Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny LUTY "Męski Świat" - GŁOSOWANIE

Męski Świat  

77 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nadeszła chwila, na którą większość z nas (mam nadzieję:)) czekała czyli odkrywanie kart i głosowanie!

 

G-Shock-Mudmaster-Images-That-You-Can-Not-Miss-3.thumb.jpg.5505132186cc8236855c60bf7760ede6.jpg

 

Edycja na luty to Męski Świat.

Co może kryć się pod tym hasłem?

Na pewno pierwszym co przychodzi na myślą trudne warunku, kurz i pył, ale możliwości jest znacznie więcej!

 

 

Głosujemy na minimum jedno zdjęcie, ale można na więcej. 

Głosowanie potrwa do 25.02.2021 do godz. 20:00. 

Liczba głosów oddanych na poszczególne zdjęcia będzie widoczna po zamknięciu ankiety. Wyniki ogłosimy w ciągu pół godziny od jej zamknięcia.

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie miejsce 6 punktów, za trzecie miejsce 4 punkty.

Głosy mogą oddawać tylko zarejestrowani użytkownicy z minimum 30 postami. Zabronione jest głosowanie na własne zdjęcie.

 

Uczestnicy walczą o wspaniałą nagrodę - Gwiezdny Pył ufundowaną przez Bartosza Knopa - Twórcę marki Balticus.

 

Dodatkowo, w tej edycji, osoba, która zajmie miejsce 4 otrzyma genialny termos, którego prezentację możecie zobaczyć TUTAJ

Ponadto dla kobiecego autora zdjęcia z największą liczbą głosów @Eugeniusz Szwed ufundował pudełko dobrych (a ja jestem pewien, że nawet bardzo dobrych) czekoladek! Jest o co walczyć :)

 

Bez zbędnego przedłużania, poniżej zdjęcia, na które można oddawać głosy :) 

 

agremi

38viRBT.jpg

 

 

AK&AK "Kobieta w męskim świecie"

yiNMwOU.jpg

 

 

Carrot

6DDs6BQ.jpg

 

 

Enkil

r03kuAR.jpg

 

 

Gio

bCCeV0R.jpg

 

 

kornel91 "Węglowy pomocnik"

nqiPSFl.jpg

 

 

liho

QbFnYnU.jpg

 

 

loco50 "Czarno na białym"

iN3pmuZ.jpg

 

 

lysolek007

v7HmvJj.jpg

 

 

Masu "Soldier side"

30KBaS4.jpg

 

 

Miłosz Pakulski

JLO851b.jpg

 

 

Nocny Duch "All in..."

OMVxHX8.jpg

 

 

peri

zuaVGVJ.jpg

 

 

Perpetuum Mobile "Męski świat - bez retuszu"

KlbTwjy.jpg

 

 

Piotoman "Pora na herbatkę"

fm4llTq.jpg

 

 

PistolPete

C7F3fzI.jpg

 

 

rk7000

rQAODYc.jpg

 

 

ZeRo_six "Gdzie jest moje cygaro;)"

Dku5xBd.jpg

 

 

WYNIKI:

I miejsce 10 punktów - PistolPete

II miejsce 6 punktów - Gio

III miejsce 4 punkty - Masu

 

Ponadto dzięki wsparciu Eugeniusza dla @zeRo_Six za zajęcie IV miejsca wspaniały bidon-termos, a dla @AK&AK za zajęcie najwyższego miejsca wśród damskiego towarzystwa, pudełko pysznych, szwajcarskich czekoladek :)

 

 

 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Mamy ex equo największą liczbę zdjęć w historii. Tyle zdjęć mieliśmy jeszcze tylko przy edycji lipcowej (zegarkowy freestyle).

To też pokazuje jak nasze towarzystwo jest mocno homogeniczne i siedzi tu pełno dżentelmenów, skoro taki właśnie temat zainteresował sporą liczbę osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz oddałem aż 4 głosy. To może być bardzo wyrównana walka - dużo ciekawych prac!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sanik napisał(-a):

Poszło

Dzięki w imieniu autorów prac :)

 

1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Pierwszy raz oddałem aż 4 głosy. To może być bardzo wyrównana walka - dużo ciekawych prac!

To samo sobie pomyślałem jak dzisiaj dotarły ostatnie zdjęcia. Nie jestem w stanie przewidzieć zwycięzcy, bo stać na to co najmniej kilka zdjęć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Byłem bliski powtórzenia stylizacji zastosowanej przez innego kolegę. Tylko barber mi się wysypał 😄 Byłaby fajna konfrontacja.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gio napisał(-a):

Pięknie. Byłem bliski powtórzenia stylizacji zastosowanej przez innego kolegę. Tylko barber mi się wysypał 😄 Byłaby fajna konfrontacja.

