Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hardbic

Zmiana z mako na...?

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem w środku jak się rusza ręką. Tak jakby podczas "nakręcania". Teraz na przykład (w momencie pisania tego posta) nie. Ale wcześniej notorycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do reklamacji od razu. Nie ma co czekać. Z 7min nie zrobi się 40 sek (chyba). 

 

Coś musi być nie tak. 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz sprawdziłem (zapisuję czasy) i przez ostatnią godzinę nie zrobił odchylenia. I też nie piszczy. Czy możliwe, że się nakręcił po prostu?
Do sprzedawcy napisałem, zobaczę jakie odchylenie będzie jutro. I czy jak go przez noc nie będę ruszał to czy znów będzie rano piszczał

Edytowane przez Hardbic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokręć go jeszcze na noc koronką (kilkanaście obrotów koronki). Niech ma pełną rezerwę chodu.

Przy okazji sprawdzisz, czy coś czasem nie będzie piszczeć przy dokręcaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem jak radziłeś.
Rano nic nie piszczy i przez 8h stracił tylko 3 sekundy. A to by dawało statystycznie 9 sekund na dobę. Więc wygląda dobrze. Będę go dalej obserwował.
Myślicie, że jak będzie wszystko ok to można mu zaufać? Dziwne, że piszczec przestał 

Edytowane przez Hardbic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam teraz, czy to nie bransoleta jednak. Na przykład gdzieś przy teleskopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że te dźwięki to mogą być z bransolety. Ściągnij bransoletę i potrząśnij zegarkiem bez bransolety.

A jeżeli nie chcesz jej ściągać, to przynajmniej popróbuj nie z zegarkiem na nadgarstku, tylko ściągnij zegarek z ręki i trzymaj go w dłoni, tak, żeby bransoleta była unieruchomiona przy poruszaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację jednak. Ściągnąłem zegarek niżej na rękę, więc bransoleta była napięta, i nic nie piszczalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teleskopy przy kopercie lub piny wewnątrz bransolety na którymś jej odcinku. Możliwe, że po jakimś czasie samo ustanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyj bransolete w plynie do mycia naczyń. Powinno pomóc. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek chodzi jak złoto. Przez te kilka dni (sam nie jestem pewien, ze 4 dni) na ten moment jest spóźniony o 3 sekundy.
Na początku późnił się, ale nie zauważalnie. Doszedł do 7 sekund spóźnienia. A w ciągu kolejnych dni, nadgonił. I jest spóźniony 3 sekundy. To nie jest nawet sekunda na dobę....
Aż jestem w szoku

Co do pisków to ustały. Chyba porządne mycie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Seiko 5 chronometr 😉.

Fajnie, że wszystko zagrało i że jesteś zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Dziękuję za pomoc.

Tobie i wszystkim udzielającym się w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.