Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może o której godzinie nasi rodacy będą wchodzić na ring?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj walczy mój faworyt do mistrzostwa świata. Według mnie najlepszy prospekt w naszym kraju :lol: Czekam, aż chłopak nabierze masy i zaboksuje w HW :lol:

I oczywiście na tej samej gali Wilczewski z Abrahamem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 czerwca Adamek-Chambers!!!! Będzie ostro i ciężko. Chambers jest niesamowicie szybki i przegral tylko z Kliczko i Povietkinem :lol: Trzymajmy kciuki :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hop :)

 

To jak Panowie Chisora czy Haye?

 

Ja stawiam na nieobliczalnego Chisore, Davidowi może przytrafić się znowu jakaś okropna kontuzja przed walką, sięgnie przed walką do lodówki po redbulla i dostanie grypę czy cuś, strasznie niepewny koń :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam kciuki za Haye'a - nie mogę zapomnieć chamstwa Chisory


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam kciuki za Haye'a - nie mogę zapomnieć chamstwa Chisory

 

Chamstwo - toż to czysty marketing :) zobacz ilu ludzi dowiedziało kto to chisora, a wcześniej słyszałeś o nim. To się dobrze sprzedaje, wcale by mnie nie zdziwilo gdyby po walce okazało się że już wcześniej mieli wszystko ustawione, a wiadomo że Haye umie liczyć kasę i wie co się sprzedaje:). Tak że widziałem Chisore z Klitczko i jeżeli Haye nie będzie uciekał to może się skończyć nokautem


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś z Was wie gdzie można obejrzeć walkę online w przyzwoitej rozdziałce, bo na cyfrze+ Polsatu Sport brak ? :angry:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś z Was wie gdzie można obejrzeć walkę online w przyzwoitej rozdziałce, bo na cyfrze+ Polsatu Sport brak ? :angry:

 

http://dslive.pl/video/183-20-30-boks-gala-w-londynie-w-ciezka-david-haye-dereck-chisora

 

 

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo - toż to czysty marketing :) zobacz ilu ludzi dowiedziało kto to chisora, a wcześniej słyszałeś o nim. To się dobrze sprzedaje, wcale by mnie nie zdziwilo gdyby po walce okazało się że już wcześniej mieli wszystko ustawione, a wiadomo że Haye umie liczyć kasę i wie co się sprzedaje:). Tak że widziałem Chisore z Klitczko i jeżeli Haye nie będzie uciekał to może się skończyć nokautem

 

Marketing marketingiem, a chamstwo - chamstwem.

Pewnych rzeczy się po prostu nie robi


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing marketingiem, a chamstwo - chamstwem.

Pewnych rzeczy się po prostu nie robi

 

skandalistów ludzie zawsze obejrzą a to jest kasa - robią show - jeden i drugi jest w tym dobry ( nie wiem który lepszy)


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to szybko poszło..jednak technicznie i szybkościowo Haye jest o dwie klasy lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tydzień temu walczył mistrz świata i nikt o tym nie napisał. Dziś jednak w cenie jest reality show, szopka i te sprawy. Dla mnie ta walka jest tylko dowodem na kryzys wagi ciężkiej zawodowego boksu. Może za kilka lat wypłynie jakiś brylant, bracia skończą karierę i wszystko wróci do normy, bo teraz to jest... jak jest.

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walkę Kliczki, całą gale oglądałem - gala tak słaba jak i główna walka - dlatego nikt nic nie napisał - można było usnąć


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również oglądałem Thompsona i Kliczkę, ale tak jak powyżej. Przewidywalna i nudna walka, tak jak z Mormeckiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skandalistów ludzie zawsze obejrzą a to jest kasa - robią show - jeden i drugi jest w tym dobry ( nie wiem który lepszy)

 

Słusznie. Tyle, że nie powinno się przekraczać pewnych granic. Wszystkie przedmeczowe pyskówki, puszenie się, pogróżki i cały ten cyrk to element show - trzeba jakoś podgrzać atmosferę i zachęcić widzów do kupna biletów. Ale nabranie wody w pysk i naplucie człowiekowi w twarz to już inny wymiar. Jesli nawet ktoś by kazał tak zrobić Chisorze w ramach "działań marketingowych", to on nie powinien na to pójść.

Haye niewiele lepszy, ale cieszę się, że wygrał.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak obstawiacie Panowie dzisiejsze walki Adamka i Kliczki????? :):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie walki wygrane przez ww.

Podobnie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest walka Kliczki gdzieś w TV ?

Pewnie w RTL.

 

Obie walki będą słabe. Tzn jednostronne i bez szans na jakąś niespodziankę. Znacznie ciekawsza walka będzie nad ranem - Andre Ward vs Chad Dawson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ward vs Dawson będzie niezła.

 

Wszystko zależy jak Dawson się pokaże.

Przede wszystkim dość odchudzony.

 

Adamek przegrał z Dawsone, choć miał go pod koniec walki na deskach...

Tyle że Dawson był wyraźnie szybszy a w narożniku Adamka był bałagan z tłumaczeniem poleceń trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Adamek wygrał..........


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek wygrał..chociaż Walker go na deski posadził....

 

Kliczko spokojnie, ale to było więcej niż pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Adamek wygrał..........

Nie było innej opcji. Jego rywalowi zdarzało się przegrywać już w pierwszej rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.