szybkosci itp.

 

Musi być wszystko... i technika i szybkość i agresja. W końcu boks to sport walki. Ja niezmiennie uważam Haye za jednego z najlepszych pięściarzy. Choć obecnie to on już jest raczej w stanie spoczynku. Podobnie zresztą jak Floyd, który wraca wtedy, gdy dostaje możliwość zarobienia dużej kasy. Co najważniejsze zawsze wychodzi z tych walk zwycięsko. Jak na razie tylko Manny mu uciekł spod rękawic, ale nie wiem czy jest sens zawracania sobie głowy nałogowym koksiarzem. Ktoś kto nie wyraża zgody na olimpijską kontrolę antydopingową (a tak było z Pacquiao) nie jest (moim zdaniem) fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.