Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny LUTY "Męski Świat" - GŁOSOWANIE

Męski Świat  

77 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oto wyniki!!!

I miejsce 10 punktów - PistolPete

II miejsce 6 punktów - Gio

III miejsce 4 punkty - Masu

 

Ponadto dzięki wsparciu Eugeniusza dla @zeRo_Six za zajęcie IV miejsca wspaniały bidon-termos, a dla @AK&AK za zajęcie najwyższego miejsca wśród damskiego towarzystwa, pudełko pysznych, szwajcarskich czekoladek :)

 

Gratuluję zwycięzcom, prace były mega (jutro napiszę więcej o tych, które doceniłem), a walka o podium zacięta jak nigdy!

 

 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gratulacje, fotki były zacne👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich!

Autorów z "pudła" rozpoznałem bez pudła 😄 

I trochę żałuję, że kolega barber mi się wysypał tuż przed produkcją, bo pojedynek z PistolPete byłby jeszcze ciekawszy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także gratuluję zwycięzcom :)

oczywiście żadne ze zdjęć, na które ja zagłosowałem na pudle się nie znalazło :D


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki i piękne zdjecia👍

Gratulacje dla zwycięzców - wyniki mówią wszystko 👏

Swoim zwyczajem chciałbym wyróżnić kilka zdjęć, które może nie idealne, ale mi się spodobały:

@kornel91- zdjęcie przypomina mi stare zegarki z grawerem na deklu za... lat w górnictwie. Nie, nie były to G-shocki, ale dla mnie pomysł 👍

@liho- to zdjęcie mnie zabolało 😐

@lysolek007- na początku nie moglem znaleźć zegarka 😂👍

I na koniec dla mnie najlepsze: @Perpetuum Mobile- genjalne w swojej prostocie 👏👏👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców. Te zdjęcia wymagały umiejętności, pracy i czasu. Piękne aranżacje. Jak co miesiąc - podziwiam. Pełen profesjonalizm.

Wszystkim gratuluję fajnych pomysłów (niektóre naprawdę świetne 👍) i tego, że poświęcili czas żeby się bawić w fotografię.

 

@Piotoman - bardzo dziękuję za miłe słowa i docenienie pomysłu 😊.

Jak się nie ma umiejętności, warsztatu, artystycznej duszy i cierpliwości, to się trzeba ratować czym tylko się da 😁. Ja tym razem się ratowałem humorem i graniem na stereotypach. Cieszę się, że paru osobom się spodobało. Wasze zdrowie 😉 🍻.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztatu można się nauczyć, umiejętności można nabyć. Marzą mi się jakieś forumowe warsztaty fotograficzne dla chętnych do podnoszenis poziomu swoich zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców :) 

 

zeRo_Six  i  AK&AK  proszę o email z danymi do wysyłki czyli nr telefonu, adres email i nr paczkomatu. Gdy tylko dostanę te dane, prezenty ruszą w drogę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po konkursie, więc nie pozostaje nic innego jak podziękować. @Masu dziękuję za wyzwanie. @Masu i @Carrot za organizację konkursu. @Eugeniusz Szwed za nagrody specjalne. Głosującym za głosy :)

 

Zdjęcia można podzielić na dwa rodzaje: profesjonalne i amatorskie. Super, że w konkursach bierze udział coraz większa liczba mistrzów fotografii. Wasze zdjęcia są super. W tym temacie jednak "The best" były zdjęcia @Perpetuum Mobile i @Piotoman nie za warsztat, a za treść 👍 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim uczestnikom i serdecznie dziękuję za oddane na moje zdjęcie głosy. Cieszy, że przy okazji tej edycji zostało zgłoszonych tyle prac oraz oddano tak dużo głosów. Oby następnym razem było jeszcze więcej.

Ja tym razem oddałem chyba rekordową ilość głosów. Zazwyczaj starałem się ograniczyć wybór, choć często bylo niełatwo, do 3 maksymalnie 5 zdjęć. Tym razem zwyczajnie nie dało się. Prace na które oddałem głos podzieliłbym, podobnie do @AK&AK , na dwie kategorie. Inaczej bym je jednak określił. Te które spodobały mi się głównie od strony technicznej i te które przypadły mi do gustu przede wszystkim pod względem pomysłu. A niektóre pomysły były znakomite i niekoniecznie tak oczywiste. @Perpetuum Mobile i @Piotoman rozbroiły mnie wasze propozycje. 🙂 Nie oznacza to, że inne były gorsze, jednak takich się nie spodziewałem.

Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych kolegów i koleżanek ale odnośnie moich zdjęć, na wszelki wypadek, muszę zaznaczyć, że nie traktuję ich w kategorii profesjonalnych. Nie wykonałem w życiu zawodowo żadnej fotografii choć zdarzało się o tym pomarzyć. Wszystko to hobby, trochę zabawy- nieraz wymieszanej z frustracją jak zdjęcia nie wychodzą- i chyba przede wszystkim stawiania sobie jakiś osobistych wyzwań. 