 

 

Albo koleżankę :D Nie zapominajmy, że koleżanki poza walką o punkty, walczą tu o coś pysznego :) 

Co do zdjęć to fajnie, że nie są one monotematyczne. Ogólnie to nawet jestem zaskoczony ile można powiedzieć zdjęciem z zegarkiem o mężczyznach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Masu napisał(-a):

 

Albo koleżankę :D Nie zapominajmy, że koleżanki poza walką o punkty, walczą tu o coś pysznego :) 

Co do zdjęć to fajnie, że nie są one monotematyczne. Ogólnie to nawet jestem zaskoczony ile można powiedzieć zdjęciem z zegarkiem o mężczyznach. 

 

Ależ oczywiście że nie chciałem pominąć szanownych koleżanek 🙂 Po prostu u barberów do których chodzę Panie nie goszczą, więc założyłem, że to zdjęcie zrobione przez mężczyznę. Oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna decyzja, ale w końcu udało się wybrać TO jedno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, a ja czuję, że ode mnie pójdzie dużo głosów 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę, że w ogóle pójdzie dużo głosów, bo te zdjęcia na to zasługują! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to wychodzi na to, że męski świat kręci się głównie wokół alkoholu, hazardu i kobiet😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś można by dosypać do tego zestawu... 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Carrot napisał(-a):

A tak w ogóle, to wychodzi na to, że męski świat kręci się głównie wokół alkoholu, hazardu i kobiet😁 

Taaa..., zdjęcie nr 14 pokazuje prawdziwy męski swiat 😂 (nic nie sugerując - zdjęcie mega 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o wyrzucaniu śmieci i herbatkach z Córkami, które kończą się zdrętwiałymi nogami i plecami od małych krzesełek. Mam to, znam to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, to trzeba zdecydowanie docenić- idealnych tatusiów i radzenie sobie z codzienną, nie zawsze wdzięczną, rutyną😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Carrot napisał(-a):

A tak w ogóle, to wychodzi na to, że męski świat kręci się głównie wokół alkoholu, hazardu i kobiet😁 

no i zegarków :) 

 

piękne zdjęcia na jednym głosie się na pewno nie skończy :) 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

no i zegarków :) 

To było jasne, ciekawa byłam, co będzie poza tym🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Carrot napisał(-a):

A tak w ogóle, to wychodzi na to, że męski świat kręci się głównie wokół alkoholu, hazardu i kobiet😁 

Oooo to byłby świat idealny - niestety musimy jeszcze pracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcia, wybrałem trzy, jestem bardzo ciekaw wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poz

24 minuty temu, Carrot napisał(-a):

A tak w ogóle, to wychodzi na to, że męski świat kręci się głównie wokół alkoholu, hazardu i kobiet😁 

Ciężkie życie jednym słowem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddane.

Można przystąpić do konsumpcji płynnych elementów scenografi 🍷🥴 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przytomności Karotki własnie ogarnęłam, że głosowanie ruszyło, a mojego zdjęcia brak. Pora zatem się wytłumaczyć :)

 

Miałam tylko ten weekend na zrobienie fotki, a u mojego chłopaka byłam tylko przez połowę soboty, więc trzeba było coś wymyśleć wtedy, bo tylko w tym czasie miałam dostęp do męskich zegarków. Wstępnie dobraliśmy model oraz rekwizyty - padło na tematykę wojenną. Ułożyłam do zdjęcia i zrobiłam jedno wstępne zdjęcie, widoczne poniżej:

gstp.thumb.jpg.d4c9962c064031af9de4f3e37febf3ec.jpg

 

Od razu po tym zdjęciu uznałam że mięciutki kocyk pasuje jak świni siodło oraz że przeszkadza mi godzina. Wysłałam więc chłopaka, by poszukał czegoś co lepiej nada się na tło, a sama wzięłam zegarek do ręki i chcąc przestawić godzinę odciągnęłam koronkę... i w tym momencie dostałam palpitacji serca, zrobiło się gorąco i pociemniało mi przed oczami. Ze wskazówki minutowej odpadła farba luminescencyjna, rozsypując się w moich oczach od wstrząsu spowodowanego ruchem koronki. Zrobiło mi się okropnie przykro, więc tylko wytłumaczyłam się chłopakowi, który zareagował niesamowicie łagodnie i nawet chciał szukać czegoś innego do zdjęcia, natomiast mi się odechciało za cokolwiek dalej zabierać. Posprzątałam plan zdjęciowy i odłożyłam zegarek z ogromnym poczuciem winy, chcąc zapomnieć o całej sytuacji. Tak więc temat przeleciał, czas minął, a ja zostałam jedynie z tym zdjęciem. Już się zdecydowałam, że z braku laku wyślę własnie to, ale najwyraźniej moja chęć zapomnienia zadziałała zbyt dobrze i koniec końców nie wysłałam wcale :)

 

Więc poza konkursem, spóźniona wysyłam moje zdjęcie wraz z wyjaśnieniem.

Edytowane przez Olciakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.