@Gio masz rację byloby jeszcze ciekawiej. Może przy okazji jakiejś kolejnej edycji trafi się nam taki "osobisty" pojedynek. Pomysł z goleniem wyszedł w ostatniej chwili. Początkowo miałem w głowie zupełnie inną koncepcję ale wyperswadowała mi ją żona. Po edycji styczniowej, gdzie nie posłuchałem, wyciągnałem wnioski. Myślę, że pierwotny pomysł wykorzystam w przyszłości. Tak więc musiałem na szybko organizować jakieś fanty pod temat golibrody. A że sam nie używam bo chodzę zarośnięty... W międzyczasie był też pomysł z "używkami" ale szyki pomieszali mi koledzy odwiedzając mnie kilka dni wcześniej. 😉 Mój błąd, że do tego dopuściłem, choć później brałem pod uwagę również wykorzystanie zdjęcia archiwalnego.

 

Zdjęcie z planu oraz opcja awaryjna.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na temat marcowy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gio napisał(-a):

No to czekamy na temat marcowy 🙂

Czekaj, to dopiero w poniedziałek,  jeszcze na temat tego konkursu trzeba się wypowiedzieć😁

Choć w sumie nic nowego nie napiszę😜  Jak słusznie koleżanki i koledzy zauważyli, wielu z nas oddało głosy albo ze względu na jakość zdjęcia albo pomysł, co do interpretacji tematu. Bardzo mi się podobały wizje @Piotomani @Perpetuum Mobile, którzy pokazali codzienność przeciętnego ojca czy męża, ale też @loco50 czy @Gio, którzy uwiecznili tę nieco twardszą czy też ciemniejszą stronę mężczyzn. W ogóle ta edycja obfitowała w świetne fotografie😀 Mam nadzieję, że w kolejnych będzie podobnie i również głosujący dopiszą w liczbie co najmniej takiej, jak w tej edycji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Carrot napisał(-a):

Czekaj, to dopiero w poniedziałek,  jeszcze na temat tego konkursu trzeba się wypowiedzieć😁

Choć w sumie nic nowego nie napiszę😜  Jak słusznie koleżanki i koledzy zauważyli, wielu z nas oddało głosy albo ze względu na jakość zdjęcia albo pomysł, co do interpretacji tematu. Bardzo mi się podobały wizje @Piotomani @Perpetuum Mobile, którzy pokazali codzienność przeciętnego ojca czy męża, ale też @loco50 czy @Gio, którzy uwiecznili tę nieco twardszą czy też ciemniejszą stronę mężczyzn. W ogóle ta edycja obfitowała w świetne fotografie😀 Mam nadzieję, że w kolejnych będzie podobnie i również głosujący dopiszą w liczbie co najmniej takiej, jak w tej edycji.

 

 

 

Tak prawdę mówiąc, to miałem ogromny problem kiedy upadł mi temat przedstawiony też przez @PistolPete, bo mam sporo znajomych Pań, które cygaro i koniaczek albo whisky stosują jako absolutnie kobiece rozrywki 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gio napisał(-a):

mam sporo znajomych Pań, które cygaro i koniaczek albo whisky stosują jako absolutnie kobiece rozrywki 😄

 

Ale do tego, by traktować to jako typowe kobiece rozrywki jednak daleka droga...😊

Choć, jak widać pod fotce @AK&AK, kobiety coraz lepiej się odnajdują w świecie, który do niedawna wydawał się  męski 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę wszystkich biorących udział w konkursie oraz głosujących uspokoić ,zegarek który wziął udział w sesji zdjęciowej

nie ucierpiał  😲 auto też.Gratulacje dla zwycięzców i organizatorów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Carrot napisał(-a):

Ale do tego, by traktować to jako typowe kobiece rozrywki jednak daleka droga...😊

Choć, jak widać pod fotce @AK&AK, kobiety coraz lepiej się odnajdują w świecie, który do niedawna wydawał się  męski 😉

Whisky piję zdecydowanie częściej niż noszę Visa ;)

 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeRo_Six  -  proszę o email z danymi do wysyłki, czyli nr telefonu, adres email i nr paczkomatu. Bez tych  danych, prezent dla Ciebie nie ruszy w drogę ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że słodkości do AK&AK dotarły, tak mi się wyświetliło. Chciałbym wysłać też nagrodę dla zeRo_Six, proszę o kontakt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm, smakowicie😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, juz odpowiedziałem :)

 

Dziękuje!

 

I muszę przyznać, że przy takim poziomie nie liczyłem, że się nawet otrę o podium 😅

 

Pozdrawiam

Janek


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.